Poprzednie spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 19
Pt, 25. Lis. 2016 18:00
Wisła Puławy
Wisła
0:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 Miedź Legnica 18 27
8 Górnik Zabrze 19 27
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25
10 Olimpia Grudziądz 18 24
11 Drutex-Bytovia Bytów 19 24
12 Chrobry Głogów 19 23
13 Stomil Olsztyn 19 22

Następne spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 20
So, 04. Mar. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Miedź Legnica
Miedź L.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Za nami kolejny tydzień zmagań grudziądzkiej młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Młodej Olimpii.


Termin: 05-06.11.2016r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka):

Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A 0 : 5 (0:2)

Bramki: Mateusz Plewa, Oskar Trzepacz, Dawid Szymkowiak, Miłosz Waszczuk, Mateusz Rumiński.

Skład: Konrad Kaczerzewski, Karol Wójtowicz (Kacper Rybacki), Nikodem Zatorski, Daniel Widz, Cyprian Maciejewski, Wojciech Majewski (Damian Birincik), Dawid Szymkowiak, Mateusz Rumiński, Miłosz Waszczuk, Oskar Trzepacz, Mateusz Plewa (Mikołaj Synkowicz).

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka)

Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A 2 : 1 (1:1)

Bramka: Tomasz Śliwiński.

Skład: Patryk Empel, Michał Cheda, Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski (Kamil Megger), Maciej Gruszka, Marcel Wszołek (Piotr Szymański), Karol Kulaszewski (Miłosz Kamiński), Jakub Lewandowski, Jakub Waszelewski, Kewin Duda (Kacper Orzechowski).

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Pomorzanin Toruń 1 : 0 (0:0)

Bramka: Marek Jasiński.

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Oskar Miks, Szymon Moskwa, Mateusz Nawacki, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak oraz Jakub Pietrewicz, Wiktor Miziuła, Szymon Krużewicz, Sylwester Szczepański, Denis Rienkiewicz.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Grupa Toruń II):

Gol Brodnica - Olimpia II Grudziądz S.A 6 : 2 (3:0)

Bramki: K. Kopeć, J. Blank.

Skład: B. Elszkowski - M. Główczewski, J. Kowalski, Ł. Wiśniewski, A. Mioduszewski - O. Matevosyan, D. Vu Thanh - K. Kopeć, B. Nalaskowski, I. Skomski - N. Quandt oraz J. Blank.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Pomorzanin Toruń 1 : 1 (0:1)

Bramka: Konrad Sobociński.

Skład: Łukasz Cieślik, Kacper Gierszyński, Krystian Sobolewski, Tymon Ratajczyk, Kamil Kamiński, Oskar Piór, Bartosz Łucki, Konrad Sobociński, Jan Bonikowski oraz Jan Jóźwiak, Mikołaj Pokora, Wiktor Wiśniewski, Adrian Hińcza, Olaf Rekowski, Oliwier Filipiak, Stanisław Kaczorowski, Maksym Asensky.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Ułani Grudziądz - Olimpia Grudziądz II S.A 1 : 11

Bramki: Karol Klimek - 3, Jakub Zieliński - 2, Maks Kosik, Filip Okraska, Mateusz Sobczak, Damian Kwiring, Paweł Kulczyk oraz 1 gol samobójczy.

Skład: Filip Rutz, Maciej Wróblewski, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Maksymilian Kosik, Mateusz Borkowski, Nikodem Duczyński, Jakub Zieliński, Paweł Kulczyk, Mateusz Glaza, Marcel Kicermann, Karol Klimek, Mateusz Sobczak, Huber Mazurkiewicz, Igor Dąbkowski, Borys Mierzejewski, Maks Zdunek, Damian Kwiring.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia Grudziądz III S.A. - Elana V Toruń 1 : 1 (1:0)

Bramka: Michał Gronek.

Skład: Jan Główczewski - Jakub Rembowski, Miłosz Tęsiorowski, Krzysztof Niedzielski - Jakub Cichocki - Łukasz Czubkowski, Michał Staszek, Marcel Staszewski - Michał Gronek oraz Jan Ostrowski, Eryk Bielecki, Wiktor Słomka, Paweł Redziński, Igor Bielik, Paweł Flatow.

Trener: Dawid Wolak.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa, II runda):

- Olimpia - Juventus Toruń 0:5

- Olimpia - UKS Płużnica 1:1; bramka: Łęgowski - 1

- Olimpia - Pomorzanin Toruń 6:2; bramki: Wiśniewski - 3, Sowa - 1, Kalinowski - 1, Górski -1

Skład: Salomon Mateusz, Miedziński Karol, Miedziński Dominik, Sowa Szymon, Pawłowski Max, Olszewski Aleksander, Tarkowski Wojciech, Łęgowski Maksymilian, Kalinowski Niwes, Wiśniewski Wiktor, Dunajski Szymon, Karwowski Wojciech, Górski Krystian

Trener: Adam Marks.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Patryk Wójtowicz.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa, II runda):

- Olimpia Grudziądz - Gol Brodnica 2:2

- Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 5:2

- Olimpia Grudziądz - Juventus Toruń 4:0

Skład: Piernik Franciszek, Lipowicz Michał, Zabłoński Patryk, Kniter Patryk, Pater Fabian, Guliński Jakub, Zabłotny Igor, Zabłotny Dominik, Jasiński Mateusz, Wilczyński Dawid, Fularczyk Igor, Sobolewski Hubert, Gadek Dawid.

Trener: Jarosław Górski.


  • Żacy: (Grupa I, II runda); turniej w Chełmnie:

- Olimpia I Grudziądz - Włókniarz Toruń 3:0 (walkower)

- Olimpia I Grudziądz - DAP Toruń 3:0 (walkower)

- Olimpia Grudziądz - Chełminianka Chełmno 2:0

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żacy: (Grupa II) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 Miedź Legnica 18 27
8 Górnik Zabrze 19 27
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25
10 Olimpia Grudziądz 18 24
11 Drutex-Bytovia Bytów 19 24
12 Chrobry Głogów 19 23
13 Stomil Olsztyn 19 22

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl