Poprzednie spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 19
Pt, 25. Lis. 2016 18:00
Wisła Puławy
Wisła
0:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 Miedź Legnica 18 27
8 Górnik Zabrze 19 27
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25
10 Olimpia Grudziądz 18 24
11 Drutex-Bytovia Bytów 19 24
12 Chrobry Głogów 19 23
13 Stomil Olsztyn 19 22

Następne spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 20
So, 04. Mar. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Miedź Legnica
Miedź L.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Kolejne wyniki drużyn młodzieżowych Olimpii Grudziądz. Większość zespołów nie rozgrywa meczów, ponieważ zakończyło już swoją rundę.


Termin: 19-20.11.2016r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka):

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 5 : 2 (2:1)

Bramka: Miłosz Waszczuk i Adam Shamma.

Skład: Konrad Kaczerzewski, Karol Wójtowicz, Nikodem Zatorski (Damian Birincik), Cyprian Maciejewski, Wojciech Majewski, Dawid Szymkowiak (Kewin Przytuła), Dawid Rybacki, Mateusz Rumiński, Miłosz Waszczuk, Oskar Trzepacz, Adam Shamma (Mikołaj Synkowicz).

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka)

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A 5 : 0 (2:0)

Skład: Paweł Kacała (Patryk Empel), Klaudiusz Gołata (Kacper Orzechowski), Hubert Konig, Piotr Szymański, Maciej Gruszka (Julian Grzybowski), Mateusz Plewa (Kewin Duda), Karol Kulaszewski (Marcel Niedbała), Marcel Wszołek (Miłosz Kamiński), Jakub Lewandowski, Jakub Waszelewski, Szymon Giemza.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Unia Gniewkowo 9 : 0 (0:0)

Bramki: Damian Zatowski - 3, Sylwester Szczepkowski - 3, Karol Maksajdowski - 2 i Szymon Moskwa - 1.

Skład: Jakub Wierucki, Wiktor Miziuła, Marek Jasiński, Damian Zatowski, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepkowski, Szymon Krużewicz, Mateusz Nawacki, Karol Maksajdowski, Kamil Czerniecki, Denis Rienkiewicz oraz Damian Vu Thanh, Łukasz Woch, Radosław Tuleja, Szmon Moskwa, Oskar Miks, Tomasz Słomka.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Unia Gniewkowo 5:3 (2

Skład: Łukasz Cieślik - Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Maksym Asensky, Cezar Sidya, Tymon Ratajczyk, Kamil Kamiński, Kacper Gierszyński, Jan Bonikowski oraz Jan Jóźwiak, Krystian Sobolewski, Adrian Hińcza, Olaf Rekowski, Wiktor Wiśniewski, Mikołaj Pokora, Stanisław Kaczorowski.

Trener: Marcin Klabuhn.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Więcej w tej kategorii: « Raport z boisk młodzieżowych

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 Miedź Legnica 18 27
8 Górnik Zabrze 19 27
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25
10 Olimpia Grudziądz 18 24
11 Drutex-Bytovia Bytów 19 24
12 Chrobry Głogów 19 23
13 Stomil Olsztyn 19 22

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl