Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 9
N, 17. Wrz. 2017 15:00
GKS Tychy
GKS Tychy
2:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
6 Drutex-Bytovia Bytów 9 16
7 GKS Tychy 9 14
8 Stomil Olsztyn 9 13
9 Olimpia Grudziądz 9 13
10 Puszcza Niepołomice 9 11
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 11
12 Górnik Łęczna 9 11

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 10
So, 23. Wrz. 2017 17:00
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Za młodzieżowymi zespołami Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz kolejne spotkania o stawkę. Jak tym razem poszło Biało - Zielonym?


Termin: 30.08 - 03.09.2017


Junior Starszy -A (I Liga Wojewódzka)

UKS SMS Włocławek  - Olimpia Grudziądz 2:6 (2:2)
Bramki: Mateusz Rumiński 2, Marcin Poręba, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Kacper Rybacki po 1

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Mikołaj Chudziński, Damian Birincsik,  Mateusz Rumiński, Mateusz Plewa, Milan Lech, Miłosz Waszczuk,  Kacper Skibicki, Marcin Poręba  oraz Jakub Nowaczek, Dawid Szymkowiak, Dominik Kowalski, Kacper Rybacki, Jakub Zych, Szymon Giemza, Sebastian Majas.
                                                     
Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2:1 (0:0)
Bramki: Jakub Przytuła, Mikołaj Detyna

Skład: Nowaczek Jakub, Czerniecki Kamil, Leszczyński Piotr, Aniołowski Mateusz, Nowacki Mateusz, Weiszewski Jakub, Detyna Mikołaj, Przytuła Jakub, Maksajdowski Karol, Gruszka Maciej, Bartoszyński Paweł oraz Olszewski Jakub, Szymański Piotr, Brejdakowski Szymon, Siemieniecki Patryk.

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I  Liga Wojewódzka)

UKS Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:0)
Bramka: Jakub Szczepaniak

Skład: Bartosz Elszkowski, Borys Gliniecki, Jakub Kowalski, Jakub Wilkowski, Adam Safian, Oskar Matevosyan, Radosław Tuleja, Jakub Szczepaniak, Sebastian Szczepkowski, Sebastian Rumiński, Łukasz Wiśniewski oraz Damian Rozmus, Ksawery Kopeć, Filip Rzepka, Igor Nagel

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV  Liga Okręgowa, gr.2)

Stal Grudziądz - Olimpia Grudziądz 1:14 (0:7)
Bramki: Dominik Armatowski 4, Jan Bonikowski 3, Konrad Sobociński 3, Kacper Gierszyński, Kamil Kamiński, Mikołaj Pokora, Stanisław Kaczorowski po 1

Skład: Łukasz Cieślik , Bartosz Łucki, Krystian Sobolewski, Maksym Asensky, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Jan Bonikowski, Stanisław Kaczorowski, Dominik Armatowski oraz Oskar Piór, Oskar Ejmont, Konrad Sobociński, Maksymilian Kosik, Mikołaj Pokora.

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka)

Unia Gniewkowo - Olimpia Grudziądz 1:11
Bramki: Maksymilian Zdunek i Filip Okraska po 3, Karol Klimek i Jakub Zieliński po 2 i Adam Soliwoda 1

Skład: Filip Rutz, Marcel Kicerman, Filip Okraska, Fabian Sczepański, Damian Kwiring, Mateusz Borkowski, Jakub Zieliński, Karol Klimek, Maksymilian Zdunek oraz Igor Krużewicz, Jan Główczewski, Franciszek Jasiński, Adam Soliwoda, Eryk Bielecki, Dabkowski, Kacper Budzich, Pawlikowski, Krzysztof Niedzielski.

Olimpia Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 0:4 (0:2) - mecz rozegrany 30.08.17

Skład: Filip Rutz, Marcel Kicerman, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Mateusz Borkowski, Jakub Zieliński, Karol Klimek, Maksymilian Zdunek oraz Fabian Szczepański, Jan Główczewski, Jasiński, Soliwoda, Eryk Bielecki, Dabkowski, Kacper Budzich, Pawlikowski, Krzysztof Niedzielski

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Victoria Niemcz - Olimpia Grudziądz 2:8 (0:5)
Bramki: Max Pawłowski 3, Oliwier Tadajewski 2, Fabian Pater, Wojciech Goralski, Miłosz Kapusta

Skład: Franciszek Piernik, Hubert Sobolewski, Fabian Pater, Marcel Śliwoń, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Filip Parkot, Dawid Wilczyński, Dominik Zabłotny, Jakub Guliński, Mikołaj Hening, Mateusz Florkiewicz, Miłosz Kapusta

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa)  

Sparta Brodnica - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:1)
Bramka: Michał Kotlewski

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Kotlewski Michał, Szumotalski Maksymilian, Olejarz Olivier, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Jasiński Mateusz, Wiśniewski Marcel, Rosiński Przemysław, Wiśniewski Piotr

Trener: Patryk Wójtowicz


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
6 Drutex-Bytovia Bytów 9 16
7 GKS Tychy 9 14
8 Stomil Olsztyn 9 13
9 Olimpia Grudziądz 9 13
10 Puszcza Niepołomice 9 11
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 11
12 Górnik Łęczna 9 11

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl