Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 14
N, 22. Paź. 2017 15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza N.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Drużyna Juniora Starszego Drużyna Juniora Starszego fot. OlimpiaGrudziadz.com

Cotygodniowy raport z rozgrywek grup młodzieżowych Olimpii.


Termin: 01-02.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Spójnia Białe Błota - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 1 (0:0)

Bramka: Miłosz Waszczuk.

Skład: Kamil Dziwulski, Grzegorz Kochalski, Wojciech Majewski, Cyprian Maciejewski, Kacper Rybacki, Mateusz Plewa, Szymon Stach, Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Adam Shamma, Mateusz Rumiński oraz Dawid Jędroś, Nikodem Zatorski, Milan Lech, Dawid Szymkowiak.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Cuiavia Inowrocław - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 2 (0:0)

Bramki: Dawid Szymkowiak - 2.

Skład: Patryk Empel, Klaudiusz Gołata, Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Julian Grzybowski, Jakub Lewandowski, Marcel Niedbała, Kacper Orzechowski, Jakub Waszelewski, Mateusz Nawacki oraz Paweł Kacała, Karol Kulaszewski, Piotr Szymański, Denis Pawlak i Dawid Szymkowiak.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Tucholanka Tuchola - Olimpia S.A. Grudziądz 0 : 8 (0:3)

Bramka: Radosław Tuleja - 3, Karol Maksajdowski - 2, Damian Zatowski, Sylwester Szcepański, Szymon Moskwa po 1.

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Oskar Miks, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Sylwester Szczepański oraz Jakub Nowaczek, Szymon Krużewicz, Łukasz Woch, Szymon Moskwa.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Olimpia S.A. Grudziądz - Elana Toruń 6 : 0 (2:0)

Bramka: M. Główczewski, B. Gliniecki, B. Nalaskowski, P. Krawczyk, D. Rozmus, Ł. Wiśniewski.

Skład:B. Elszkowski, D. Rozmus, J. Kowalski, B. Gliniecki, J. Sender, Ł. Wiśniewski, B. Nalaskowski, M. Główczewski, S. Wiśniewski, P. Krawczyk, I. Nagel oraz J. Marczewski, K. Bonisławski, O. Matevosyan.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Tucholanka Tuchola - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4 (0:1)

Bramka: Konrad Sobociński - 2, Jan Bonikowski i Stanisław Kaczorowski po 1.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobociński, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Ejmont, Oskar Piór, Maksym Asensky, Adrian Hińcza, Maksymilian Kosik, Wiktor Wiśniewski, Konrad Sobociński.

Trener: Marcin Klabuhn.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl