Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 22
So, 02. Mar. 2019 15:30
Skra Częstochowa
Skra
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Przedstawiamy wyniki ostatniej kolejki spotkań w wykonaniu zawodników naszej akademii. Szersze relacje z meczów, komentarze i inne artykuły związane z piłką młodzieżową można znaleźć w dziale Akademia.


Termin: 14-15.10.2017


Junior Starszy - A (I Liga Wojewódzka)

Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (II Liga Wojewódzka)

Olimpia Grudziądz - Lech Rypin 5:0 (3:0)

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (I Liga Wojewódzka)

Włókniarz Toruń - Olimpia Grudziądz 1:3

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (IV Liga - Okręgowa, gr.2)

Naprzód Jabłonowo - Olimpia Grudziądz / przełożony na wtorek 17.10

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (I Liga Wojewódzka) - pauza

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (II Liga Wojewódzka)

Polonia Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:6

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (III Liga Okręgowa - Toruń)

JSS Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:0

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. I - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia I Grudziądz - Victoria Czernikowo 9:0
- Olimpia I Grudziądz  - Orzeł Głogowo 6:1
- Olimpia I Grudziądz  - DAP Toruń 0:1

Trener: Leszek Piśko


Orlik-E (gr. II - Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia II Grudziądz - Unislavia Unisław 2:1  
- Olimpia II Grudziądz - Błękitni Podwiesk 6:0
- Olimpia II Grudziądz - Cyklon Kończewice 5:0                                               

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik-E (gr. III -Toruń) - turniej w Grudziądzu

- Olimpia III Grudziądz - Cyklon II Kończewice 3:4
- Olimpia III Grudziądz - Gol II Brodnica 3:4
- Olimpia III Grudziądz - Zbiczno 2:2

Trener: Fabian Chodyna


Orlik-E (gr. IV -Toruń) - pauza

Trener: Sebastian Śnieć


Żacy-F (gr. II-  Toruń) - turniej w Golubiu-Dobrzyniu

- Olimpia Grudziądz - Piłkarz  Golub-Dobrzyń 9:1
- Olimpia Grudziądz - Gol Brodnica 1:1
- Olimpia Grudziądz - UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 7:0

Trener: Jarosław Górski


Żacy-F: (gr. III - Toruń) - mecz w Jabłonowie

Naprzód Jabłonowo - Olimpia II Grudziądz 6:1

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie