Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 19
N, 26. Lis. 2017 16:00
Wigry Suwałki
Wigry
1:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

W miniony weekend zwycięstwa odniosła zdecydowana większość młodzieżowych drużyn Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz.


Termin: 07-08.10.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Chemik Bydgoszcz 1:2
Bramki: Grzegorz Kochalski

Skład: Dawid Jędroś, Grzegorz Kochalski, Błażej Turowski, Kacper Rybacki, Marcin Poręba, Mateusz Rumiński, Mateusz Plewa, Dawid Szymkowiak, Milan Lech, Miłosz Waszczuk, Mikołaj Chudziński oraz Michał Różański, Wojciech Majewski, Giemza Szymon, Kowalski Dominik, Kacper Skibicki, Sebastian Majas.  

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Pomorzanin Toruń - Olimpia Grudziądz 0:4 (0:1)
Bramki: Paweł Bartoszyński 3, Szymon Krużewicz 1

Skład: Nowaczek Jakub, Brejdakowski Szymon, Leszczyński Piotr, Rienkiewicz Denis, Detyna Mikołaj, Siemieniecki Patryk, Wiśniewski Bartosz, Bartoszyński Paweł, Kantorowski Hubert, Weiszewski Jakub, Przytuła Jakub oraz Gruszka Maciej, Krużewicz Szymon, Słomka Tomasz, Olszewski Jakub, Orzechowski Kacper, Czerniecki Kamil.

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I  Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Pomorzanin Toruń 4:0 (1:0)
Bramki: Igor Skomski, Igor Nagel, Łukasz Wiśniewski i Jakub Kowalski

Skład: Łukasz Cieślik, Damian Rozmus, Jakub Wilkowski, Jakub Kowalski, Radosław Tuleja, Oskar Matevosyan, Sebastian Szczepkowski, Bruno Nalaskowski, Adam Safian, Igor Skomski, Konrad Sobociński oraz Borys Gliniecki, Jakub Szczepaniak, Igor Nagel, Sebastian Rumiński, Łukasz Wiśniewski, Filip Rzepka, Ksawery Kopeć.

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV  Liga - Okręgowa, gr.2) - pauza

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka)

Unia Wąbrzeźno - Olimpia Grudziądz 0:7

Skład: Filip Rutz, Filip Okraska, Damian Kwiring, Marcel Kicerman, Mateusz Borkowski, Maksymilian Zdunek, Karol Klimek, Stanisław Kaczorowski, Jan Bonikowski oraz Igor Dąbkowski, Filip Rutz, Igor Krużewicz, Eryk Bielecki, Kacper Budzich, Nikodem Duczyński, Adam Soliwoda, Maksymilian Kosik.

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz – Dwunastka Włocławek 6:4 (4:2)
Bramki: Max Pawłowski 3, Oliwier Tadajewski 2, Dawid Wilczyński 1

Skład: Franciszek Piernik, Patryk Kniter, Dawid Wilczyński, Fabian Pater, Patryk Zabłoński, Oskar Zach, Wojciech Goralski, Max Pawłowski, Oliwier Tadajewski oraz Filip Parkot, Dominik Zabłotny, Mateusz Florkiewicz, Marcel Śliwoń, Hubert Sobolewski, Igor Fularczyk, Miłosz Kapusta, Łukasz Szumotalski.

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa - Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Błękitni Podwiesk 13:1 (6:0)
Bramki: Bramki: Hubert Mazurkiewicz 3, Przemysław Rosiński 3, Piotr Wiśniewski 2, Bartosz Wojda 2, Paweł Jagodziński 2, Damian Florkiewicz 1

Skład: Bednarczyk Igor, Gosz Ksawery, Szumotalski Maksymilian, Florkiewicz Damian, Tracz Filip, Lipowicz Michał, Mazurkiewicz Hubert, Rosiński Przemysław,  Wiśniewski Piotr, Wojda Bartosz, Fularczyk Igor, Parkot Filip, Jagodziński Paweł, Śliwoń Marcel.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. I - Toruń)  - turniej w Toruniu

- Football Academy Toruń - Olimpia I Grudziądz 0:4
Bramki: Szymon Sowa, Szymon Piątkowski, Alex Szpak i Aleksander Olszewski
- Start Toruń - Olimpia I Grudziądz 0:6
Bramki: Karol Miedziński, Maksymilian Łęgowski, Szymon Piątkowski, Igor Czyżak, Wiktor Anuszewski i samobójcza
- Włókniarz Toruń - Olimpia I Grudziądz 0:5
Bramki: Szymon Sowa, Alex Szpak, Maksymilian Łęgowski, Szymon Piątkowski i Kamil Rumocki

Skład: Mateusz Salamon, Szymon Sowa, Karol Miedziński, Kamil Rumocki, Aleksander Olszewski, Szymon Piątkowski, Alex Szpak, Wiktor Anuszewski, Igor Zabłotny, Maksymilian Gołata, Maksymilian Łęgowski, Jakub Koneczniak i Igor Czyżak.

Trener: Leszek Piśko


Orlik-E (gr. II - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - JSS II Toruń 0:2  
- Olimpia II Grudziądz - Stal Grudziądz 6:2
- Olimpia II Grudziądz - Piłkarz Golub Dobrzyń 2:6
Bramki: Bartosz Grubecki 4, Dawid Osiński 2, Igor Kurzyński 2
                                                                            
Skład: Miedziński Dominik, Chyliński Mateusz, Wunsch Mikołaj, Wojtczak Mateusz, Nizwantowski Karol, Osiński Dawid, Grubecki Bartosz, Kwaśniewski Nikodem, Kicofer Jakub, Baturo Dawid, Laskowski Kasjan.

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. III - Toruń) - turniej w Złotorii

- Olimpia III Grudziądz – Flisak Złotoria 3:0
Bramki: Kacper Grzegorek, Mikołaj Dybowski i Paweł Brudniewicz
- Olimpia III Grudziądz – Sokół Radomin 2:0
Bramki: Wiktor Kaczorowski i Igor Napierski
- Olimpia III Grudziądz - Gwiazda III Toruń 2:1
Bramki: Aleks Koczur i Konrad Kozikowski

Skład: Bogusławski, Grzegorek, Marcinkowski, Napierski, Herzke, Kaczorowski, Knuth, Kozikowski, Kamiński, Brudniewicz, Dybowski, Koczur, Lewandowski.

Trener: Fabian Chodyna


Orlik-E (gr. IV - Toruń) - turniej w Wąbrzeźnie

- Olimpia IV Grudziądz - Brzóski Brzozowo 1:0
Bramka: Flery
- Olimpia IV Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 0:5

Skład: Fularczyk, Flery, Grala, Marks, Kamiński E., Midura Mikołaj, Midura Mateusz, Kaszuba, Rajski, Wętkowski, Aniołowski, Kowalski, Ziombka.

Trener: Sebastian Śnieć


Żacy-F: (gr. II - Toruń) - turniej w Starogrodzie

- Olimpia Grudziądz - Victoria Lisewo 7:0
- Olimpia Grudziądz - Gwiazda Starogród 8:1
- Olimpia Grudziądz - Gwiazda II Toruń 6:1

Skład: Amadeusz Mac, Maksymilian Dziełak, Franciszek Wolski, Filip Nowacki, Szymon Stachurski, Jakub Sowa, Mikołaj Marks, Kader Safin, Igor Radzicki, Daniel Aleksandrowicz, Seweryn Borowski, Filip Kwaśniewski, Bartłomiej Więcek.

Trener: Jarosław Górski


Żacy-F: (gr. III - Toruń) - turniej w Toruniu

- Gwiazda III Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:1
Bramka: Filip Chmielewski
- Gwiazda IV Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:1
Bramka: Mikołaj Kowalkowski

Skład: Mikołaj Kowalkowski, Bartosz Hordyński, Wiktor Melkowski, Nikodem Kaczor, Kacper Jasiński, Wojciech Maroński, Filip Chmielewski, Laura Bazyluk, Kajan Klimek, Olaf Grucz.

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl