Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez  Redakcja

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych za nami. Poniżej wyniki naszych drużyn.

 

Raport z boisk młodzieżowych 22 - 23.05.2019

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Sparta Brodnica  3 : 4

Trener: Paweł Borkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Włókniarz Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 0 : 2

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

JSS Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 4

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Orzeł Służewo - Olimpia II Grudziądz S.A. 0 : 0

Trener: Patryk Wójtowicz

 

Raport z boisk młodzieżowych 25 - 27.05.2019

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Lider Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 3 : 4

Trener: Paweł Borkowski

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S. A. 4 : 3

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 6

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka

Olimpia Grudziądz S.A. - Drwęca Golub - Dobrzyń 1 : 2

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Unia Wąbrzeźno - Olimpia Grudziądz S.A. 1 : 5

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - III Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A - Stal Grudziądz (przełożony)

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gol Brodnica  0 : 2

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Tucholanka Tuchola - Olimpia II Grudziądz S.A. 3 : 1

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(3) w Brodnicy:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Sparta I Brodnica 3:0, Sparta II Brodnica 8:0,Sparta West Brodnica 7:0.

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik(U-11) - Grupa 2, turniej(3) w Kowalewie:

Olimpia II Grudziądz S.A.(r.2009) - Gwiazda Toruń 6:4, Młode Lwy Kowalewo 6:0, Młode Talenty Toruń 5:3.

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik(U-11) - Grupa 3, turniej(3) w Grudziądzu:

Olimpia III Grudziądz S.A. - Pomowiec Kijewo 2:0, Gol Chełmża 6:0.

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik(U-11) - Grupa 4, turniej(3) w Grudziądzu-Mniszku:

Olimpia IV Grudziądz S.A.(r.2009) - Stal Grudziądz 2:4, Pomorzanin Toruń 1:2.

Trener: Dawid Wolak

  • Żak(U-10) - Grupa 1, turniej(3) w Grudziądzu:

Olimpia Grudziądz S.A. -UKS Chełmno2:2, JSS Toruń 3:0, Sparta Brodnica 2:2.

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak(U-10) - Grupa 2, turniej(3) w Chełmnie:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Chełminianka 3:0, LZS Bobrowo 0:1, FA Grudziądz 0:0.

Trener: Wiesław Piątkowski

  • Żak(U-10) - Grupa 3, turniej(3) w Grudziądzu:

Olimpia I Grudziądz S.A. (r.2011)  – Gwiazda Toruń 1:0, Gol Brodnica 2:4, Unia Wąbrzeźno 2:1.

Trener: Jarosław Górski


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie