Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 22
So, 02. Mar. 2019 15:30
Skra Częstochowa
Skra
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Przedstawiamy komplet rezultatów spotkań drużyn młodzieżowych Olimpii, które rywalizowały w miniony weekend.


 Termin: 26-27.05.2018


Junior Starszy - A (U-19) - I Liga Wojewódzka

Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz 1:2

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (U-17) - I Liga Wojewódzka

Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz 2:4

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (U-15) - I Liga Wojewódzka

Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:1

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (U-15) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Cyklon Kończewice 3:3

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (U-13) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Wda Świecie 4:1 (mecz 23.05.18)
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 0:1

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (U-12) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - KS Łochowo 1:1 (mecz 23.05.18)

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (U-12) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Pomorzanin Toruń 1:1

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Unisławiu

Olimpia - Unisław 3:2, Olimpia - Włókniarz Toruń 13:0, Olimpia - UKS Orkan Wieś Wielka 15:0.

Trener: Leszek Piśko


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 3; Turniej w Jabłonowie

Olimpia III - AP Chełmża 3:0 (walkower), Olimpia III - Elana II Toruń 0:2, Olimpia III - Naprzód Jabłonowo 2:0

Trener: Fabian Chodyna


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 4; Mecz w Grudziądzu

Olimpia IV - Iskra Ciechocin 10:0

Trener: Sebastian Śnieć


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Jabłonowie

Olimpia - Piłkarz Golub-Dobrzyń 9:1, Olimpia - Piast Łasin 8:0, Olimpia - Naprzód Jabłonowo 7:1

Trener: Jarosław Górski


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Toruniu
                      
Olimpia II - Włókniarz Toruń 0:3, Olimpia - Orzeł Głogowo 1:2, Olimpia - Victoria Lisewo 3:0 (walkower)

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie