Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Wiadomości w k2


Terminarz : Stomil Olsztyn

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 29.07.2017 18:00 h Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
2 05.08.2017 18:00 h Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn3 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
4 18.08.2017 18:00 h Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
8 09.09.2017 18:00 h Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
10 23.09.2017 18:00 h Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
11 30.09.2017 18:00 h Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa1 - 3 COM_JOOMLEAGUE_LOST
12 07.10.2017 18:00 h GKS Katowice - Stomil Olsztyn3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
14 21.10.2017 18:00 h Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn5 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
15 28.10.2017 18:00 h Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki1 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST
17 11.11.2017 18:00 h Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów1 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST
18 18.11.2017 18:00 h Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia Bytów0 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
19 25.11.2017 18:00 h Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice0 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
20 03.03.2018 18:00 h Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
22 17.03.2018 18:00 h GKS Tychy - Stomil Olsztyn1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
25 07.04.2018 18:00 h Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce0 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST
26 14.04.2018 18:00 h Miedź Legnica - Stomil Olsztyn1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
28 28.04.2018 18:00 h Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn2 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
31 12.05.2018 18:00 h Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec0 - 2 COM_JOOMLEAGUE_LOST

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie