Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 14
So, 13. Paź. 2018 15:00
ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik
1:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. olimpiagrudziadz.com

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych. Kalendarz sprawił, że aż pięciokrotnie dochodziło do konfrontacji naszych drużyn z Elaną Toruń w różnych kategoriach wiekowych. Mimo że mecze rozgrywane były w Toruniu bilans jest korzystny dla naszych ekip (3 zwycięstwa, remis i porażka).

Oto wyniki spotkań naszych grup młodzieżowych (19-23.09.18):

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz 4 : 1

Trener: Adam Marks

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Włókniarz Toruń 1 :1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 3

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka:

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 4 : 0

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - I Liga Wojewódzka:

Dwunastka Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 2

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Piłkarz Golub-Dobrzyń - Olimpia II Grudziądz S.A. 1 : 0 (mecz 19.09.18)
Olimpia II Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń 0 : 2

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - MUKS CWZS Bydgoszcz 1 : 0 (mecz 19.09.18)
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - III Liga Wojewódzka:

Elana II Toruń - Olimpia II Grudziądz S.A. 0 : 5

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1, turniej w Toruniu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 2:2
Olimpia I Grudziądz S.A. - TAF Toruń 8:0
Olimpia I Grudziądz S.A. - Włókniarz Toruń 12:1

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Kończewicach:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Cyklon Kończewice 3:0
Olimpia II Grudziądz S.A. - Sparta Brodnica 2:0

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Toruniu:

Olimpia III Grudziądz S.A. - Włókniarz Toruń 10:0
Olimpia III Grudziądz S.A. - Victoria Czernikowo 7:1
Olimpia III Grudziądz S.A. - Elana Toruń 1:1

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 4; turniej w Grudziądzu:

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Victoria Lisewo 1:2
Olimpia IV Grudziądz S.A. - LZS Świedziebnia 3:0
Olimpia IV Grudziądz S.A. - Gol Chełmża 4:2

Trener: Dawid Wolak

  • Żak F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1; turniej w Grębocinie:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Gol Chełmża 7:2
Olimpia I Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 0:0
Olimpia I Grudziądz S.A. - TAF Toruń 4:2

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Grudziądzu:

Mecze z Chełminianką JSS Toruń i Piłkarzem Golub-Dobrzyń.

Trener: Wiesław Piątkowski

  • Żak F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Grudziądzu:

Mecze z FA Grudziądz, Młodymi Lwami Kowalewo i Piastem Łasin.

Trener: Jarosław Górski

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie