Poprzednie spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 28
So, 29. Kwi. 2017 18:00
Drutex-Bytovia Bytów
Drutex
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Sandecja Nowy Sącz 27 48
2 Chojniczanka Chojnice 27 47
3 Olimpia Grudziądz 27 45
4 GKS Katowice 27 44
5 Zagłębie Sosnowiec 27 44
6 Miedź Legnica 28 44
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 43

Następne spotkanie

1. Liga Polska - Kolejka 29
So, 06. Maj. 2017 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Juniorzy Starsi Juniorzy Starsi fot. OlimpiaGrudziadz.com

Jak radzą sobie grupy młodzieżowe?


Termin: 13-14.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz 6 : 1 (2:1)

Bramki: Mateusz Rumiński - 2, Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Szymon Stach, Mateusz Plewa.
Asysty:
Szymon Stach i Milan Lech po 2 oraz Mateusz Rumiński.

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski (Wojciech Majewski), Szymon Stach, Milan Lech, Kacper Rybacki (Daniel Widz), Mateusz Plewa (Damian Birincsik), Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza, Mateusz Rumiński.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 1 (0:1)

Bramki: Jakub Waszelewski.
Asysta: Jakub Lewandowski.

Skład: Patryk Empel, Damian Birincsik (Kamil Megger), Klaudiusz Gołata, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Jakub Lewandowski, Huber Konig, Tymoteusz Cieżnikowski, Kacper Orzechowski (Denis Pawlak), Jakub Waszelewski, Mateusz Nawacki.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Wda Świecie - Olimpia S.A. Grudziądz 3 : 0 (1:0)

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Jakub Szczepaniak, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Moskwa oraz Jakub Nowaczek, Szymon Krużewicz, Łukasz Woch, Jakub Kowalski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4

Bramki: Kamil Kamiński i Konrad Sobociński po 2.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobociński, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Ejmont, Oskar Piór, Maksym Asensky, Adrian Hińcza, Maksymilian Kosik, Konrad Sobociński.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, grupa Toruń):

Olimpia Grudziądz S.A. - Wojownik Wabcz 2 : 1 (0:0)

Bramki: Karol Klimek i Szymon Lewandowski.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Sobczak, Szymon Lewandowski, Maksymilian Zdunek oraz Fabian Szczepański, Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda.

Trener: Tomasz Rumiński.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Sandecja Nowy Sącz 27 48
2 Chojniczanka Chojnice 27 47
3 Olimpia Grudziądz 27 45
4 GKS Katowice 27 44
5 Zagłębie Sosnowiec 27 44
6 Miedź Legnica 28 44
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 43

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl