Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 14
N, 22. Paź. 2017 15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza N.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

 

Jak radziły sobie drużyny młodzieżowe w zeszłym tygodniu?


Termin: 12-14.05.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - Spójnia Białe Błota 6 : 1 (2:0)

Bramki: Miłosz Waszczuk - 5, Szymon Giemza.
Asysty:
Daniel Widz - 2, Szymon Stach - 2, Adam Shamma.

Skład: Wojciech Muzyk, Grzegorz Kochalski,  Cyprian Maciejewski,  Wojtek Majewski, Kacper Rybacki, Adam Shamma, Widz Daniel, Mateusz Plewa, Szymon Stach, Miłosz Waszczuk, Szymon Giemza  oraz Kamil Dziwulski, Dawid Jędroś ,Marcel Niedbała, Dawid Szymkowiak, Klaudiusz Gołata.  

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - pauza

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz - przełożony

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Naprzód Jabłonowo - Olimpia II Grudziądz S.A. 4:3 (2:2)

Bramki: Bartosz Wiśniewski - 3.

Skład: Bartosz Elszkowski- Sebastian Szczepkowski, Denis Rienkiewicz, Borys Gliniecki, Igor Skomski- Radosław Tuleja, Oskar Matevosyan- Bruno Nalaskowski, Łukasz Wiśniewski, Ksawery Kopeć- Bartosz Wiśniewski oraz  Patryk Krawczyk, Jakub Sender, Jakub Marczewski, Kacper Bonisławski, Nikodem Quandt.

Olimpia II Grudziądz S.A. - Promień Kowalewo Pomorskie 3:1 (1:1) (zaległy mecz rozegrany 10.05.)

Bramki: Oskar Matevosyan, Ksawery Kopeć i bramka samobójcza.

Skład: Bartosz Elszkowski- Damian Rozmus, Sebastian Szczepkowski, Borys Gliniecki, Igor Skomski- Oskar Matevosyan, Radosław Tuleja- Bruno Nalaskowski, Łukasz Wiśniewski, Jakub Szczepaniak- Igor Nagel oraz  Ksawery Kopeć, Michał Główczewski, Jakub Sender, Jakub Marczewski, Kacper Bonisławski.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz - przełożony

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Olimpia Grudziądz S.A. - Victoria Lisewo 3 : 0 (walkower) - goście nie stawili się na zawody

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia III Grudziądz S.A. - Legia Chełmża 2 : 3 (1:3)

Bramki: Łukasz Czubkowski i Michał Gronek.

Skład: Jan Główczewski, Paweł Redziński, Miłosz Tęsiorowaki, Kacper Żmudowski, Jakub Rembowski, Marcel Staszewski, Łukasz Czubkowski, Michał Staszek, Michał Gronek oraz Paweł Flatow, Wiktor Słomka, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Jakub Pawlikowski, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Eryk Bielecki.

Trener: Dawid Wolak.


  •  Orlicy: gr.2 (miejsca 5-8) - Turniej w Toruniu:

- Olimpia I Grudziądz S.A. - Elana Toruń 1:2
Bramka: Fabian Pater.

- Olimpia I Grudziądz S.A. - UKS Gol Brodnica 3:1
Bramki: Jakub Guliński, Dawid Wilczyński i Alex Dyżlą.

- Olimpia I Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 5:2
Bramki: Dawid Wilczyński - 3, Jakub Guliński i Paweł Jagodziński.

Skład: Franciszek Piernik, Michał Lipowicz, Patryk Zabłoński, Hubert Sobolewski, Piotr Wiśniewski, Fabian Pater, Mateusz Jasiński, Jakub Guliński, Igor Fularczyk, Paweł Jagodziński, Dawid Wilczyński, Mikołaj Hennig, Dawid Gądek, Alex Dyżlą.

Trener: Jarosław Górski.


  • Orlicy: gr.4 (miejsca 13-17) - Turniej w Jabłonowie:

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:0

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 1:1
Bramka:
Aleks Szpak.

- Olimpia III Grudziądz S.A. - Juventus Toruń 2:0
Bramki: Szymon Piątkowski, Niwes Kalinowski.

Skład: Mateusz Salamon, Maksymilian Gołata, Aleksander Olszewski, Szymon Sowa, Szymon Piątkowski, Max Pawłowski, Niwes Kalinowski, Wojciech Tarkowski, Wojciech Karwowski, Wiktor Anuszewski, Aleks Szpak, Maksymilian Łęgowski.

Trener: Adam Marks.


  • Orlicy: gr.10 (miejsca 37-40) - Turniej w Grudziądzu:

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 6:1 (3:1)
Bramki: Oskar Zach, Przemek Rosiński, Kacper Klepin, Igor Bednarczyk, Wojciech Goralski, Ksawery Gosz.

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:2 (1:1)
Bramki:
Oskar Zach - 2, Miłosz Kapusta i Łukasz Szumotalski.

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Start Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Filip Parkot, Marcel Śliwoń, Maksymilian Szumotalski, Przemysław Rosiński, Wojciech Goralski, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Michał Kotlewski, Mateusz Niczyporuk, Ksawery Gosz, Miłosz Kapusta, Igor Bednarczyk, Kacper Klepin.

Trener: Patryk Wójtowicz.


  • Żacy: gr.1 (miejsca 1-4) - Turniej w Grudziądzu:

- Olimpia Grudziądz S.A. - TAF Toruń 5:2
Bramka: Sebastian Marchlewicz.

- Gol Brodnica - Olimpia Grudziądz S.A. 2:0

- Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 7:2

Skład: Maksymilian Kamiński, Sebastian Marchlewicz, Kacper Grzegorek, Konrad Kozikowski, Bartosz Knuth, Wiktor Kaczorowski, Oscar Pawłowski, Mikołaj Marks, Mikołaj Dybowski, Paweł Brudniewicz, Franciszek Nowakowski, Anna Sereda, Wiktor Pokornicki.

Trener: Fabian Chodyna.


  • Żak - turniej w Grudziądzu:

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Victoria Czernikowo 0:5

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz G-D 3:5

Skład: Bernacki Wiktor, Fularczyk Wiktor, Rajki Kuba, Midura Mateusz, Midura Mikołaj, Kamiński Eryk, Kamiński Bartosz, Grala Aleks, Borowicz Kacper, Ziombka Filip, Brzeziński Jakub, Marks Milan, Aniołowski Wiktor.

Trener: Sebastian Śnieć.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl