Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 4
So, 19. Sie. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Chrobry Głogów
Chrobry

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 8
7 Odra Opole 4 7
8 Puszcza Niepołomice 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 GKS Katowice 4 4
11 Pogoń Siedlce 4 4
12 Raków Częstochowa 4 4

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 5
Śr, 23. Sie. 2017 19:00
Drutex-Bytovia Bytów
Drutex
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Cotygodniowe wyniki grup młodzieżowych Olimpii Grudziądz.


Termin: 06-07.05.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz S.A. 2 : 10 (0:5)

Bramki: Mateusz Rumiński - 2, Dawid Szymkowiak - 2, Adam Shamma, Wojtek Majewski, Milan Lech, Szymon Stach po 1.
Asysty:
Mateusz Plewa - 2, Nikodem Zatorski, Marcel Niedbała, Dawid Szymkowiak, Mateusz Rumiński, Daniel Widz po 1.

Skład: Wojciech Muzyk, Grzegorz Kochalski, Cyprian Maciejewski, Nikodem Zatorski, Wojtek Majewski, Adam Shamma, Daniel Widz, Szymon Stach, Miłosz Waszczuk, Milan Lech, Mateusz Rumiński oraz Dawid Jędroś, Marcel Niedbała, Dawid Szymkowiak, Szymon Giemza, Mateusz Plewa.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - UKS SMS Włocławek 2 : 0 (1:0)

Bramki: Dawid Waszelewski i Jakub Lewandowski po 1.
Asysty:
Piotr Szymański i Jakub Waszelewski po 1.

Skład: Patryk Empel, Dawid Megger, Hubert Konig, Klaudiusz Gołata, Maciej Gruszka, Jakub Lewandowski, Piotr Szymański, Tymoteusz Cieżnikowski, Denis Pawlak (Paweł Kacała), Kacper Orzechowski, Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

BKS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 2 (1:2)

Bramki: Karol Maksajdowski (karny), Sylwester Szczepański.
Asysty: Sylwester Szczepański, Radosław Tuleja.

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Jakub Kowalski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Jakub Szczepaniak, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Krużewicz, Sylwester Szczepański oraz Jakub Wierucki, Łukasz Woch, Sebastian Borolewski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A. - Promień Kowalewo - mecz odbędzie się w środę 10 maja

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

BKS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 3 (0:1)

Bramki: Konrad Sobociński - 2, Jan Bonikowski.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Maksym Asensky, Krystian Sobolewski, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Oskar Ejmont, Mikołaj Pokora, Konrad Sobociński, Adrian Hińcza, Maksymilian Kosik.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Cyklon Kończewice - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 2 (0:0)

Bramki: Karol Klimek oraz Szymon Lewandowski.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda, Igor Dąbkowski, Franciszek Jasiński, Szymon Lewandowski.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia III Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 0 : 3 (0:1)

Skład: Jan Główczewski, Paweł Redziński, Miłosz Tęsiorowaki, Borys Mierzejewski, Jakub Rembowski, Jakub Cichocki, Łukasz Czubkowski, Michał Staszek, Michał Gronek oraz Paweł Flatow, Wiktor Słomka, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Kacper Żmudowski, Jakub Pawlikowski, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Eryk Bielecki.

Trener: Dawid Wolak.


  •  Orlicy: gr.2 (miejsca 5-8) - Turniej w Grudziądzu:

- Olimpia I Grudziądz S.A. - Elana Toruń 4:2
Bramki: Dawid Wilczyński - 2, Jakub Guliński, Dominik Zabłotny.

- Olimpia I Grudziądz S.A. - UKS Gol Brodnica 4:1
Bramki: Fabian Pater - 3, Dawid Wilczyński.

- Olimpia I Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 7:3
Bramki: Dawid Wilczyński - 3, Dominik Zabłotny - 2, Oliwier Tadajewski, Dawid Gądek.

Skład: Franciszek Piernik, Michał Lipowicz, Patryk Zabłoński, Hubert Sobolewski, Damian Florkiewicz, Fabian Pater, Mateusz Jasiński, Jakub Guliński, Igor Fularczyk, Dominik Zabłotny, Dawid Wilczyński, Oliwier Tadajewski, Dawid Gądek.

Trener: Jarosław Górski.


  • Orlicy: gr.4 (miejsca 13-17) - Turniej w Toruniu:

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:0
Bramki: Max Pawłowski - 2, Szymon Piątkowski.

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 0:1

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Juventus Toruń 2:4
Bramki: Szymon Piątkowski, Niwes Kalinowski.

Skład: Mateusz Salamon, Dominik Miedziński, Maksymilian Gołata, Aleksander Olszewski, Jędrzej Niewiadomski, Szymon Sowa, Karol Miedziński, Krystian Górski, Szymon Piątkowski, Kamil Rumocki, Max Pawłowski, Niwes Kalinowski, Igor Czyżak.

Trener: Adam Marks.


  • Orlicy: gr.10 (miejsca 37-40):

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 6:1 (3:1)
Bramki: Oskar Zach i Łukasz Szumotalski po 3.

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:0 (0:0)

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Start Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Filip Parkot, Marcel Śliwoń, Maksymilian Szumotalski, Przemysław Rosiński, Wojciech Goralski, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Michał Kotlewski, Mateusz Niczyporuk, Ksawery Gosz, Miłosz Kapusta.

Trener: Patryk Wójtowicz.


  • Żacy: gr.1 (miejsca 1-4) - Turniej w Grudziądzu:

- Olimpia Grudziądz - TAF Toruń 1:0
Bramka: Sebastian Marchlewicz.

- Gol Brodnica - Olimpia Grudziądz S.A. 7:1
Bramka: Alex Koczur.

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 1:2
Bramka:
Konrad Kozikowski.

Skład: Maksymilian Kamiński, Sebastian Marchlewicz, Kacper Grzegorek, Konrad Kozikowski, Alex Koczur, Igor Napierski, Mateusz Wiśniewski, Bartosz Knuth, Wiktor Kaczorowski, Maksymilian Dziełak, Oscar Pawłowski, Adrian Sobolewski, Mikołaj Marks, Igor Marcinkowski.

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żacy:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Stal Grudziądz 3:2

- Olimpia Grudziądz S.A. - Victoria Czernikowo 1:2

- Olimpia Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 2:4

Skład: Wiktor Bernacki, Wiktor Fularczyk, Kuba Rajski, Nikodem Kaszuba, Mateusz Midura, Mikołaj Midura, Bartosz Kamiński, Eryk Kamiński, Aleks Grala, Jakub Brzeziński, Kacper Borowicz, Wiktor Aniołkowski, Bartosz Kowalski.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 8
7 Odra Opole 4 7
8 Puszcza Niepołomice 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 GKS Katowice 4 4
11 Pogoń Siedlce 4 4
12 Raków Częstochowa 4 4

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl