Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisał 

W czerwcu kończą się również wszystkie rozgrywki młodzieżowe. Przedstawiamy wyniki zespołów młodzieżowych Olimpii z minionego weekendu.

Wojewódzką rywalizację U-15 (trampkarzy) wygrali podopieczni Bartosza Brudniewicza, co pozwoli na udział w barażach o awans do Centralnej Ligi Juniorów w tej kategorii wiekowej.


Junior Starszy - A (U-19) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Cuiavia Inowrocław 7:1

Trener: Paweł Borkowski


Junior Młodszy-B (U-17) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - Włókniarz Toruń 6:0

Trener Adam Marks


Trampkarz C-1 (U-15) - I Liga Wojewódzka

Gol Brodnica - Olimpia Grudziądz 2:6

Trener: Bartosz Brudniewicz


Trampkarz C-1 (U-15) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Olimpia II Grudziądz - pauza

Trener: Marcin Klabuhn


Młodzik D-1 (U-13) - I Liga Wojewódzka

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:1

Trener: Tomasz Rumiński


Młodzik D-2 (U-12) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz - JSS Toruń 0:3

Trener: Michał Kleczkowski


Młodzik D-2 (U-12) - III Liga Okręgowa (Toruń)

Włókniarz Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:0

Trener: Patryk Wójtowicz


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie