Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez  Redakcja

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych za nami. Poniżej wyniki naszych drużyn.

Raport z boisk młodzieżowych 18-19.05.2019

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - pauza

Trener: Paweł Borkowski

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz S. A. 1 : 1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

CWZS MUKS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 9 : 0

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz  3 : 1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - UKS Płużnica  13 : 0

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - III Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A - Węgrowianka 5 :  1( mecz odbył się 15.05.19)

Radzynianka Radzyn - Olimpia Grudziądz S.A.  2 : 3

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - JAkademy  Bydgoszcz  3 : 2

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Pogoń Mogilno  4 : 0

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(2) w Brodnicy:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Gol I Brodnica 0:1, Gol II Brodnica 6:1,Gwiazda Toruń 2:1.

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik(U-11) - Grupa 2, turniej(2) w Grudziądzu:

Olimpia II Grudziądz S.A.(r.2009) - Gwiazda Toruń 9:0, Victoria Czernikowo 2:2, UKS Płużnica 1:0.

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik(U-11) - Grupa 3, turniej(2) w Toruniu:

Olimpia III Grudziądz S.A. - JSS Toruń 3:1, Pomorzanin Toruń 2:1, TAF Toruń 2:0.

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik(U-11) - Grupa 4, turniej(2) w Ostaszewie:

Olimpia IV Grudziądz S.A.(r.2009) - Unia Wąbrzeźno 3:2, Mustang Ostaszewo 1:3.

Trener: Dawid Wolak

  • Żak(U-10) - Grupa 1, turniej(2) w Grudziądzu:

Olimpia Grudziądz S.A. -Młode Lwy Kowalewo Pom. 3:0, Orzeł Głogowo 1:1.

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak(U-10) - Grupa 2, turniej(2) w Grudziądzu:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 0:1, TAF Toruń 3:0(walkower)

Trener: Wiesław Piątkowski

  • Żak(U-10) - Grupa 3, turniej(2) w Grudziądzu:

Olimpia Grudziądz S.A. –Piłkarz Golub-Dobrzyń 15:0, TAF Toruń 3:2.

Trener: Jarosław Górski


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie