Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 22
So, 02. Mar. 2019 15:30
Skra Częstochowa
Skra
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. olimpiagrudziadz.com

Rozgrywki w ligach młodzieżowych w pełni. W ubiegły weekend do rozgrywek dołączyli nasi najmłodsi piłkarze - Orlicy i Żacy, dla tych drugich to były pierwsze oficjalne mecze ligowe.

Oto wyniki spotkań naszych grup młodzieżowych (12-16.09.18):

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Cuiavia Inowrocław - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 0

Trener: Adam Marks

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Sparta Brodnica - Olimpia Grudziądz S.A.  1 : 2

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Polonia Bydgoszcz  3 : 0

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka:

Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia  Grudziądz S.A. 5 :0 (w środę 12.09.18)

Olimpia Grudziądz S. A. - Polonia Bydgoszcz  8 : 1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - JSS Toruń  1 : 1

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Włókniarz Toruń - Olimpia II Grudziądz S.A. 2 : 1

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz  5 : 1

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - III Liga Wojewódzka:

FA Grudziądz - Olimpia II Grudziądz S.A. 3 : 5

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gol II Brodnica (mecz 17.09.18)

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1, turniej w Grzywnej:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 1 : 1

Olimpia I Grudziądz S.A. - Cyklon Kończewice 13 : 0

Olimpia I Grudziądz S.A. - Mustang Ostaszewo 15 : 0

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Grudziądzu:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Chełminianka Chełmno  7 : 0

Olimpia II Grudziądz S.A. - Błękitni Podwiesk  6 : 0

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Grzywnej:

Olimpia III Grudziądz S.A. - Legia Chełmża  2 : 0

Olimpia III Grudziądz S.A. - TAF Toruń 3 : 0

Olimpia III Grudziądz S.A. - Cyklon Kończewice 8 : 0

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 4; turniej w Lubiczu:

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz  1:2

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Elana Toruń  3:1

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Sparta Brodnica 0:5

Trener: Dawid Wolak

  • Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1; turniej w Toruniu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - FA Toruń 9:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - AP Młode Talenty Toruń 0:2

Olimpia I Grudziądz S.A. - Flisak Złotoria 5:1

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Chełmnie:

Olimpia II Grudziądz S.A.- Elana II Toruń 3 : 2

Olimpia II Grudziądz S.A. - UKS SP Chełmno 0 : 6

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gol II Brodnica 1 : 7

Trener: Wiesław Piątkowski

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie