Poprzednie spotkanie

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
1 GKS Tychy 0 0
1 Miedź Legnica 0 0
1 Odra Opole 0 0
1 Olimpia Grudziądz 0 0
1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0
1 Puszcza Niepołomice 0 0
1 Radomiak Radom 0 0

Następne spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 1
Pt, 26. Lip. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chrobry Głogów
Chrobry

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez  Redakcja

Do rozgrywek włączyli się w miniony weekend nasi najmłodsi piłkarze - orlicy i żacy, rozgrywając swoje pierwsze turnieje. W niedzielę piłkarze oprócz przeciwników musieli się zmagać także z chłodem, wiatrem i deszczem. 

 

Raport z boisk młodzieżowych 10-12.05.2019

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - UKS SMS Włocławek  1 : 1

Trener: Paweł Borkowski

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S. A. - CWZS MUKS Bydgoszcz  1 : 3

Trener Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Zawisza Bydgoszcz  1 : 3

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz S.A. - Orzeł Służewo  2 : 1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Pomorzanin Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 4

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - III Liga Wojewódzka:

Saturn Ostrowite - Olimpia Grudziądz S.A nie odbył się

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Wisełka Bydgoszcz  0 : 3

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Dwunastka Włocławek - Olimpia II Grudziądz S.A. 8 : 0

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(1) w Grudziądzu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - JSS Toruń 1:0, Elana Toruń 0:1, Piłkarz Golub-Dobrzyń 9:0.

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik(U-11) - Grupa 2, turniej(1) w Toruniu:

Olimpia II Grudziądz S.A.(r.2009) - JSS Toruń 3:2, Elana Toruń 5:2, Piast Łasin 4:0.

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik(U-11) - Grupa 3, turniej(1) w Toruniu:

Olimpia III Grudziądz S.A. - nie odbył się

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik(U-11) - Grupa 4, turniej(1) w Grudziądzu:

Olimpia IV Grudziądz S.A.(r.2009) - Włókniarz 4:3, Gwiazda Toruń 1:4, Elana 1:5

Trener: Dawid Wolak

  • Żak(U-10) - Grupa 1, turniej(1) w Brodnicy:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 0:3, Młode Talenty Toruń 2:3, Elana Toruń 0:3.

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak(U-10) - Grupa 2, turniej(1) w Toruniu:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz 0:3, JSS Toruń 1:1

Trener: Wiesław Piątkowski 

  • Żak(U-10) - Grupa 3, turniej(1) w Toruniu:

Olimpia III Grudziądz S.A(r.2011) - Victoria Lisewo 6:0, Elana Toruń 4:0, Gwiazda Starogród 4:0

Trener: Jarosław Górski


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie