Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 3
N, 13. Sie. 2017 19:00
Stal Mielec
Stal
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 4
So, 19. Sie. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chrobry Głogów
Chrobry

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Oprócz pierwszej kadry, grali również młodzi z Akademii. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami.


Termin: 19-21.05.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - UKS SMS Włocławek 1:0 (1:0)

Bramka: Mateusz Rumiński.

Skład: Wojciech Muzyk, Nikodem Zatorski Grzegorz Kochalski, Daniel Widz, Wojtek Majewski, Kacper Rybacki, Mateusz Plewa, Milan Lech, Szymon Giemza, Dawid Szymkowiak, Mateusz Rumiński  oraz Kamil Dziwulski, Adam Shamma, Dawid Jędroś, Marcel Niedbała, Damian Birincsik. 

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - Cuiavia Inowrocław 0:0

Skład: Patryk Empel, Hubert Konig, Klaudiusz Gołata, Maciej Gruszka, Jakub Lewandowski, Piotr Szymański, Tymoteusz Cieżnikowski, Denis Pawlak(Damian Birincsik), Paweł Kacała(Marcel Niedbała), Kacper Orzechowski, Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0:1 (0:0)

Bramka: Kamil Czerniecki.

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Marek Jasiński, Denis Rienkiewicz,  Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Krużewicz, Sylwester Szczepański oraz Jakub Wierucki, Łukasz Woch, Sebastian Borolewski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A. - Drwęca Golub-Dobrzyń 1:2 (1:1)

Bramka: Jakub Szczepaniak.

Skład: Bartosz Elszkowski- Damian Rozmus, Jakub Kowalski, Borys Gliniecki, Igor Skomski- Oskar Matevosyan, Damian Vu Thanh- Jakub Szczepaniak, Łukasz Wisniewski, Ksawery Kopeć- Igor Nagel oraz Bruno Nalaskowski, Michał Główczewski, Sebastian Szczepkowski.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1:1 (0:0)

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobolewski, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Maksymilian Kosik, Maksym Asensky, Miłosz Wiśniewski, Olaf Rekowski.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

GOL II Brodnica - Olimpia Grudziądz S.A. 4:3 (2:2)

Bramki: Karol Klimek, Maksymilian Zdunek, Nikodem Duczyński.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz  Nikodem Duczyński, Kacper Budzich, Adam Soliwoda, Igor Dąbkowski, Franciszek Jasiński, Mateusz Sobczak.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Naprzód Jabłonowo - Olimpia III Grudziądz S.A. 1:3 (1:1)

Bramki: Łukasz Czubkowski, Michał Gronek, Miłosz Tęsiorowski.

Skład: Wiktor Słomka, Krzysztof Niedzielski, Jakub Rembowski, Borys Mierzejewski, Miłosz Tęsiorowski, Marceli Granica, Łukasz Czubkowski, Michał Staszek, Michał Gronek oraz Paweł Flatow, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Kacper Żmudowska, Eryk Bielecki.

Trener: Dawid Wolak.


  • Orlicy: gr.10:

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 11:0 (5:0)
Bramki: Oskar Zach - 3, Łukasz Szumotalski - 2, Miłosz Kapusta, Przemek Rosiński, Kacper Klepin, Marcel Śliwoń, Michał Kotlewski.

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Radzynianka Radzyń Chełmiński 6:2 (4:0)
Bramki:
Miłosz Kapusta - 2, Oskar Zach, Łukasz Szumotalski, Marcel Śliwoń, Wojciech Goralski.

- Olimpia II Grudziądz S.A. - Start Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Filip Parkot, Marcel Śliwoń, Maksymilian Szumotalski, Przemysław Rosiński, Wojciech Goralski, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Michał Kotlewski,  Miłosz Kapusta, Igor Bednarczyk, Kacper Klepin.

Trener: Patryk Wójtowicz.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl