Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 14
N, 22. Paź. 2017 15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza N.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Za drużynami Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz kolejny weekend. Jak tym razem spisała się młodzież Biało - Zielonych?


Termin: 23-24.09.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

Włocłavia Włocławek - Olimpia Grudziądz 1:15 (0:4)

Bramki: Miłosz Waszczuk 6, Marcin Poręba 2, Michał Różański 2, Mateusz Rumiński, Grzegorz Kochalski, Kacper Skibicki po 1

Asysty: Plewa Mateusz 2, Dawid Szymkowiak 2, Nikodem Zatorski 2, Kacper Skibicki, Marcin Poręba, Michał Różański, Kacper Rybacki po 1

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Kacper Rybacki, Mateusz Rumiński, Zatorski Nikodem, Dawid Szymkowiak, Wojtek Majewski, Marcin Poręba, Kacper Skibicki, Mateusz Plewa oraz Miłosz Waszczuk, Michał Różański, Sebastian Falkiewicz, Mateusz Plewa, Jakub Nowaczek, Jakub Zych, Dawid Birincsik.

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Chemik II Bydgoszcz 0:0

Skład: Nowaczek Jakub, Czerniecki Kamil, Leszczyński Piotr, Aniołkowski Mateusz, Orzechowski Kacper, Siemieniecki Patryk, Wiśniewski Bartosz, Bartoszyński Paweł, Kantorowski Hubert, Weiszewski Jakub, Majas Sebastian oraz Gruszka Maciej, Rienkiewicz Denis.

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I  Liga Wojewódzka)

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 0:0

Skład: Bartosz Elszkowski, Borys Gliniecki, Jakub Wilkowski, Oskar Matevosyan, Adam Safian, Radosław Tuleja, Filip Rzepka, Jakub Szczepaniak, Sebastian Rumiński, Igor Nagel, Łukasz Wiśniewski oraz Sebastian Szczepkowski, Ksawery Kopeć, Damian Rozmus.

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV  Liga - Okręgowa, gr.2)

Olimpia II Grudziądz - Zryw Książki 8:1 (4:0) / mecz odbył się 21.09.2017
Bramki: Jan Bonikowski 2, Konrad Sobociński 2, Stanisław Kaczorowski, Bartosz Łucki, Mikołaj Pokora, Olaf Rekowski po 1

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Krystian Sobolewski, Wiktor Wiśniewski, Maksym Asensky, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Stanisław Kaczorowski, Konrad Sobociński, Jan Bonikowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Ejmont, Oskar Piór, Olaf Rekowski, Miłosz Wiśniewski, Mikołaj Pokora, Maksymilian Kosik.

Węgrowianka Węgrowo - Olimpia II Grudziądz 1:4
Bramki: Konrad Sobociński 2, Dominik Armatowski i Olaf Rekowski po 1

Skład: Łukasz Cieślik, Bartosz Łucki, Krystian Sobolewski, Wiktor Wiśniewski, Maksymilian Kosik, Kamil Kamiński, Tymon Ratajczyk, Kacper Gierszyński, Mikołaj Pokora, Konrad Sobociński, Jan Bonikowski oraz Jan Jóźwiak, Oskar Ejmont, Oskar Piór, Olaf Rekowski, Miłosz Wiśniewski, Dominik Armatowski.

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Chemik Bydgoszcz 0:3

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Igor Krużewicz, Damian Kwiring, Marcel Kicerman, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Karol Klimek, Nikodem Duczyński oraz Franciszek Jasiński, Jan Główczewski, Igor Dąbkowski, Eryk Bielecki, Stanisław Kaczorowski, Kacper Budzich, Jakub Pawlikowski, Adam Soliwoda.

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz – Polonia Bydgoszcz 8:1 (4:0) / mecz odbył się w 20.09.2017
Bramki: Max Pawłowski 4, Łukasz Szumotalski, Oliwier Tadajewski, Wojciech Goralski, Dawid Wilczyński po 1

Skład: Franciszek Piernik, Dawid Wilczyński, Fabian Pater, Patryk Zabłoński, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Filip Parkot, Dominik Zabłotny, Jakub Guliński, Mateusz Florkiewicz, Marcel Śliwoń, Patryk Kniter, Hubert Sobolewski, Igor Fularczyk.

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:1 (0:1)
Bramka: Wojciech Goralski

Skład: Franciszek Piernik, Fabian Pater, Patryk Zabłoński, Dawid Wilczyński, Łukasz Szumotalski, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Filip Parkot, Mateusz Florkiewicz, Igor Fularczyk, Dominik Zabłotny, Hubert Sobolewski, Patryk Kniter.

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa - Toruń)

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 0:6 (0:2)  
Bramki: Przemysław Rosiński, Hubert Mazurkiewicz, Damian Florkiewicz, Paweł Jagodziński, Piotr Wiśniewski, Michał Kotlewski po 1

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Szumotalski Maksymilian, Florkiewicz Damian, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Rosiński Przemysław, Wiśniewski Piotr, Gądek Dawid, Wojda Bartosz, Kotlewski Michał.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. I - Toruń) - turniej w Toruniu

- JSS Toruń - Olimpia I Grudziądz 2:4
- Gwiazda Toruń - Olimpia I Grudziądz 1:3
- Gol Chełmża - Olimpia I Grudziądz 0:8

Bramki: Szymon Piątkowski 5, Wojciech Tarkowski 3, Wojciech Karwowski, Igor Cyrzak po 2, Max Łęgowski, Alex Szpak i Aleksander Olszewski po 1

Skład: Mateusz Salamon, Przemysław Michalak, Szymon Sowa, Aleksander Olszewski, Kamil Rumocki, Max Łęgowski, Szymon Piątkowski, Alex Szpak, Wojciech Tarkowski, Niwes Kalinowski, Jakub Koneczniak, Krystian Górski, Igor Cyrzak i Wojciech Karwowski.

Trener: Leszek Piśko


Orlik-E (gr. II - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - DAP II Toruń 5:0
- Olimpia II Grudziądz - Chełminianka Chełmno  3:2
- Olimpia II Grudziądz - Pomorzanin II Toruń 3:0 (walkower)

Skład: Miedziński Dominik, Chyliński Mateusz, Wunsch Mikołaj, Wojtczak Mateusz, Nizwantowski Karol, Osiński Dawid, Grubecki Bartosz, Kurzyńsk Igor, Kwaśniewski Nikodem, Kicofer Jakub, Baturo Dawid.

Bramki: Kwaśniewski Nikodem 4, Grubecki Bartosz, Osiński Dawid, Kurzyński Igor po 1

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. III - Toruń) - turniej w Toruniu

- Olimpia III Grudziądz – JSS III Toruń 2:0
- Olimpia III Grudziądz – LZS Świedziebnia 4:0
- Olimpia III Grudziądz – Unia Wąbrzeźno 4:1

Bramki: Paweł Brudniewicz 2, Sebastian Marchlewicz, Alex Koczur, Igor Marcinkowski, Oscar Pawłowski, Mateusz Wiśniewski, Alan Herzke, Wiktor Kaczorowski i Bartosz Knuth po 1

Skład: Karol Bogusławski, Kacper Grzegorek, Oscar Pawłowski, Igor Marcinkowski, Wiktor Pokornicki, Wiktor Kaczorowski, Sebastian Marchlewicz, Mateusz Wiśniewski, Konrad Lewandowski, Alex Koczur, Bartosz Knuth, Alan Herzke, Paweł Brudniewicz.

Trener: Fabian Chodyna


Orlik-E (gr. IV -Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia IV Grudziądz - UKS Orkan Zławieś Wielka 2:4
- Olimpia IV Grudziądz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:5

Bramki: Kamiński Eryk 2, Kaszuba 2 oraz Grala i Wętkowski po 1

Skład: Fularczyk, Flery, Grala, Marks, Kamiński E., Kamiński B., Kaszuba, Rajski, Wętkowski, Aniołowski.

Trener: Sebastian Śnieć


Żacy-F: (gr. II - Toruń) - turniej w Toruniu

- Olimpia Grudziądz - Football Academy Grudziądz 4:0
- Olimpia Grudziądz - Sparta Brodnica 5:1
- Olimpia Grudziądz - Włókniarz Toruń 9:0

Skład: Amadeusz Mac, Maksymilian Dziełak, Franciszek Wolski, Filip Nowacki, Szymon Stachurski, Jakub Sowa, Piotr Zieliński, Mikołaj Marks, Hubert Kowarowski, Maik Matuszak, Krzysztof Czaplewski, Filip Wiśniewski, Bartłomiej Więcek.

Trener: Jarosław Górski


Żacy-F: (gr. III - Toruń) - turniej w Brodnicy

- Piast Łasin - Olimpia II Grudziądz 0:2
- UKS Gol II Brodnica - Olimpia II Grudziądz 0:3

Bramki: Wiktor Melkowski - 3, Kacper Jasiński, Filip Chmielewski po 1

Skład: Mikołaj Kowalkowski, Bartosz Hordyński, Wiktor Melkowski, Alex Puchalski, Kacper Jasiński, Olaf Grucz, Filip Chmielewski, Jakub Okońska, Kajan Klimek, Igor Zawadzki.

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl