Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 14
So, 13. Paź. 2018 15:00
ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik
1:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Wiadomości w k2

Błąd

Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt W R P Bz Bs Bilans
  1 bez zmian (1) Widzew Łódź 14 33 10 3 1 27 10 17
  2 bez zmian (2) Elana Toruń 13 28 8 4 1 23 11 12
  3 bez zmian (3) Olimpia Grudziądz 14 24 7 3 4 23 14 9
  4 bez zmian (4) GKS Bełchatów 14 24 7 5 2 17 9 8
  5 bez zmian (5) Radomiak Radom 13 21 6 3 4 24 8 16
  6 bez zmian (6) Znicz Pruszków 14 21 5 6 3 21 18 3
  7 bez zmian (7) Stal Stalowa Wola 14 20 6 2 6 23 20 3
  8 bez zmian (8) Błękitni Stargard 13 18 5 3 5 14 14 0
  9 bez zmian (9) Górnik Łęczna 14 18 4 6 4 21 24 -3
  10 bez zmian (10) Siarka Tarnobrzeg 14 18 5 3 6 14 19 -5
  11 bez zmian (11) Ruch Chorzów 13 17 4 5 4 20 16 4
  12 bez zmian (12) Gryf Wejherowo 14 16 4 4 6 15 21 -6
  13 bez zmian (13) ROW 1964 Rybnik 14 15 3 6 5 13 16 -3
  14 bez zmian (14) Pogoń Siedlce 14 15 4 3 7 16 21 -5
  15 bez zmian (15) Resovia 14 14 3 5 6 17 25 -8
  16 bez zmian (16) Olimpia Elbląg 14 13 4 1 9 10 21 -11
  17 bez zmian (17) Skra Częstochowa 14 11 3 2 9 10 25 -15
  18 bez zmian (18) Rozwój Katowice 14 10 2 4 8 13 29 -16


  Awans do I ligi    Spadek do III ligi 

M = Rozegrane Pkt = Punkty W = Zwycięstwa R = Remisy P = Porażki Bz = Bramki zdobyte Bs = Bramki stracone Bilans = Różnica

  Rezultaty kolejki - Kolejka 34 (18.05.2019 - 19.05.2019)

18 Zespół(y) pauzujące Olimpia Grudziądz, GKS Bełchatów, ROW 1964 Rybnik, Górnik Łęczna, Gryf Wejherowo, Radomiak Radom, Widzew Łódź, Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce, Stal Stalowa Wola, Rozwój Katowice, Znicz Pruszków, Ruch Chorzów, Resovia, Błękitni Stargard, Elana Toruń, Siarka Tarnobrzeg, Skra Częstochowa


Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie