Poprzednie spotkanie

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Górnik Zabrze 34 58
3 Miedź Legnica 34 57
4 Zagłębie Sosnowiec 34 57
5 Olimpia Grudziądz 34 56
6 Chojniczanka Chojnice 34 56
7 GKS Katowice 34 54
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 53

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami zeszłotygodniowych zmagań Młodej Olimpii.


Termin: 12-13.11.2016r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - UKS SMS Włocławek 1 : 1 (0:1)

Bramka: Oskar Trzepacz.

Skład: Konrad Kaczerzewski, Karol Wójtowicz, Nikodem Zatorski, Daniel Widz, Cyprian Maciejewski, Wojciech Majewski, Dawid Szymkowiak, Dawid Rybacki, Mateusz Rumiński, Miłosz Waszczuk, Oskar Trzepacz.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz S.A - UKS SMS Włocławek 2 : 3 (1:1)

Bramki: Jakub Waszelewski i Adam Shamma.

Skład: Patryk Empel, Michał Cheda, Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka (Kamil Megger), Julian Grzybowski (Szymon Giemza), Marcel Wszołek, Piotr Szymański (Mateusz Plewa), Miłosz Kamiński (Adam Shamma), Jakub Lewandowski, Jakub Waszelewski (Kacper Orzechowski).

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A 2 : 0 (0:0)

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepkowski, Oskar Miks, Szymon Moskwa, Mateusz Nawacki, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Kamil Czerniecki oraz Damian Vu Thanh, Jakub Nowaczek, Wiktor Miziuła, Szymon Krużewicz, Denis Rienkiewicz, Łukasz Woch, Jakub Pietrewicz, Ksawier Kopeć.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Grupa Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A - UKS Boguszewo 7 : 1 (3:1)

Bramki: Bruno Nalaskowski - 2, Ksawery Kopeć - 2, Bartosz Elszkowski, Łukasz Wiśniewski, Jakub Kowalski po 1.

Skład: Jakub Blank - Michał Główczewski, Jakub Kowalski, Adam Mioduszewski, Borys Gliniecki - Damian Vu Thanh, Oskar Matevosyan - Ksawery Kopeć, Igor Skomski, Bruno Nalaskowski oraz Łukasz Wiśniewski, Damian Rozmus, Bartosz Elszkowski.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A 4 : 1 (2:1)

Bramka: Stanisław Kaczorowski.

Skład: Łukasz Cieślik - Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobolewski, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Mikołaj Pokora, Cezar Sidya, Maksym Asensky, Miłosz Wiśniewski, Wiktor Wiśniewski, Olaf Rekowski.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Olimpia Grudziądz II S.A - Chełminianka Chełmno - przełożony na wiosnę.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia Grudziądz III S.A. - zakończyli rozgrywki.

Trener: Dawid Wolak.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa, II runda); turniej w Grudziądzu:

- Olimpia - Juventus Toruń 2:3; bramki: Pawłowski - 1, Szpak - 1

- Olimpia - UKS Płużnica 3:0; bramki: Pawłowski - 2, Piątkowski - 1

- Olimpia - Pomorzanin Toruń 3:2; bramki: Pawłowski - 2, Łęgowski - 1

Skład: Salomon Mateusz, Miedziński Karol, Miedziński Dominik, Sowa Szymon, Pawłowski Max, Olszewski Aleksander, Tarkowski Wojciech, Łęgowski Maksymilian, Kalinowski Niwes, Wiśniewski Wiktor, Dunajski Szymon, Karwowski Wojciech, Górski Krystian

Trener: Adam Marks.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Patryk Wójtowicz.


  • Orlicy: (Liga Okręgowa, II runda) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Jarosław Górski.


  • Żacy: (Grupa I, II runda) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żacy: (Grupa II) - zakończyli rozgrywki.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Górnik Zabrze 34 58
3 Miedź Legnica 34 57
4 Zagłębie Sosnowiec 34 57
5 Olimpia Grudziądz 34 56
6 Chojniczanka Chojnice 34 56
7 GKS Katowice 34 54
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 53

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl