Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 18
So, 18. Lis. 2017 16:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Wigry Suwałki 16 22
14 GKS Tychy 18 20
15 Stomil Olsztyn 17 19
16 Olimpia Grudziądz 18 18
17 Górnik Łęczna 18 17
18 Ruch Chorzów 17 14

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
So, 25. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

W sierpniu rozgrywki rozpoczęły drużyny młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz. Jak sobie poradziły w ostatnich dniach?


Termin: 19-23.08.2017


Junior Starszy (I Liga Wojewódzka)

Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A 0:2 (0:0)
Bramki: Miłosz Waszczuk i Mateusz Rumiński

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Nikodem Zatorski, Wojtek Majewski,  Damian Birincsik,  Mateusz Rumiński, Mateusz Plewa, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Kacper Skibicki, Szymon Giemza oraz Jakub Nowaczek, Sebastian Falkiewicz, Dawid Szymkowiak, Dominik Kowalski, Kacper Rybacki, Michał Różański
                                                                  
Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz S.A - Pomorzanin Toruń 6:0 (1:0)
Bramki: Karol Maksajdowski 3, Patryk Siemieniecki, Mateusz Aniołkowski i Mateusz Nawacki po 1

Skład: Nowaczek Jakub, Czerniecki Kamil, Leszczyński Piotr, Aniołkowski Mateusz, Siemieniecki Patryk, Weiszewski Jakub, Detyna Mikołaj, Przytuła Jakub, Maksajdowski Karol, Szymański Piotr, Bartoszyński Paweł oraz Reinkiewicz Denis, Wiśniewski Bartosz, Orzechowski Kacper, Gruszka Maciej, Olszewski Jakub, Nawacki Mateusz, Wierucki Jakub

Trener Adam Marks


Młodzik D2 (II Liga Wojewódzka)

Dwunastka Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 2:0 (2:0)

Skład: Alex Dyżlą, Patryk Zabłoński, Fabian Pater, Patryk Kniter, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Jakub Guliński, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Franciszek Piernik, Marcel Śliwoń, Hubert Sobolewski, Dawid Wilczyński, Dominik Zabłotny, Wojciech Goralski

Trener: Michał Kleczkowski


Termin: 26-27.08.2017


Junior Starszy (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz S.A - Gwiazda Bydgoszcz 3:3 (2:2)
Bramki: Mateusz Rumiński - 2, Kacper Skibicki

Skład: Jakub Nowaczek, Grzegorz Kochalski, Wojtek Majewski, Damian Birincsik, Kacper Rybacki, Mateusz Rumiński, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Błażej Turowski, Kacper Skibicki, Michał Różański  oraz  Dawid Jędroś, Nikodem Zatorski, Dawid Szymkowiak, Mateusz Plewa, Sebastian Majas, Dominik Kowalski, Mikołaj Chudziński

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy (II Liga Wojewódzka)

Lech Rypin - Olimpia Grudziądz 1:4 (1:2)
Bramki: Bartoszyński Paweł 2, Nawacki Mateusz, Detyna Mikołaj

Skład: Wierucki Jakub, Czerniecki Kamil, Leszczyński Piotr, Aniołkowski Mateusz, Wiśniewski Bartosz, Weiszewski Jakub, Detyna Mikołaj, Przytuła Jakub, Maksajdowski Karol, Gruszka Maciej, Bartoszyński Paweł oraz Olszewski Jakub, Nawacki Mateusz, Brejdakowski Szymon, Siemieniecki Patryk

Trener: Adam Marks


Trampkarz (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz S.A. - MKS Włókniarz Toruń 3:1 (2:1)
Bramki: Igor Nagel 2 i Jakub Szczepaniak

Skład: Bartosz Elszkowski, Damian Rozmus, Jakub Wilkowski, Jakub Kowalski, Adam Safian, Oskar Matevosyan, Radosław Tuleja, Ksawery Kopeć, Sebastian Rumiński, Jakub Szczepaniak, Łukasz Wiśniewski oraz  Igor Nagel, Bruno Nalaskowski, Filip Rzepka, Igor Skomski, Sebastian Szczepkowski

Trener: Bartosz Brudniewicz


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Wigry Suwałki 16 22
14 GKS Tychy 18 20
15 Stomil Olsztyn 17 19
16 Olimpia Grudziądz 18 18
17 Górnik Łęczna 18 17
18 Ruch Chorzów 17 14

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl