Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 14
N, 22. Paź. 2017 15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza N.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

 

Zmagania Olimpijskiej młodzieży z poprzedniego tygodnia


Termin: 29-30.04.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz 3 : 0 (0:0)

Bramki: Szymon Stach - 2 i Miłosz Waszczuk.
Asysty:
Miłosz Waszczuk, Dawid Szymkowiak i Mateusz Plewa
.

Skład: Wojciech Muzyk, Grzegorz Kochalski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski, Kacper Rybacki, Adam Shamma, Daniel Widz, Szymon Stach, Miłosz Waszczuk, Milan Lech, Mateusz Rumiński oraz Dawid Jędroś, Wojtek Majewski, Dawid Szymkowiak, Szymon Giemza, Mateusz Plewa.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Pogoń Mogilno - Olimpia Grudziądz S.A. 2 : 0 (0:0)

Skład: Paweł Kacała (Patryk Empel), Piotr Szymański (Dawid Megger), Klaudiusz Gołata, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Hubert Konig, Marcel Niedbała, Jakub Lewandowski, Tymoteusz Cieżnikowski (Denis Pawlak), Kacper Orzechowski, Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia S.A. Grudziądz - UKS SMS Włocławek 4 : 1 (0:1)

Bramki: Sylwester Szczepański - 2, Karol Maksajdowski i Mateusz Nawacki po 1.
Asysty: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Jakub Szczepaniak.

Skład: Jakub Wierucki, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak, Szymon Krużewicz, Sylwester Szczepański oraz Jakub Nowaczek, Sebastian Borolewski, Łukasz Woch, Mateusz Nawacki.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Sokół Radomin - Olimpia Grudziądz S.A. 3 : 1 (2:1)

Bramka: Łukasz Wiśniewski.

Skład: Bartosz Elszkowski, Igor Skomski, Jakub Kowalski, Borys Gliniecki, Sebastian Szczepkowski, Nikodem Quandt, Oskar Matevosyan, Damian Rosmus, Łukasz Wiśniewski, Bruno Nalaskowski, Igor Nagel oraz Patryk Krawczyk, Denis Rienkiewicz, Szymon Krużewicz.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - UKS SMS Włocławek 4 : 1 (2:0)

Bramki: Konrad Sobociński - 2, Stanisław Kaczorowski oraz Maksymilian Kosik po 1.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobolewski, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Oskar Ejmont, Mikołaj Pokora, Konrad Sobociński, Adrian Hińcza, Wiktor Wiśniewski, Maksymilian Kosik.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 7 : 0 (3:0)

Bramki: Karol Klimek - 3, Damian Kwiring, Igor Krużewicz, Maksymilian Zdunek i Jakub Zieliński po 1.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda, Igor Dąbkowski, Huber Mazurkiewicz.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Promień Kowalewo - Olimpia III Grudziądz S.A. 4 : 3 (2:0)

Bramki: Michał Staszek, Jakub Cichocki, Marceli Granica po 1.

Skład: Jan Główczewski, Paweł Redziński, Jakub Rembowski, Krzysztof Niedzielski, Jakub Cichocki, Eryk Bielecki, Michał Staszek, Marcel Staszewski, Marceli Granica oraz Paweł Flatow, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Łukasz Czubkowski, Jakub Pawlikowski.

Trener: Dawid Wolak.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl