Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 12
Śr, 18. Paź. 2017 19:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

To był bardzo udany weekend dla drużyn naszej Akademii - prawie wszystkie drużyny wysoko pokonały swoich przeciwników (tylko jeden remis). Niecodziennym wyczynem popisał się w juniorach młodszych Jakub Waszelewski  który w wyjazdowym meczu z liderem grupy (BKS Bydgoszcz) strzelił 5 bramek dla swojej drużyny.


Termin: 27-28.05.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 0:2 (0:1)

Bramki: Daniel Widz - 2.
Asysty: Milan Lech - 2.

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski. Wojtek Majewski, Daniel Widz, Nikodem Zatorski, Cyprian Maciejewski, Mateusz Rumiński, Dawid Szymkowiak, Szymon Giemza, Milan Lech, Miłosz Waszczuk oraz Kamil Dziwulski, Adam Shamma, Damian Birincsik, Szymon Stach.

Olimpia Grudziądz S.A. - CWZS Bydgoszcz 4:3 (1:2) - mecz zaległy (24.05.17r.)

Bramki: Miłosz Waszczuk - 2, Mateusz Rumiński i Grzegorz Kochalski.
Asysty: Mateusz Rumiński - 2, Milan Lech.

Skład: Wojciech Muzyk, Grzegorz Kochalski, Wojtek Majewski, Daniel Widz, Nikodem Zatorski, Mateusz Rumiński, Dawid Szymkowiak, Szymon Giemza, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Szymon Stach oraz Kamil Dziwulski, Dawid Jędroś, Marcel Niedbała, Adam Shamma, Damian Birincsik, Klaudiusz Gołata.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

BKS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 3:5 (1:1)

Bramki: Dawid Waszelewski - 5.
Asysty: Mateusz Nawacki, Denis Pawlak, Marcel Niedbała, Tymoteusz Cierznikowski.

Skład: Patryk Empel, Dawid Megger (Mateusz Ronkowski), Hubert Konig, Klaudiusz Gołata, Maciej Gruszka, Denis Pawlak, Piotr Szymański, Tymoteusz Cierznikowski, Marcel Niedbała, Mateusz Nawacki (Paweł Kacała), Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 6:1 (3:0)

Bramki: Denis Rienkiewicz - 2, Karol Maksajdowski, Tomasz Słomka, Szymon Krużewicz, Kamil Czerniecki.

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Szymon Krużewicz, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepański oraz Jakub Pietrewicz, Łukasz Woch, Jakub Kowalski, Jakub Wierucki, Oskar Matevosyan, Igor Nagiel, Sebastian Borolewski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, Toruń II):

Węgrowianka Węgrowo - Olimpia II Grudziądz S.A. 1:5 (1:2)

Bramki: Oskar Matevosyan - 2, Radosław Tuleja, Damian Vu Thanh, Łukasz Wiśniewski.

Skład: Bartosz Elszkowski- Damian Rozmus, Jakub Kowalski, Borys Gliniecki, Sebastian Szczepkowski - Damian Vu Thanh, Oskar Matevosyan - Michał Główczewski, Ksawery Kopeć, Jakub Szczepaniak - Igor Nagel oraz Patryk Krawczyk, Nikodem Quandt, Bruno Nalaskowski, Kacper Bonisławski, Łukasz Wiśniewski, Szymon Wiśniewski, Radosław Tuleja.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 3:0 (2:0)

Bramki: Stanisław Kaczorowski, Jan Bonikowski, Oliwier Filipiak.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Maksym Asensky, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Maksymilian Kosik, Miłosz Wiśniewski, Olaf Rekowski, Adrian Hińcza, Igor Śnieć.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Olimpia II Grudziądz S.A. - Elana Toruń 2:2 (2:2)

Bramki: Karol Klimek, Jakub Zieliński.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski, Nikodem Duczyński, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz Fabian Szczepański, Kacper Budzich, Adam Soliwoda, Igor Dąbkowski, Franciszek Jasiński, Mateusz Sobczak, Maksymilian Kosik, Stanisław Kaczorowski.

Trener: Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia III Grudziądz S.A. - Mustang Ostaszewo 13:0 (7:0)

Bramki: Jakub Rembowski - 5, Michał Staszek - 3, Miłosz Tęsiorowski, Michał Gronek, Marcel Staszewski, Marceli Granica, Eryk Bielecki.

Skład: Jan Główczewski, Paweł Redziński, Jakub Rembowski, Borys Mierzejewski, Miłosz Tęsiorowski, Łukasz Czubkowski, Marcel Staszewski, Michał Staszek, Eryk Bielecki oraz Wiktor Słomka, Paweł Flatow, Bartosz Kaczor, Kacper Żmudowski, Igor Bielik, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Michał Gronek.

Trener: Dawid Wolak / Michał Staszewski.


  • Sparing - trampkarze:

Zryw Książki - Olimpia Grudziądz S.A. (Fun 02/03) 0:1 (0:0)

Bramka: Damian Urbański.

Skład: Kacper Bonisławski, Kacper Ronowicz, Artur Majer, Emil Żurawski, Kacper Białowąs, Dawid Cyrankowski, Damian Urbański, Kacper Wróblewski, Tomasz Kowalczyk, Kacper Kociemba, Miłosz Hatliński, Adrian Trześniewski, Kacper Czubkowski, Filip Kowalski.

Trener: Michał Staszewski.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl