Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 7
7 Puszcza Niepołomice 4 7
8 Stal Mielec 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 Sandecja Nowy Sącz 4 6
10 Stomil Olsztyn 4 6
12 Radomiak Radom 4 6

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Olimpia Biznes Klub pomaga!

Napisane przez  Redakcja
Olimpia Biznes Klub pomaga! fot. Studio Fotografii "Sisters"

Reklama jest dźwignią handlu, dlatego też nie należy jej unikać. Warto zainwestować w taką formę promocji, która z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty.

Właśnie dlatego Olimpia Biznes Klub oferuje różnego rodzaju rozwiązania, które umożliwiają promowanie zarówno całych firm, jak i konkretnych produktów.

Przedsiębiorcy, którzy chcą promować swoje firmy zazwyczaj wykorzystują do tego znane wszystkim środki masowego przekazu, czyli telewizję, prasę i radio. Należy jednak pamiętać, że w ten sposób reklama nie zawsze dotrze do właściwej grupy docelowej. Zdarza się również, że zatrudniają oni przedstawicieli handlowych. Koszty ich zatrudnienia często bywają bardzo duże, gdyż wliczyć w nie trzeba wynagrodzenie, samochód oraz koszty związane z podróżą.

Działania podejmowane przez Klub Biznesu, działający przy Olimpii Grudziądz, mają na celu przede wszystkim pomoc przedsiębiorcom bez zbędnego nadwyrężania ich budżetów. Dzięki klubowi właściciele firm maja możliwość skutecznego reklamowania swoich produktów i usług w taki sposób, by ich oferta trafiła do odpowiedniej grupy docelowej. Należy bowiem pamiętać, ze tylko reklama skierowana do odpowiednich osób będzie przynosiła najlepsze efekty.

Klub Biznesu organizuje cykliczne spotkania w formie śniadań biznesowych, podczas których przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją firmę oraz zakres jej produktów i usług. Okazać się wtedy może, że w spotkaniu biorą udział osoby, które są zainteresowane prezentowaną ofertą i chętnie nawiążą z daną firmą współpracę. Nie można zapominać również o tym, że informacje o ofercie mogą przenosić się również za pomocą tak zwanego „marketingu szeptanego”. Oznacza to, że osoby obecne na spotkaniu mogą przekazać innym osobom informację o produktach któregoś z przedsiębiorstw. Podobnie będzie podczas zamkniętych spotkań klubowiczów, podczas których jest możliwość rekomendowania danych firm oraz polecania ich innym klubowiczom. Rekomendacje są również jednym z najważniejszych punktów podczas spotkań klubowiczów wszystkich klubów biznesu z całej Polski. Wraz z Klubem Biznesu Olimpii Grudziądz można także wyjeżdżać na mecze reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów czy lig europejskich oraz brać udział w innych wyjazdach integracyjno – biznesowych.

Ponadto od początku tego roku w Klubach Biznesu uruchomione zostały nowe narzędzia. Wśród nich znajdują się cotygodniowe webinary, podczas których przedsiębiorcy z KB będą mogli prezentować swoje firmy oraz produkty szerokiemu gronu odbiorców. Do dyspozycji klubowiczów oddana zostanie również platforma internetowa oraz aplikacja mobilna. Dzięki nim członkowie klubów już w kilka sekund będą mogli odnaleźć firmy z konkretnych branż, z którymi chcieliby nawiązać współpracę.

Dodatkowo osobom, które zostaną klubowiczami, Olimpia Biznes Klub oferuje możliwość reklamowania swoich produktów i usług w mediach społecznościowych, na stronach internetowych, na bannerach oraz w ogólnopolskim newsletterze. Dzięki temu informacja na temat danej firmy może dotrzeć nawet do kilkunastu tysięcy osób. Koordynatorzy odpowiedzialni za projekt starają się pozyskiwać nowe firmy, przez co zasięg wszystkich ofert zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Każdy, kto jest zainteresowany przyłączeniem się do Olimpia Biznes Klubu oraz uzyskaniem dokładniejszych informacji na temat działania oraz planów na przyszłość Klubu, może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 18 stycznia o godzinie 9:00 w Hotelu Rudnik. Przedsiębiorcy, którzy przybędą na spotkanie będą mogli już wtedy zaprezentować swoją firmę szerokiemu gronu przedsiębiorców zarówno z okolic, jak i z całej Polski.


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 662 275 522 oraz 668 152 880

Rejestracja na najbliższe spotkanie: www.olimpiastyczen.evenea.pl.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie