Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
N, 26. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Za drużynami Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz kolejny weekend rywalizacji. Następne przekonywujące zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi.


Termin: 28.09-02.10.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 5:2 (3:0)
Bramki: Miłosz Waszczuk 2, Mateusz Rumiński, Marcin Poręba i Kacper Skibicki
Asysty: Dawid Szymkowiak 2, Dominik Kowalski i Mateusz Rumiński

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Kacper Rybacki, Mateusz Rumiński, Zatorski Nikodem, Dawid Szymkowiak, Lech Milan, Kacper Skibicki, Miłosz Waszczuk, Mikołaj Chudziński oraz Michał Różański, Mateusz Plewa, Jakub Nowaczek, Wojciech Majewski, Marcin Poręba, Giemza Szymon, Kowalski Dominik.

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Cuiavia Inowrocław - Olimpia Grudziądz 1:7

Trener: Adam Marks


Trampkarz C-1 (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - UKS SMS Włocławek 2:1 (0:1)
Bramki: Radosław Tuleja i Adam Safian

Skład: Łukasz Cieślik, Borys Gliniecki, Jakub Wilkowski, Jakub Kowalski, Adam Safian, Radosław Tuleja, Oskar Matevosyan, Jakub Szczepaniak, Sebastian Rumiński, Igor Nagel- Konrad Sobociński oraz Sebastian Szczepkowski, Igor Nagel, Filip Rzepka, Damian Rozmus, Ksawery Kopeć, Igor Skomski.

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV  Liga - Okręgowa, gr.2)

Olimpia II Grudziądz - Gol Brodnica 3:1

Olimpia II Grudziądz - Stal Grudziądz 3:0

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka)

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 1:0

Skład: Jan Główczewski, Filip Okraska, Damian Kwiring, Marcel Kicerman, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Karol Klimek, Stanisław Kaczorowski, Jan Bonikowski oraz Igor Dąbkowski, Filip Rutz, Igor Krużewicz, Eryk Bielecki, Kacper Budzich, Nikodem Duczyński, Adam Soliwoda, Maksymilian Kosik.

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka): pauza

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa - Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Sparta Brodnica 3:1 (1:0)
Bramki: Hubert Mazurkiewicz 3

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Szumotalski Maksymilian, Florkiewicz Damian, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Rosiński Przemysław, Wiśniewski Piotr, Gądek Dawid, Wojda Bartosz, Kotlewski Michał, Fularczyk Igor, Kapusta Miłosz.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. I - Toruń) - turniej w Chełmży

- Mustang Ostaszewo - Olimpia I Grudziądz 2:3
Bramki: Szymon Sowa, Szymon Piątkowski, Alex Szpak

- Legia Chełmża - Olimpia I Grudziądz 0:12
Bramki: Niwes Kalinowski-9,Krystian Górski - 2 Max Gołata

- TAF Toruń - Olimpia I Grudziądz 1:5
Bramki: Szymon Sowa, Karol Miedziński, Alex Szpak, Max Gołata i Niwes Kalinowski

Skład: Mateusz Salamon, Przemysław Michalak, Szymon Sowa, Karol Miedziński, Kamil Rumocki, Szymon Piątkowski, Alex Szpak, Wojciech Tarkowski, Niwes Kalinowski, Igor Zabłotny, Krystian Górski, Max Gołata i Wojciech Karwowski.

Trener: Leszek Piśko


Orlik-E (gr. II - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - Toruńska Akademia Futsalu II 4:1
- Olimpia II Grudziądz - Gwiazda II Toruń 2:5
Bramki: Grubecki Bartosz 4, Dawid Osiński, Kwaśniewski Nikodem po 1

Skład: Miedziński Dominik, Chyliński Mateusz, Wunsch Mikołaj, Wojtczak Mateusz, Nizwantowski Karol, Osiński Dawid, Grubecki Bartosz, Kwaśniewski Nikodem, Kicofer Jakub, Baturo Dawid.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. III -Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia III Grudziądz – LZS Bobrowo 1:0
Bramka: Igor Marcinkowski

- Olimpia III Grudziądz – Sparta Brodnica 2:1
Bramka: Paweł Brudniewicz, Maksymilian Kamiński

Skład: Karol Bogusławski, Kacper Grzegorek, Oscar Pawłowski, Igor Marcinkowski, Konrad Kozikowski, Wiktor Kaczorowski, Maksymilian Kamiński, Mikołaj Dybowski, Mateusz Wiśniewski, Alex Koczur, Bartosz Knuth, Paweł Brudniewicz, Igor Napierski.

Trener: Fabian Chodyna


Orlik-E (gr. IV - Toruń) - turniej w Płużnicy

- Olimpia IV Grudziądz - Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 0:2
- Olimpia IV Grudziądz - UKS Płużnica  1:0
Bramka: Kaszuba

Skład: Fularczyk, Flery, Grala, Marks, Kamiński E., Kamiński B., Kaszuba, Rajski, Wętkowski, Aniołowski.

Trener: Sebastian Śnieć


Żacy-F: (gr. II- Toruń) - turniej w Płużnicy

- Olimpia Grudziądz - JSS Toruń 9:0
- Olimpia Grudziądz - DAP Toruń 13:0
- Olimpia Grudziądz - UKS Płużnica 4:0

Skład: Amadeusz Mac, Maksymilian Dziełak, Franciszek Wolski, Filip Nowacki, Szymon Stachurski, Jakub Sowa, Mikołaj Marks, Kader Safin, Igor Radzicki, Daniel Aleksandrowicz, Seweryn Borowski, Filip Kwaśniewski, Bartłomiej Więcek.

Trener: Jarosław Górski


Żacy-F: (gr. III- Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - Radzynianka Radzyń Chełmiński 3:1
Bramki: Wiktor Melkowski, Kasjan Klimek, Filip Chmielewski

- Olimpia II Grudziądz - LZS Bobrowo 0:5

Skład: Mikołaj Kowalkowski, Bartosz Hordyński, Wiktor Melkowski, Alex Puchalski, Kacper Jasiński, Wojciech Maroński, Filip Chmielewski, Jakub Okoński, Kajan Klimek, Igor Zawadzki, Mateusz Rzepkowski.

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl