Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 9
N, 17. Wrz. 2017 15:00
GKS Tychy
GKS Tychy
2:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
6 Drutex-Bytovia Bytów 9 16
7 GKS Tychy 9 14
8 Stomil Olsztyn 9 13
9 Olimpia Grudziądz 9 13
10 Puszcza Niepołomice 9 11
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 11
12 Górnik Łęczna 9 11

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 10
So, 23. Wrz. 2017 17:00
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Za drużynami Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz kolejne spotkania w rozgrywkach ligowych. Jak poszło najmłodszym adeptom?


Termin: 09-10.09.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 6:1 (3:1)
Bramki: Marcin Poręba, Grzegorz Kochalski, Miłosz Waszczuk, Kacper Skibicki, Michał Różański i Mateusz Plewa po 1
Asysty: Milan Lech 2, Mateusz Plewa 2 i Dominik Kowalski

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Mikołaj Chudziński, Kacper Rybacki,  Mateusz Rumiński, Mateusz Plewa, Milan Lech, Miłosz Waszczuk,  Marcin Poręba,  Dawid Szymkowiak oraz Dominik Kowalski, Jakub Zych, Damian Birincsik, Kacper Skibicki, Michał Różański, Nikodem Zatorski, Sebastian Falkiewicz.
                                                     
Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Notecianka Pakość 4:2 (2:0)
Bramki: Paweł Bartoszyński i Mikołaj Detyna po 2

Skład: Wierucki Jakub, Czerniecki Kamil, Leszczyński Piotr, Aniołkowski Mateusz, Nawacki Mateusz, Olszewski Jakub, Detyna Mikołaj, Przytuła Jakub, Maksajdowski Karol, Siemieniecki Patryk, Bartoszyński Paweł oraz Orzechowski Kacper, Słomka Tomasz, Brejdakowski Szymon, Wiśniewski Bartosz, Kantorowski Hubert, Rienkiewicz Denis.

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I Liga Wojewódzka)

Unia Wąbrzeźno - Olimpia Grudziądz 1:3 (0:1)
Bramki: Oskar Matevosjan, Jakub Szczepaniak i Sebastian Rumiński po 1

Skład: Bartosz Elszkowski, Borys Gliniecki, Jakub Wilkowski, Jakub Kowalski, Adam Safian, Oskar Matevosyan, Radosław Tuleja, Jakub Szczepaniak, Sebastian Rumiński, Damian Rozmus, Igor Nagel oraz Filip Rzepka, Igor Skomski, Ksawery Kopeć, Sebastian Szczepkowski, Bruno Nalaskowski, Szymon Wiśniewski, Łukasz Wiśniewski.

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV liga - Okręgowa, gr.2)

Olimpia II Grudziądz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 13:1 (10:0)
Bramki: Konrad Sobociński 4, Dominik Armatowski 3, Kacper Gierszyński 2, Kamil Kamiński 2, Tymon Ratajczyk, Igor Śnieć - 1
 
Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Oskar Ejmont, Krystian Sobolewski, Wiktor Wiśniewski, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Mikołaj Pokora, Konrad Sobolewski, Dominik Armatowski oraz Jan Jóźwiak, Oliwier Filipiak, Oskar Piór, Olaf Rekowski, Miłosz Wiśniewski, Igor Śnieć.

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - MUKS CWZS Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Marcel Kicerman, Jan Bonikowski, Mateusz Borkowski, Maksymilian Kosik, Maksymilian Zdunek, Stanislaw Kaczorowski oraz Karol Klimek, Eryk Bielecki, Adam Soliwoda, Fabian Szczepański, Damian Kwiring, Kacper Budzich.

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Pogoń Mogilno 3:0 (2:0)
Bramki: Oskar Zach, Oliwier Tadajewski i Wojciech Goralski po 1

Skład: Franciszek Piernik, Hubert Sobolewski, Fabian Pater, Patryk Zabłoński, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Filip Parkot, Dominik Zabłotny, Jakub Guliński, Mateusz Florkiewicz, Miłosz Kapusta, Marcel Śliwoń, Igor Fularczyk, Patryk Kniter.

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa)

Olimpia Grudziądz - JSS Toruń 0:5 (0:3)

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Kotlewski Michał, Szumotalski Maksymilian, Olejarz Olivier, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Jasiński Mateusz, Wiśniewski Marcel, Rosiński Przemysław, Wiśniewski Piotr.

Błękitni Podwiesk - Olimpia Grudziądz 0:7 (0:3) (mecz rozegrano 06.09.2017)
Bramki: Przemysław Rosiński 3, Hubert Mazurkiewicz 2, Michał Kotlewski 1 i bramka samobójcza

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Kotlewski Michał, Szumotalski Maksymilian, Olejarz Olivier, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Jasiński Mateusz, Wiśniewski Marcel, Rosiński Przemysław, Wiśniewski Piotr, Igor Fularczyk, Mikołaj Hening, Mateusz Florkiewicz.

Trener: Patryk Wójtowicz


W przyszłym tygodniu rozgrywki rozpoczynają orlicy i żacy.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
6 Drutex-Bytovia Bytów 9 16
7 GKS Tychy 9 14
8 Stomil Olsztyn 9 13
9 Olimpia Grudziądz 9 13
10 Puszcza Niepołomice 9 11
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 11
12 Górnik Łęczna 9 11

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl