-:- Olimpia Grudziądz

Sześć goli rezerw Olimpii

Napisane przez  Redakcja
Na zdjęciu Rafał Babul Na zdjęciu Rafał Babul fot. Kamil Zieliński / OlimpiaGrudziadz.com

Meczowy debiut w niedzielne popołudnie zanotowało nowe boisko przy ul. Słowackiego. W rozgrywkach V ligi rezerwy Olimpii pokonały Gryf Sicienko aż 6:0.

Spotkanie mogli świetnie rozpocząć goście, jednak Arkadiusz Woźniak w 16. minucie zmarnował rzut karny, trafiając w słupek bramki Michała Wróbla. Warto odnotować, że od tego momentu Biało - Zieloni grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Pawła Kolcza.

Mimo gry w dziesiątkę, drużyna Jacka Linowskiego wyszła na prowadzenie w 27. minucie, po celnym uderzeniu głową Mikołaja Pankowskiego. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Rafał Babul.

Pojedynek na szczycie V ligi obfitował w brutalne faule, czego efektem nadmiar żółtych kartek i kolejne wykluczenia, tym razem dla wspomnianego wcześniej Woźniaka (Gryf Sicienko) oraz Adriana Bielawskiego (Olimpia II Grudziądz).

Na boisku zrobiło się więcej wolnej przestrzeni i do końcowego gwizdka kibice obejrzeli jeszcze cztery gole drugiego składu klubu z Piłsudskiego.

23 sierpnia 2015, 17:00 - Grudziądz (boisko przy ul. Słowackiego)
Olimpia II Grudziądz 6-0 Gryf Sicienko
Mikołaj Pankowski 27, Rafał Babul 41, 86 i 88, Adam Banasiak 65, Maciej Szewczuk 78

czerwone kartki: Paweł Kolcz (Olimpia, za faul), Adrian Bielawski (za drugą żółtą) - Arkadiusz Woźniak (za drugą żółtą)

W 16. minucie Arkadiusz Woźniak (Gryf Sicienko) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Rezerwy Olimpii po trzech kolejkach zajmują pozycję lidera rozgrywek V ligi.

źródło: OlimpiaGrudziadz.com