Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 12
Śr, 18. Paź. 2017 19:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

Część młodzieży zakończyła już swoje rozgrywki.


Termin: 07-11.06.2017r.


  • Juniorzy Starsi (Liga Wojewódzka, grupa A):

Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 1:8 (1:2)

Bramki: Szymon Giemza - 4, Miłosz Waszczuk, Adam Shamma, Milan Lech, Kacper Rybacki.
Asysty: Mateusz Rumiński - 2, Milan Lech, Daniel Widz, Cyprian Maciejewski, Wojciech Majewski.

Skład: Kamil Dziwulski, Grzegorz Kochalski, Wojtek Majewski, Daniel Widz, Nikodem Zatorski, Cyprian Maciejewski, Mateusz Rumiński, Dawid Szymkowiak, Adam Shamma, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Dawid Jędroś, Szymon Giemza, Kacper Rybacki, Damian Birincsik.

Trener: Paweł Borkowski.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz S.A. 1:2 (1:1)

Bramki: Mateusz Nawacki, Jakub Waszelewski.
Asysty: Jakub Waszelewski, Kamil Czerniecki.

Skład: Patryk Empel, Piotr Szymański, Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski, Klaudiusz Gołata, Maciej Gruszka, Kacper Orzechowski (Kamil Czerniecki), Tymoteusz Cierznikowski (Denis Pawlak), Marcel Niedbała (Bartosz Wiśniewski), Mateusz Nawacki, Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

UKS Boguszewo - Olimpia II Grudziądz S.A. 1:12 (0:3)

Bramki: Łukasz Wiśniewski - 4, Michał Główczewski - 2, Bruno Nalaskowski - 2, Oskar Matevosyan, Damian Vu Thanh, Igor Skomski, Borys Gliniecki.

Skład: Bartosz Elszkowski - Damian Rozmus, Jakub Kowalski, Borys Gliniecki, Igor Skomski - Damian Vu Thanh, Oskar Matevosyan - Kacper Bonisławski, Patryk Krawczyk, Bruno Nalaskowski - Igor Nagel oraz Michał Głóczewski, Ksawery Kopeć, Sebastian Szczepkowski, Łukasz Wiśniewski, Jakub Sender, Nikodem Quandt.

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 1:3 (1:1) - (mecz rozegrany 07.06.17)

Bramka: Igor Nagel.

Skład: Bartosz Elszkowski - Damian Rozmus, Jakub Kowalski, Oskar Matevosyan, Sebastian Szczepkowski - Damian Vu Thanh, Radosław Tuleja - Ksawery Kopeć, Jakub Szczepaniak, Łukasz Wiśniewski - Igor Nagel oraz Bruno Nalaskowski, Szymon Wiśniewski.

Trener: Bartosz Brudniewicz.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Olimpia Grudziądz S.A. - CWZS Bydgoszcz 2:9 (1:4)

Bramki: Konrad Sobociński i Jan Bonikowski.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Filip Okraska, Maksym Asensky, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski oraz Oskar Piór, Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Maksymilian Kosik, Adrian Hińcza.

Trener:
Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń II):

Chełminianka Chełmno - Olimpia II Grudziądz S.A. 2:10

Bramki: Karol Klimek - 3, Jakub Zieliński - 2, Kacper Budzich, Damian Kwiring, Marcel Kicermann, Filip Okraska, Szymon Lewandowski.

Skład: Franciszek Jasiński, Filip Rutz, Marcel Kicermann, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Fabian Szczepański, Mateusz Borkowski, Damian Kwiring, Kacper Budzich, Szymon Lewandowski, Karol Klimek, Hubert Mazurkiewicz, Nikodem Duczyński, Igor Dąbkowski, Jakub Zieliński, Maksymilian Zdunek.

Trener:
Tomasz Rumiński / Krzysztof Kosik.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Olimpia III Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 1:3 (0:2)

Bramka: Miłosz Tęsiorowski.

Skład: Jan Główczewski, Kacper Żmudowski, Jakub Rembowski, Borys Mierzejewski, Michał Gronek, Łukasz Czubkowski, Marcel Staszewski, Michał Staszek, Miłosz Tęsiorowski oraz Wiktor Słomka, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Paweł Flatow, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Igor Bielik, Jakub Cichocki.

Trener: Dawid Wolak.


  •  Orlicy i Żacy zakończyli rozgrywki.

źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl