Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 22
So, 02. Mar. 2019 15:30
Skra Częstochowa
Skra
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Młodzicy z rocznika 2007 na turnieju w Rewalu

Napisane przez 
Drużyna Młodzików na turnieju w Rewalu Drużyna Młodzików na turnieju w Rewalu źródło: Facebook

Młodzicy 2007 na: Rewalandia 2018

Młodzi piłkarze AP Olimpia Grudziądz z rocznika 2007 uczestniczyli podczas ubiegłego weekendu w ogólnopolskim, silnie obsadzonym, halowym turnieju piłkarskim w nadmorskim Rewalu. W tegorocznej edycji Rewalandia Cup wzięło udział 16 zespołów z całej Polski, w tym wiele uznanych marek w piłce młodzieżowej takich jak: Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Escola Varsovia, FASE Szczecin czy Górnik Zabrze.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Mecze rozgrywano na hali, na której wyłożono  sztuczną trawę, a rywalizowano w składach 5 osobowych. Nasi piłkarze nigdy dotąd nie mieli możliwości grania z tak silnym rywalami, poza tym nie za często grają na tak dużych halach, ale dali radę! Prawie wszystkie mecze w ich wykonaniu stały na bardzo dobrym poziomie, technika i motoryka porównywalna z innymi, natomiast większe obycie i doświadczenie po stronie rywali. W sumie rozegrali 9 meczów, a ich bilans to 4 zwycięstwa (z Pomorzem Gdańsk, Falubazem Zielona Góra, Olimpic Wrocław i Arkonią Szczecin) i 5 porażek (z Bałtykiem Koszalin, Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin, Escolą Varsovia i Odra Opole), co dało w efekcie 8 miejsce (IV miejsce w Lidze Europy). Rozgrywki przyniosły chłopcom wiele doświadczeń i będą na pewno impulsem do dalszej pracy na treningach i meczach. Konfrontacja z tak wymagającymi rywalami jest konieczna dla drużyn, które chcą się rozwijać i czynić postępy.

To kapitalne doświadczenie, dzięki któremu zdobyliśmy nową wiedzę i poszerzyliśmy swoje horyzonty - mówi trener Olimpii 2007 Leszek Piśko. Mecze z trudnymi rywalami pozwalają ujawnić braki i są impulsem do dalszego rozwoju. Rozgrywki toczyły się w ładnej hali, z pełną oprawą meczową ze spikerem włącznie. Imponujące były uroczystości rozpoczęcia i zakończenia turnieju. Towarzyszyła im przepiękna oprawa, gdzie zastosowano efektowną  muzykę, dymy, serpentyny i inne tego typu atrakcje. Każdy zawodnik otrzymał paczkę od Mikołaja, a m.in nasz zawodnik Szymon Sowa dodatkową nagrodę za strzelenie... 100 bramki w turnieju. Wyjazd do Rewala na pewno pozostanie chłopcom na długo w pamięci.

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie