Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
N, 26. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Kolejne wyniki drużyn młodzieżowych Olimpii Grudziądz. Większość zespołów nie rozgrywa meczów, ponieważ zakończyło już swoją rundę.


Termin: 19-20.11.2016r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka):

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 5 : 2 (2:1)

Bramka: Miłosz Waszczuk i Adam Shamma.

Skład: Konrad Kaczerzewski, Karol Wójtowicz, Nikodem Zatorski (Damian Birincik), Cyprian Maciejewski, Wojciech Majewski, Dawid Szymkowiak (Kewin Przytuła), Dawid Rybacki, Mateusz Rumiński, Miłosz Waszczuk, Oskar Trzepacz, Adam Shamma (Mikołaj Synkowicz).

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka)

MUKS CWZS (Zawisza) Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A 5 : 0 (2:0)

Skład: Paweł Kacała (Patryk Empel), Klaudiusz Gołata (Kacper Orzechowski), Hubert Konig, Piotr Szymański, Maciej Gruszka (Julian Grzybowski), Mateusz Plewa (Kewin Duda), Karol Kulaszewski (Marcel Niedbała), Marcel Wszołek (Miłosz Kamiński), Jakub Lewandowski, Jakub Waszelewski, Szymon Giemza.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Unia Gniewkowo 9 : 0 (0:0)

Bramki: Damian Zatowski - 3, Sylwester Szczepkowski - 3, Karol Maksajdowski - 2 i Szymon Moskwa - 1.

Skład: Jakub Wierucki, Wiktor Miziuła, Marek Jasiński, Damian Zatowski, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepkowski, Szymon Krużewicz, Mateusz Nawacki, Karol Maksajdowski, Kamil Czerniecki, Denis Rienkiewicz oraz Damian Vu Thanh, Łukasz Woch, Radosław Tuleja, Szmon Moskwa, Oskar Miks, Tomasz Słomka.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A - Unia Gniewkowo 5:3 (2

Skład: Łukasz Cieślik - Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Maksym Asensky, Cezar Sidya, Tymon Ratajczyk, Kamil Kamiński, Kacper Gierszyński, Jan Bonikowski oraz Jan Jóźwiak, Krystian Sobolewski, Adrian Hińcza, Olaf Rekowski, Wiktor Wiśniewski, Mikołaj Pokora, Stanisław Kaczorowski.

Trener: Marcin Klabuhn.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl