Poprzednie spotkanie

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
14 Stomil Olsztyn 34 39
15 Pogoń Siedlce 34 38
16 Górnik Łęczna 34 35
17 Olimpia Grudziądz 34 31
18 Ruch Chorzów 34 27

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

Przedstawiamy komplet wyników drużyn młodzieżowych, które swoje spotkania rozgrywały w ostatnich dniach. Szanse na baraże o awans do CLJ U-15 mają trampkarze Olimpii.

Podopieczni Bartosza Brudniewicza na kolejkę przed końcem są liderem, mając przewagę jednego punktu nad Elaną Toruń.


Junior Starszy - A (U-19) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 0:1
Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 1:1

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy - B (U-17) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2:0
Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz 2:0

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (U-15) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Włókniarz Toruń 0:0

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (U-15) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Włókniarz Toruń 0:0

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (U-13) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - CWZS Bydgoszcz 0:4

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (U-12) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Wisełka Fordon Bydgoszcz 0:2
MKS Łochowo - Olimpia Grudziądz 2:2

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (U-12) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - Sparta Brodnica 2:1

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Golubiu-Dobrzyniu

Olimpia - Unia Wąbrzeźno 7:0, Olimpia - Piłkarz Golub-Dobrzyń 4:1, Olimpia - Mustang Ostaszewo 4:1

Trener: Leszek Piśko


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Grudziądzu

Olimpia II - Victoria Czernikowo 3:0 (walkower), Olimpia II - TAF Toruń 5:1, Olimpia II - LZS Bobrowo 3:2

Trener: Patryk Wójtowicz


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 3; Turniej w Toruniu

Olimpia III - Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 9:0, Olimpia III - Gwiazda Toruń 2:1, Olimpia III - Mustang Ostaszewo 3:0 (walkower)

Trener: Fabian Chodyna


Orlik E (U-11) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 4; Turniej w Lisewie

Olimpia IV - Victoria Lisewo 0:3, Olimpia IV- Start Toruń 1:3

Trener: Sebastian Śnieć


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 1; Turniej w Grudziądzu

Olimpia - Młode Lwy Kowalewo Pomorskie 6:1, Olimpia - Juventus Toruń 1:0

Trener: Jarosław Górski


Żak F (U-9) - Liga Okręgowa (Toruń) Gr. 2; Turniej w Wąbrzeźnie              

Olimpia II - Unia Wąbrzeźno 3:1, Olimpia - TAF Toruń 1:3

Trener: Dawid Wolak


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
14 Stomil Olsztyn 34 39
15 Pogoń Siedlce 34 38
16 Górnik Łęczna 34 35
17 Olimpia Grudziądz 34 31
18 Ruch Chorzów 34 27

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie