Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 7
7 Puszcza Niepołomice 4 7
8 Stal Mielec 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 Sandecja Nowy Sącz 4 6
10 Stomil Olsztyn 4 6
12 Radomiak Radom 4 6

Następne spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 6
So, 24. Sie. 2019 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez 
Raport z boisk młodzieżowych fot. olimpiagrudziadz.com

Wyniki sobotnio-niedzielnych spotkań drużyn młodzieżowych. Drużyny Orlików i Żaków zakończyły swoje rozgrywki, do zmagań ligowych powrócą dopiero na wiosnę.

Raport z boisk młodzieżowych (13 - 14.10.18):

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Unia Gniewkowo - Olimpia Grudziądz S.A. (nie odbył się)

Trener: Adam Marks 

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 0

Trener: Tomasz Rumiński 

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 2 : 2

Trener: Marcin Klabuhn 

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń  4 : 1

Trener: Tomasz Rumiński 

  • Młodzik D-1(U-13) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno (przełożony na 24.10.18)

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - JSS II Toruń  3 : 4

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gol Brodnica (przełożony na 16.10.18)

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - III Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - FA Grudziądz  7 : 1

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1, turniej w Toruniu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Elana Toruń 4:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - DAP Toruń 3:0

Olimpia I Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń 10:0

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 2, turniej w Grudziądzu:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Elana Toruń 2:5

Olimpia II Grudziądz S.A. - Pomowiec Kijewo 2:0

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 3, turniej w Toruniu :

Olimpia III Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 5:2

Olimpia III Grudziądz S.A. - JSS Toruń 4:1

Olimpia III Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń 7:0

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik  E(U-11) - Liga Okręgowa gr. Toruń 4; turniej w Brodnicy:

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 2:1

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Gwiazda Starogród 3:0

Olimpia IV Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 0:11

Trener: Dawid Wolak

  • Żak  F(U-10) - Liga Okręgowa gr. Toruń 1; turniej w Toruniu.  

Olimpia I - Startem Toruń 5:0

Olimpia I - Pomorzaninem Toruń 3:4 

Olimpia I - Gol Brodnica 2:0.

Trener: Patryk Wójtowicz

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie