Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 12
Śr, 18. Paź. 2017 19:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Jak radziła sobie młodzież z Olimpii w poprzednim tygodniu?


Termin: 22-23.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 0 (0:0)

Skład: Wojciech Muzyk (Kamil Dziwulski), Grzegorz Kochalski, Wojciech Majewski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski, Kacper Rybacki, Mateusz Plewa, Szymon Stach, Miłosz Waszczuk, Milan Lech, Mateusz Rumiński oraz Dawid Szymkowiak, Szymon Giemza, Adam Shamma, Daniel Widz.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Janikowo 3 : 0 (1:0)

Bramki: Adam Shamma - 2 i Jakub Waszelewski.
Asysty: Jakub Waszelewski i Mateusz Nawacki po 1.

Skład: Patryk Empel (Dawid Jędroś), Damian Birincsik, Hubert Konig, Klaudiusz Gołata, Mateusz Aniołkowski, Jakub Lewandowski, Daniel Widz (Kacper Rybacki), Tymoteusz Cieżnikowski (Piotr Szymański), Kacper Orzechowski (Denis Pawlak), Jakub Waszelewski, Mateusz Nawacki (Adam Shamma).

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia S.A. Grudziądz - Włókniarz Toruń 2 : 0 (0:0)

Bramki: Karol Maksajdowski (karny), Radosław Tuleja.

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Szymon Moskwa, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak oraz Jakub Nowaczek, Sylwester Szczepański, Łukasz Woch, Mateusz Nawacki, Szymon Krużewicz.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Olimpia Grudziądz S.A. - Sparta Brodnica 1 : 1 (0:0)

Bramka: Bruno Nalaskowski.

Skład: Bartosz Elszkowski - Szymon Wiśniewski, Jakub Kowalski, Borys Gliniecki, Sebastian Szczepkowski - Oskar Matevosyan, Damian Vu Thanh - Michał Główczewski, Łukasz Wiśniewski, Brudno Nalaskowski - Igor Nagel oraz Jakub Sender, Nikodem Quandt, Igor Skomski.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Włókniarz Toruń 4 : 0 (1:0)

Bramki: Oliwier Filipiak - 2, Konrad Sobociński i Stanisław Kaczorowski po 1.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Maksym Asensky, Jan Bonikowski, Kacper Gierszyński, Stanisłąw Kaczorowski oraz Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Wiktor Wiśniewski.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A. - JSS II Toruń 2 : 2 (2:0)

Bramki: Maksymilian Zdunek i Jakub Zieliński.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz Fabian Szczepański, Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda, Mateusz Sobczak, Szymon Lewandowski.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia III Grudziądz S.A. - Elana III Toruń 3 : 3 (2:2)

Bramki: Michał Gronek - 2 i Marcel Staszewski.

Trener: Dawid Wolak.


  • Orlicy: gr.2 (miejsca 5-8) - Turniej w Toruniu:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 4:1
Bramki: Dawid Wilczyński - 2, Oliwier Tadajewski - 2.

- Olimpia Grudziądz S.A. - UKS Gol Brodnica 2:0
Bramki: Jakub Guliński, Dominik Zabłotny.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 1:2
Bramki: Fabian Pater.

Skład: Franciszek Piernik, Patryk Zabłoński, Damian Florkiewicz, Fabian Pater, Patryk Kniter, Mateusz Jasiński, Igor Zabłotny, Jakub Guliński, Igor Fularczyk, Dominik Zabłotny, Dawid Wilczyński, Oliwier Tadajewski, Alex Dyżlą.

Trener: Jarosław Górski.


  • Orlicy: gr.4 (miejsca 13-17) - Turniej w Wąbrzeźnie:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:2
Bramki: Wiktor Anuszewski, Szymon Piątkowski.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 0:5

- Olimpia Grudziądz S.A. - Juventus Toruń 2:5
Bramki: Szymon Piątkowski, Jędrzej Niewiadomski.

Skład: Mateusz Salamon, Dominik Miedziński, Maksymilian Gołata, Wojciech Tarkowski, Maksymilian Łęgowski, Jędrzej Niewiadomski, Wojciech Karwowski, Karol Miedziński, Wiktor Anuszewski, Wiktor Wiśniewski, Aleks Szpak, Szymon Piątkowski.

Trener: Adam Marks.


  • Żacy: gr.1 (miejsca 1-4) - Turniej w Brodnicy:

- Olimpia Grudziądz S.A. - TAF Toruń 3:0
Bramki: Alex Koczur - 2, Wiktor Pokornicki.

- Gol Brodnica - Olimpia Grudziądz S.A. 5:1
Bramka: Sebastian Marchlewicz.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 1:3
Bramka:
Konrad Kozikowski.

Skład: Maksymilian Kamiński, Sebastian Marchlewicz, Kacper Grzegorek, Franciszek, Nowakowski, Konrad Kozikowski, Alex Koczur, Igor Napierski, Oliwier Gonkowski, Alan Herzke, Mateusz Wiśniewski, Konrad Lewandowski, Bartosz Knuth, Wiktor Pokornicki.

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żacy: gr.2 (miejsca 17-19) - Turniej w Czernikowie:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Stal Grudziądz 3:1

- Olimpia Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 2:4

- Olimpia Grudziądz S.A. - Victoria Czernikowo 2:1

Skład: Wiktor Bernacki, Wiktor Fularczyk, Kuba Rajski, Mateusz Midura, Mikołaj Midura, Bartosz Kamiński, Eryk Kamiński, Aleks Grala, Kacper Borowicz, Milan Marks, Jakub Brzeziński, Nikodem Kaszuba.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl