Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 14
So, 13. Paź. 2018 15:00
ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik
1:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Aż 17 goli strzeliła swoim rywalom w miniony weekend jedna z drużyn młodzików Olimpii. Prezentujemy komplet rezultatów zespołów młodzieżowych Biało - Zielonych z ostatnich dni.


Junior Starszy - A (U-19) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - UKS SMS Włocławek 5:0

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy - B (U-17) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - UKS SMS Włocławek 1:2

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (U-15) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - UKS SMS Włocławek 2:0

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (U-15) - III Liga Okręgowa (Toruń)

JSS Toruń - Olimpia II Grudziądz 2:1

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (U-13) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Wda Świecie (mecz 23.05.18)

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (U-12) - I Liga Wojewódzka

Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:3

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (U-12) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Sokół Radomin - Olimpia II Grudziądz 0:17

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11)- Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Chełmnie

Olimpia - Gwiazda Toruń 4:1, Olimpia - Chełminianka 2:2, Olimpia - TAF Toruń 12:0

Trener: Leszek Piśko


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Brzozowie

Olimpia II- Orzeł Głogowo 3:2, Olimpia II - JSS I Toruń 4:1, Olimpia II - UKS Brzózki Brzozowo 2:2

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 3; Turniej w Grudziądzu

Olimpia III - Wisła Toruń 7:3, Olimpia III - Pomowiec Kijewo 6:2, Olimpia III - Stal Grudziądz 3:0 (walkower)

Trener: Fabian Chodyna


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 4; Turniej w Świedziebni

Olimpia IV - LZS Świedziebnia 3:1, Olimpia IV - Gwiazda Toruń 0:2
 
Trener: Sebastian Śnieć


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Wąbrzeźnie

Olimpia - Sparta Brodnica 4:2, Olimpia - Unia Wąbrzeźno 7:0, Olimpia - FA Grudziądz 9:0

Trener: Jarosław Górski


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie