Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 30
Śr, 24. Kwi. 2019 17:00
Gryf Wejherowo
Gryf W.
3:0 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 30 55
2 Widzew Łódź 30 51
3 GKS Bełchatów 30 51
4 Olimpia Grudziądz 30 50
5 Elana Toruń 30 50
6 Pogoń Siedlce 30 44
7 Stal Stalowa Wola 30 44

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 31
So, 27. Kwi. 2019 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Przedstawiamy komplet wyników zespołów młodzieżowych Olimpii, które walczyły w weekend. Kolejne zwycięstwo w lidze wojewódzkiej odnieśli m.in. juniorzy starsi.


Junior Starszy - A (U-19) - I Liga Wojewódzka

CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1:2

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy - B (U-17) - I Liga Wojewódzka

CWZS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2:0

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (U-15) - I Liga Wojewódzka

CWZS II Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2:4

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (U-15) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Legia Chełmża - Olimpia II Grudziądz (mecz 14.05.18)

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (U-13) - I Liga Wojewódzka

Unia Wąbrzeźno - Olimpia Grudziądz 2:0

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (U-12) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - pauza

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (U-12) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Stal Grudziądz 2:1

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Grudziądzu

Olimpia - Orzeł Zbiczno 6:0
Olimpia - Elana Toruń 8:0
Olimpia - Cyklon Kończewice 5:0

Trener: Leszek Piśko


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Grudziądzu

Olimpia II - Flisak Złotoria 5:1
Olimpia II - FA Grudziądz 1:6
Olimpia II - DAP II Toruń 5:0

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 3; Turniej w Toruniu

Olimpia III - Gol II Brodnica 1:4
Olimpia III - Sparta Brodnica 5:0
Olimpia III - Juventus Toruń 3:0
 
Trener: Fabian Chodyna


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 4; Turniej w Chełmży

Olimpia IV - Legia Chełmża 7:0
Olimpia IV - Sokół Radomin 0:5

Trener: Sebastian Śnieć


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Grudziądzu
 
Olimpia - LZS Bobrowo 4:0
Olimpia - Elana Toruń 2:1
Olimpia - Włókniarz Toruń 5:0

Trener: Jarosław Górski


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Toruniu

Olimpia II Grudziądz - Gwiazda Starogród 2:0
Olimpia II Grudziądz - DAP Toruń 1:1
Olimpia II Grudziądz - Start Toruń 3:0 (walkower)

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 30 55
2 Widzew Łódź 30 51
3 GKS Bełchatów 30 51
4 Olimpia Grudziądz 30 50
5 Elana Toruń 30 50
6 Pogoń Siedlce 30 44
7 Stal Stalowa Wola 30 44

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie