Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 7
7 Puszcza Niepołomice 4 7
8 Stal Mielec 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 Sandecja Nowy Sącz 4 6
10 Stomil Olsztyn 4 6
12 Radomiak Radom 4 6

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez  Redakcja

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych za nami. Poniżej wyniki naszych drużyn.

 

Raport z boisk młodzieżowych 01-02.06.2019 

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Cuiavia Inowrocław  4 :0

Trener: Paweł Borkowski

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S. A. -  Cuiavia Inowrocław  1 : 3

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Gol Brodnica 10 : 2

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka

Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 3 : 1

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Lech Rypin  7 : 1

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - III Liga Wojewódzka:

Pomowiec Kijewo - Olimpia II Grudziądz S.A  1 : 2

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

MUKS Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A. 2 : 1

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Gwiazda Bydgoszcz  1 : 6

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(4) w Kolnie:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Orzeł Głogowo 1:0, Naprzód Jabłonowo 8:0, Błękitni Podwiesk 6:0

Trener: Fabian Chodyna

  • Orlik(U-11) - Grupa 3, turniej(4)  w Wabczu:

Olimpia III Grudziądz S.A. -.Wojownik Wabcz 1:3,Flisak Złotoria 8:0.

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik(U-11) - Grupa 4, turniej(4) w Grudziądzu:

Olimpia IV Grudziądz S.A.(r.2009) - LZS Świedziebnia 5:1,Gwiazda Starogród  5:0.

Trener: Dawid Wolak

  • Żak(U-10) - Grupa 1, turniej(4) w Łasinie:

Olimpia I Grudziądz S.A. -Piast Łasin 6:1, UKS Płużnica 6:0, JSS Toruń 1:3.

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak(U-10) - Grupa 2, turniej(4) w Brodnicy:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Sparta Brodnica 2:1, Unia Wąbrzeźno 0:0, Piłkarz Golub-Dobrzyń 0:0.

Trener: Wiesław Piątkowski


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie