Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 3
N, 13. Sie. 2017 19:00
Stal Mielec
Stal
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 4
So, 19. Sie. 2017 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chrobry Głogów
Chrobry

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. OlimpiaGrudziadz.com

 

To ostatni raport z rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2016/17.


Termin: 14-17.06.2017r.


  • Juniorzy Młodsi (Liga Wojewódzka, grupa B):

Olimpia Grudziądz S.A. - Pogoń Mogilno 10:3 (5:0)

Bramki: Jakub Waszelewski i Dawid Szymkowiak po 3, Mateusz Nawacki - 2, Kacper Orzechowski i Jakub Lewandowski po 1.

Skład: Patryk Empel, Damian Birincsik, Hubert Konig, Mateusz Aniołkowski, Maciej Gruszka, Kacper Orzechowski (Mateusz Ronkowski), Piotr Szymański, Marcel Niedbała (Jakub Lewandowski), Mateusz Nawacki (Paweł Kacała), Jakub Waszelewski.

Trener: Leszek Piśko.


  • Trampkarze (Liga Wojewódzka):

Unia Gniewkowo - Olimpia Grudziądz S.A. 0:8 (0:3)

Bramki: Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Sylwester Szczepański oraz Kamil Czerniecki po 2.

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Denis Rienkiewicz, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Karol Maksajdowski, Szymon Krużewicz, Sebastian Borolewski, Łukasz Woch, Sylwester Szczepański, Jakub Wierucki.

Olimpia Grudziądz S.A. - CWZS Bydgoszcz 0:2 (0:0) - (mecz zaległy rozegrany 14.06.17)

Skład: Jakub Nowaczek, Tomasz Słomka, Denis Rienkiewicz, Damian Zatowski, Kamil Czerniecki, Bartosz Wiśniewski, Radosław Tuleja, Igor Nagiel, Karol Maksajdowski, Jakub Szczepaniak, Sylwester Szczepański, Jakub Pietrewicz, Jakub Kowalski, Jakub Wierucki, Oskar Matevosyan, Damian Vu Thanh, Sebastian Borolewski, Szymon Krużewicz.

Trener: Michał Kleczkowski.


  • Młodzicy (Liga Wojewódzka):

Unia Gniewkowo - Olimpia Grudziądz S.A. 3:4 (0:1)

Bramki: Stanisław Kaczorowski - 2, Mikołaj Pokora oraz Bartosz Łucki po 1.

Skład: Łukasz Cieślik, Oskar Piór, Oliwier Filipiak, Oskar Ejmont, Filip Okraska, Kamil Kamiński, Maksymilian Kosik, Adrian Hińcza, Mikołaj Pokora, Jan Jóźwiak, Miłosz Wiśniewski, Olaf Rekowski, Krystian Sobolewski, Stanisław Kaczorowski, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński.

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz 2:0 (1:0) - (mecz zaległy rozegrany 14.06.17)

Bramki: Jan Bonikowski i Konrad Sobociński po 1.

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oliwier Filipiak, Krystian Sobolewski, Jan Bonikowski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski, Jan Jóźwiak, Oskar Piór, Filip Okraska, Maksymilian Kosik, Adrian Hińcza, Mikołajk Pokora, Konrad Sobociński.

Trener: Marcin Klabuhn.


  • Młodzicy (Liga Okręgowa, gr. Toruń III):

Elana V Toruń - Olimpia III Grudziądz S.A. 1:1

Bramka: Marceli Granica.

Skład: Wiktor Słomka, Jan Główczewski, Kacper Żmudowski, Eryk Bielecki, Jakub Rembowski, Borys Mierzejewski, Michał Gronek, Łukasz Czubkowski, Jakub Pawlikowski, Miłosz Tęsiorowski, Jan Ostrowski, Bartosz Kaczor, Paweł Flatow, Marceli Granica, Krzysztof Niedzielski, Igor Bielik, Jakub Cichocki, Paweł Redziński.

Trener:
Dawid Wolak.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Odra Opole 3 6
4 Puszcza Niepołomice 3 6
5 Chojniczanka Chojnice 3 6
6 Olimpia Grudziądz 3 6
7 GKS Tychy 3 6
8 Stal Mielec 3 6
9 Miedź Legnica 3 5

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl