Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 14
So, 13. Paź. 2018 15:00
ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik
1:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. olimpiagrudziadz.com

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych. Najmłodsi zawodnicy naszego klubu podczas tej kolejki wygrali 10 ze swoich spotkań, 11 przegrali oraz padł jeden remis.

 Raport z boisk młodzieżowych (28 - 30.09.18):

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4

Trener: Adam Marks

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

UKS SMS Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 3 : 0

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz  2 : 4

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Chemik Bydgoszcz 2 : 6

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - I Liga Wojewódzka:

Gol Brodnica -  Olimpia Grudziądz S.A.  5 : 1

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub - Dobrzyń  0 : 2

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - JSS Toruń  5 : 1

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - III Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub - Dobrzyń  1 : 0

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1, turniej w Toruniu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - JSS Toruń 2:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - Flisak Złotoria 6:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - AP Młode Talenty Toruń 4:1

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Łasinie:

Olimpia II Grudziądz S.A. - JSS Toruń 3:3

Olimpia II Grudziądz S.A. - Piast Łasin 2:4

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 0:6

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Chełmnie :

Olimpia III Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz 9:0

Olimpia III Grudziądz S.A. - DAP Toruń 15:0

Olimpia III Grudziądz S.A. - Chełminianka Chełmno 2:4

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 4; turniej w Grudziądzu:

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Gwiazda Toruń 2:3

Olimpia IV Grudziądz S.A. - UKS Płużnica 2:3

Olimpia IV Grudziądz S.A. - LZS Bobrowo 0:2

Trener: Dawid Wolak

  • Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1; turniej w Grudziądzu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń 3:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - JSS Toruń 3:2

Trener: Patryk Wójtowicz

  •  Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2; turniej w Toruniu. Mecze Olimpii II z : DAP Toruń, Victorią Lisewo i Unią Wąbrzeźno.

Trener: Wiesław Piątkowski

  •  Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Wąbrzeźnie. Mecze Olimpii III z Unią Wąbrzeźno, Radzynianka i Naprzodem Jabłonowo.

Trener: Jarosław Górski

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie