Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
N, 26. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

 

Kolejne grupy zaczęły swoje rozgrywki.


Termin: 08-09.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

UKS SMS Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 3 : 0 (1:0)

Skład: Kamil Dziwulski, Grzegorz Kochalski, Wojciech Majewski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski, Milan Lech, Dawid Szymkowiak, Mateusz Plewa, Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Mateusz Rumiński oraz Dawid Jędroś, Birincsik Damian, Marcel Niedbała.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - BKS Bydgoszcz 4 : 1 (2:0)

Bramki: Jakub Waszelewski - 2, Kacper Rybacki i Denis Pawlak po 1.

Skład: Patryk Empel, Damian Birincsik (Piotr Szymański), Klaudiusz Gołata, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Kacper Rybacki, Jakub Lewandowski, Kacper Orzechowski (Denis Pawlak), Jakub Waszelewski, Mateusz Nawacki (Marcel Niedbała).

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia S.A. Grudziądz - Lider Włocławek 3 : 0 (2:0)

Bramka: Karol Maksajdowski - 2, bramka samobójcza.

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Szymon Moskwa, Karol Maksajdowski, Sylwester Szczepański oraz Jakub Nowaczek, Jakub Pietrewicz, Jakub Szczepaniak, Łukasz Woch.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Olimpia Grudziądz S.A.II - pauza

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Lider Włocławek 2 : 0 (1:0)

Bramka: Konrad Sobociński i Maksymilian Kosik.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobociński, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Ejmont, Oskar Piór, Maksym Asensky, Adrian Hińcza, Maksymilian Kosik, Konrad Sobociński.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Orlicy: gr.2 (miejsca 5-8) - Turniej w Brodnicy:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 5:2
Bramki: Dawid Wilczyński, Dominik Zabłotny, Damian Kwiryng, Fabian Pater, Patryk Zabłoński.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 6:2
Bramki: Dawid Wilczyński - 2, Dominik Zabłotny, Damian Kwiryng, Fabian Pater, Alex Dyżlą.

- Olimpia Grudziądz S.A. - UKS Gol Brodnica 5:1
Bramki: Dawid Wilczyński - 3, Oliwier Tadajewski - 2.

Skład: Franciszek Piernik, Patryk Zabłoński, Hubert Sobolewski, Fabian Pater, Patryk Kniter, Damian Kwiryng, Igor Zabłotny, Jakub Guliński, Igor Fularczyk, Dominik Zabłotny, Dawid Wilczyński, Oliwier Tadajewski, Alex Dyżlą.

Trener: Jarosław Górski.


  • Orlicy: gr.4 (miejsca 13-17) - Turniej w Grudziądzu:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:3
Bramki: Max Pawłowski - 2, Niwes Kalinowski, Wojciech Karwowski.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 1:4
Bramka: Igor Czyżak.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Juventus Toruń 5:0
Bramki: Igor Czyżak - 2, Krystian Górski, Max Pawłowski, Jakub Koneczniak.

Skład: Przemysław Michalak, Dominik Miedziński, Szymon Sowa, Kamil Rumocki, Maksymilian Łęgowski, Niwes Kalinowski, Wojciech Karwowski, Igor Czyżak, Jakub Koneczniak, Krystian Górski, Max Pawłowski, Karol Miedziński.

Trener: Adam Marks.


  • Orlicy: gr.10 (miejsca 37-40) - Turniej w Radzyniu:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 4:1 (1:1)
Bramki: Maksymilian Szumotalski, Łukasz Szumotalski, Miłosz Kapusta, Wojciech Goralski.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:4 (0:2)
Bramka: Łukasz Szumotalski.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Start Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Filip Parkot, Marcel Śliwoń, Maksymilian Szumotalski, Przemysław Rosiński, Wojciech Goralski, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Kacper Klepin, Michał Kotlewski, Mateusz Niczyporuk, Igor Bednarczyk, Ksawery Gosz, Miłosz Kapusta.

Trener: Patryk Wójtowicz.


  • Żacy: gr.1 (miejsca 1-4) - Turniej w Toruniu:

- Olimpia Grudziądz S.A. - TAF Toruń 6:1
Bramki: Wiktor Kaczorowski - 4, Oscar Pawłowski, Konrad Kozikowski.

- Olimpia Grudziądz S.A. - GOL Brodnica 2:5
Bramki: Mikołaj Dybowski - 2.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 6:3
Bramki:
Konrad Kozikowski - 2, Mikołaj Marks - 2, Paweł Brudniewicz, Wiktor Kaczorowski.

Skład: Maksymilian Kamiński, Maksymilian Dziełak, Sebastian Marchlewicz, Igor Marcinkowski, Oscar Pawłowski, Kacper Grzegorek, Franciszek Nowakowski, Konrad Kozikowski, Wiktor Kaczorowski, Mikołaj Dybowski, Alex Koczur, Paweł Brudniewicz, Mikołaj Marks.

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żacy: gr.2 (miejsca 17-19) - Turniej w Czernikowie:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Viktoria Czernikowo 0:2

- Olimpia Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 1:2

- Olimpia Grudziądz S.A. - Stal Grudziądz 4:2

Skład: Wiktor Bernacki, Kuba Rajski, Milan Marks, Filip Ziombka, Jakub Brzeziński, Bartosz Kowalski, Eryk Kamiński, Aleks Grala, Kacper Borowicz.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl