Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
N, 26. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Świetny weekend ma za sobą Akademia Piłkarska. Większość drużyn młodzieżowych Olimpii Grudziądz wygrała swoje spotkania, niejednokrotnie bardzo wysoko!


Termin: 16-17.09.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2:4 (1:2)

Bramki: Marcin Poręba 2, Błażej Turowski i Mateusz Rumiński
Asysty: Grzegorz Kochalski, Milan Lech, Szymon Giemza i Marcin Poręba

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Mikołaj Chudziński, Kacper Rybacki, Mateusz Rumiński, Zatorski Nikodem, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Marcin Poręba, Szymon Giemza oraz Dominik Kowalski, Kacper Skibicki, Michał Różański, Sebastian Falkiewicz, Mateusz Plewa, Wojciech Majewski, Jakub Wierucki.
                                                     
Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Polonia Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:0)

Bramki: Mateusz Nawacki 2

Skład: Wierucki Jakub, Czerniecki Kamil, Rienkiewicz Denis, Aniołkowski Mateusz, Nawacki Mateusz, Olszewski Jakub, Wiśniewski Bartosz, Szymański Piotr, Maksajdowski Karol, Gruszka Maciej, Weiszewski Jakub oraz Orzechowski Kacper, Krużewicz Szymon, Brejdakowski Szymon, Kantorowski Hubert, Leszczyński Piotr, Detyna Mikołaj.

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I  Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 1:1 (0:0)

Bramka: Radosław Tuleja

Skład: Bartosz Elszkowski, Damian Rozmus, Jakub Wilkowski, Oskar Matevosyan, Adam Safian, Radosław Tuleja, Filip Rzepka, Igor Nagel, Jakub Szczepaniak, Sebastian Rumiński, Łukasz Wiśniewski oraz Sebastian Szczepkowski, Ksawery Kopeć.

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV Liga - Okręgowa, gr.2)

Olimpia II Grudziądz - pauza

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka) / mecz rozegrany 14.09

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 2:3

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Marcel Kicerman, Mateusz Borkowski, Maksymilian Kosik, Maksymilian Zdunek, Stanislaw Kaczorowski, Jakub Zieliński, Karol Klimek, Eryk Bielecki, Adam Soliwoda, Damian Kwiring, Kacper Budzich.

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Gryf Cekcyn - Olimpia Grudziądz 0:7 (0:6)

Bramki: Max Pawłowski 3, Dawid Wilczyński 2, Oliwier Tadajewski i Marcel Śliwoń

Skład: Franciszek Piernik, Fabian Pater, Patryk Zabłoński, Dawid Wilczyński, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Jakub Guliński, Mateusz Florkiewicz, Marcel Śliwoń, Hubert Sobolewski, Patryk Kniter.

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa - Toruń)

Sokół Radomin - Olimpia Grudziądz 2:11 (1:5)

Bramki: Przemysław Rosiński 3, Hubert Mazurkiewicz 3, Filip Tracz 3, Dawid Gądek i Piotr Wiśniewski

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Szumotalski Maksymilian, Olejarz Olivier, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Rosiński Przemysław , Wiśniewski Piotr, Fularczyk Igor, Mikołaj Hening, Bedczak Bartosz, Gądek Dawid, Wojda Bartosz.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. I - Toruń) - turniej w Toruniu

- Elana Toruń - Olimpia I Grudziądz 1:4
- Wisła Toruń - Olimpia I Grudziądz 0:11
- Pomorzanin Toruń - Olimpia I Grudziądz 0:10

Bramki: Max Łęgowski 6, Alex Szpak 4, Szymon Sowa 3, Wojciech Tarkowski 3, Igor Zabłotny 2, Niwes Kalinowski 2, Wojciech Karwowski 2, Szymon Piątkowski 2 oraz Karol Miedziński

Skład: Mateusz Salamon, Przemysław Michalak, Szymon Sowa, Aleksander Olszewski, Karol Miedziński, Kamil Rumocki, Max Łęgowski, Szymon Piątkowski, Alex Szpak, Wojciech Tarkowski, Niwes Kalinowski, Jakub Koneczniak, Igor Zabłotny i Wojciech Karwowski.

Trener: Leszek Piśko


Orlik-E (gr. II - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - Mustang Ostaszewo 12:1
- Olimpia II Grudziądz - Gol Brodnica 0:8
- Olimpia II Grudziądz - Elana II Toruń 4:4

Bramki: Grubecki Bartosz 7, Wunsch Mikołaj 2, Kwaśniewski Nikodem 2, Kicofer Jakub 2, Kurzyński Igor 2 oraz Nizwantowski Karol

Skład: Miedziński Dominik, Kujawa Adrian, Wunsch Mikołaj, Wojtczak Mateusz, Nizwantowski Karol, Osiński Dawid, Grubecki Bartosz, Kurzyńsk Igor, Kwaśniewski Nikodem, Kicofer Jakub, Baturo Dawid.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. III -Toruń): - turniej w Golubiu-Dobrzyniu

- Olimpia III Grudziądz – Piłkarz II Golub- Dobrzyń 2:1
- Olimpia III Grudziądz – LKS Pomowiec Kijewo Królewskie 3:2
- Olimpia III Grudziądz – TKP Elana III Toruń 1:6

Bramki: Oscar Pawłowski 2, Igor Napierski 2 oraz Bartosz Knuth, Konrad Kozikowski i Alex Koczur

Skład: Karol Bogusławski, Kacper Grzegorek, Oscar Pawłowski, Franciszek Nowakowski, Wiktor Pokornicki, Igor Napierski, Sebastian Marchlewicz, Konrad Kozikowski, Konrad Lewandowski, Alex Koczur, Bartosz Knuth, Alan Herzke.

Trener: Fabian Chodyna


Orlik-E (gr. IV -Toruń): - turniej w Lisewie

- Olimpia IV Grudziądz -Viktoria Lisewo 2:0
- Olimpia IV Grudziądz - Gwiazda IV Toruń 3:0
- Olimpia IV Grudziądz - Gwiazda V Toruń 0:6

Bramki: Eryk Kamiński 3, Aleks Grala i Borys Wętkowski

Skład: Fularczyk, Flery, Grala, Marks, Kamiński E., Kamiński B., Brzeziński, Kaszuba, Rajski, Tylicki, Kowalski, Wętkowski, Aniołowski, Borowicz.

Trener: Sebastian Śnieć


Żacy-F: (gr. II- Toruń): - turniej w Wąbrzeźnie

- Olimpia Grudziądz – Chełminianka Chełmno 16:0
- Olimpia Grudziądz – Unia  Wąbrzeźno 11:1
- Olimpia Grudziądz – Stal Grudziądz 3:0 (walkower)

Bramki: Nowacki 6, Wolski 3, Stachurski 6, Radzicki 2, Kader 2, Kwaśniewski 2, Zieliński 2, oraz Marks, Aleksandrowicz, Borowski i Sowa

Skład: Amadeusz Mac, Maksymilian Dziełak, Franciszek Wolski, Filip Nowacki, Szymon Stachurski, Jakub Sowa, Piotr Zieliński, Mikołaj Marks, Daniel Aleksandrowicz, Seweryn Borowski, Safin Kader, Filip Kwaśniewski, Igor Radzicki.

Trener: Jarosław Górski


Żacy-F: (gr. III- Toruń): - turniej w Golubiu-Dobrzyniu

- Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 0:2
- Młode Lwy Kowalewo Pomorskie - Olimpia II Grudziądz 1:0
- Piłkarz II Golub-Dobrzyń - Olimpia Grudziądz 2:3

Bramki: Kacper Jasiński - 3, Kasjan Klimek i Bartosz Hordyński

Skład: Mikołaj Kowalkowski, Bartosz Hordyński, Wiktor Melkowski, Alex Puchalski, Kacper Jasiński, Olaf Grucz, Nikodem Kaczor, Kajan Klimek, Igor Zawadzki, Wojciech Maroński.

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl