Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 4
So, 19. Sie. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Chrobry Głogów
Chrobry

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 8
7 Odra Opole 4 7
8 Puszcza Niepołomice 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 GKS Katowice 4 4
11 Pogoń Siedlce 4 4
12 Raków Częstochowa 4 4

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 5
Śr, 23. Sie. 2017 19:00
Drutex-Bytovia Bytów
Drutex
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Juniorzy Starsi Juniorzy Starsi fot. OlimpiaGrudziadz.com

Jak radzą sobie grupy młodzieżowe?


Termin: 13-14.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz 6 : 1 (2:1)

Bramki: Mateusz Rumiński - 2, Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Szymon Stach, Mateusz Plewa.
Asysty:
Szymon Stach i Milan Lech po 2 oraz Mateusz Rumiński.

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski (Wojciech Majewski), Szymon Stach, Milan Lech, Kacper Rybacki (Daniel Widz), Mateusz Plewa (Damian Birincsik), Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Mateusz Rumiński.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 1 (0:1)

Bramki: Jakub Waszelewski.
Asysta: Jakub Lewandowski.

Skład: Patryk Empel, Damian Birincsik (Kamil Megger), Klaudiusz Gołata, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Jakub Lewandowski, Huber Konig, Tymoteusz Cieżnikowski, Kacper Orzechowski (Denis Pawlak), Jakub Waszelewski, Mateusz Nawacki.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Wda Świecie - Olimpia S.A. Grudziądz 3 : 0 (1:0)

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Jakub Szczepaniak, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Moskwa oraz Jakub Nowaczek, Szymon Krużewicz, Łukasz Woch, Jakub Kowalski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4

Bramki: Kamil Kamiński i Konrad Sobociński po 2.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobociński, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Ejmont, Oskar Piór, Maksym Asensky, Adrian Hińcza, Maksymilian Kosik, Konrad Sobociński.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, grupa Toruń):

Olimpia Grudziądz S.A. - Wojownik Wabcz 2 : 1 (0:0)

Bramki: Karol Klimek i Szymon Lewandowski.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Sobczak, Szymon Lewandowski, Maksymilian Zdunek oraz Fabian Szczepański, Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda.

Trener: Tomasz Rumiński.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 8
7 Odra Opole 4 7
8 Puszcza Niepołomice 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 GKS Katowice 4 4
11 Pogoń Siedlce 4 4
12 Raków Częstochowa 4 4

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl