Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 3
N, 13. Sie. 2017 19:00
Stal Mielec
Stal
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 4
So, 19. Sie. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chrobry Głogów
Chrobry

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

 

Dla naszej młodzieży sezon się jeszcze nie skończył. Przedstawiamy wyniki drużyn z Akademii Piłkarskiej.


Termin: 03-04.06.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 2:0 (2:0)

Bramki: Miłosz Waszczuk - 2.
Asysta: Milan Lech.

Skład: Wojciech Muzyk, Grzegorz Kochalski,  Wojtek Majewski,  Widz Daniel, Kacper Rybacki , Mateusz Rumiński, Dawid Szymkowiak, Maciejewski Cyprian, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Szymon Stach  oraz  Dawid Jędroś ,Marcel Niedbała, Adam Shamma, Damian Birincsik, Nikodem Zatorski, Szymon Giemza.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - Elana Toruń 1:3 (1:0)

Bramka: Piotr Szymański.
Asysta: Jakub Waszelewski.

Skład: Patryk Empel, Damian Birincik (Dawid Megger), Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski, Klaudiusz Gołata, Sztmon Giemza (Jakub Lewandowski), Piotr Szymański, Tymoteusz Cierznikowski, Kacper Rybacki (Adam Shamma), Mateusz Nawacki (Kacper Orzechowski), Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Pomorzanin Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1:1 (0:1)

Bramka: Radosław Tuleja.

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Jakub Kowalski, Denis Rienkiewicz, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Krużewicz, Sebastian Borolewski, Sylwester Szczepański oraz Jakub Wierucki, Matevosyan Oskar.

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz 0:1 (0:1) - mecz zaległy (31.05.2017r.)

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Denis Rienkiewicz,  Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Mateusz Nawacki, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepański oraz Jakub Pietrewicz, Łukasz Woch, Jakub Kowalski, Jakub Wierucki, Oskar Matevosyan, Ksawery Kopeć, Sebastian Borolewski.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Pomorzanin Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1:2 (1:0)

Bramki: Jan Bonikowski i Konrad Sobociński.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Maksym Aensky, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Piór, Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Maksymilian Kosik, Miłosz Wiśniewski, Adrian Hińcza.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Stal Grudziądz - Olimpia II Grudziądz S.A. 0:2 (0:1)

Bramki: Damian Kwiring i Stanisław Kaczorowski.

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Karol Klimek, Mateusz Borkowski , Maksymilian Kosik, Jakub Zieliński, Marcel Kicerman oraz   Nikodem Duczyński, Stanisław Kaczorowski, Adam Soliwoda, Igor Dąbkowski, Franciszek Jasiński, Mateusz Sobczak, Hubert Mazurkiewicz, Igor Dąbkowski, Szymon Lewandowski.

Trener:
Tomasz Rumiński.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Zryw Książki - Olimpia III Grudziądz S.A. 4:3 (2:1)

Bramki: Jakub Rembowski, Michał Staszek, Michał Gronek.

Skład: Jan Główczewski, Paweł Redziński, Jakub Rembowski, Borys Mierzejewski, Michał Gronek, Łukasz Czubkowski, Marcel Staszewski, Michał Staszek, Eryk Bielecki oraz Wiktor Słomka, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Kacper Żmudowski, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Jakub Pawlikowski, Jakub Cichocki.

Trener: Dawid Wolak.


  • Orlcy, gr. 10:

- Olimpia Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 6:0 (3:0)
Bramki:
Przemek Rosiński - 2, Kacper Klepin, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Miłosz Kapusta.
- Olimpia Grudziądz S.A. - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:0 (2:0)
Bramki:
Oskar Zach - 2, Wojceich Goralski - 2.
- Olimpia Grudziądz S.A. - Starrt Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Filip Parkot, Marcel Śliwoń, Maksymilian Szumotalski, Przemysław Rosiński, Wojciech Goralski, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Michał Kotlewski , Miłosz Kapusta, Kacper Klepin.

Trener: Patryk Wójtowicz.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl