Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 6
Śr, 22. Sie. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Ruch Chorzów
Ruch

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Olimpia Grudziądz 5 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 12
3 Górnik Łęczna 5 11
4 Radomiak Radom 5 10
5 Elana Toruń 5 10
6 Widzew Łódź 5 10
7 Błękitni Stargard 5 10

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 6
Śr, 22. Sie. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Ruch Chorzów
Ruch

Wiadomości w k2

Błąd

Tabela(e)

Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) Olimpia Grudziądz 5 4 0 1 12 9 2 7
2 bez zmian (2) Siarka Tarnobrzeg 5 4 0 1 12 5 2 3
3 bez zmian (3) Górnik Łęczna 5 3 2 0 11 13 7 6
4 bez zmian (4) Radomiak Radom 5 3 1 1 10 9 2 7
5 bez zmian (5) Elana Toruń 5 3 1 1 10 10 6 4
6 bez zmian (6) Widzew Łódź 5 3 1 1 10 9 5 4
7 bez zmian (7) Błękitni Stargard 5 3 1 1 10 6 4 2
8 bez zmian (8) Stal Stalowa Wola 5 3 0 2 9 7 4 3
9 bez zmian (9) Gryf Wejherowo 5 2 2 1 8 8 7 1
10 bez zmian (10) GKS Bełchatów 5 2 3 0 7 8 3 5
11 bez zmian (11) Znicz Pruszków 5 2 1 2 7 8 6 2
12 bez zmian (12) Ruch Chorzów 5 1 1 3 4 7 10 -3
13 bez zmian (13) Rozwój Katowice 5 0 3 2 3 5 10 -5
14 bez zmian (14) ROW 1964 Rybnik 5 1 0 4 3 3 8 -5
15 bez zmian (15) Olimpia Elbląg 5 1 0 4 3 1 9 -8
16 bez zmian (16) Resovia 5 0 2 3 2 6 10 -4
17 bez zmian (17) Pogoń Siedlce 5 0 2 3 2 2 8 -6
18 bez zmian (18) Skra Częstochowa 5 0 0 5 0 1 14 -13


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

  Rezultaty kolejki - Kolejka 34 (18.05.2019 - 19.05.2019)

18 Zespół(y) pauzujące Olimpia Grudziądz, GKS Bełchatów, ROW 1964 Rybnik, Górnik Łęczna, Gryf Wejherowo, Radomiak Radom, Widzew Łódź, Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce, Stal Stalowa Wola, Rozwój Katowice, Znicz Pruszków, Ruch Chorzów, Resovia, Błękitni Stargard, Elana Toruń, Siarka Tarnobrzeg, Skra Częstochowa


Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Olimpia Grudziądz 5 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 12
3 Górnik Łęczna 5 11
4 Radomiak Radom 5 10
5 Elana Toruń 5 10
6 Widzew Łódź 5 10
7 Błękitni Stargard 5 10

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie