Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
6 Miedź Legnica 4 7
7 Puszcza Niepołomice 4 7
8 Stal Mielec 4 7
9 Olimpia Grudziądz 4 6
10 Sandecja Nowy Sącz 4 6
10 Stomil Olsztyn 4 6
12 Radomiak Radom 4 6

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Raport z boisk młodzieżowych

Napisane przez  Redakcja

Kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych za nami. Poniżej wyniki naszych drużyn. Grupy orlika i żaka rozegrały 5 turniej i tym samym zakończyły zmagania ligowe.

Raport z boisk młodzieżowych 8-9.06.2019

 

  • Junior Starszy -A (U-19)- I Liga Wojewódzka:

Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S.A.  4 : 3

Trener: Paweł Borkowski

  • Junior Młodszy-B(U-17)- I Liga Wojewódzka:

Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz S. A.  2 : 7  

Trener: Tomasz Rumiński

  • Trampkarz  C-1(U-15) - I Liga Wojewódzka:

UKS SMS Włocławek - Olimpia Grudziądz S.A. 2 : 3

Trener: Marcin Klabuhn

  • Trampkarz  C-2(U-14) - I Liga Wojewódzka

Elana Toruń - Olimpia Grudziądz S.A. 2 : 2

Trener: Tomasz Rumiński

  • Młodzik D-1(U-13) - II Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - pauza

Trener: Michał Kleczkowski

  • Młodzik D-1(U-13) - III Liga Wojewódzka:

Olimpia II Grudziądz S.A - Sparta Brodnica  3 : 2 (mecz 5.06.19)

Piłkarz Golub - Dobrzyń - Olimpia II Grudziądz S. A. 0 : 6

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Młodzik D-2(U-12) - I Liga Wojewódzka:

Olimpia Grudziądz S.A. - Cuiavia Inowrocław  4 : 0

Trener: Leszek Piśko

  • Młodzik D-2(U-12) - II Liga Wojewódzka:

Fala Świekatowo - Olimpia II Grudziądz S.A. 3 : 1

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(5) w Chełmnie:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Unia Wąbrzeźno 0:3, Chełminianka 1:3, Brzózki Brzozowo 6:0.

Trener: Fabian Chodyna

  •  Orlik(U-11) - Grupa 1, turniej(5) w Grudziądzu:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Piłkarz Golub-Dobrzyń 2:3, LZS Bobrowo 6:0.

Trener: Jarosław Górski

  • Orlik(U-11) - Grupa 3, turniej(5)  w Toruniu:

Olimpia III Grudziądz S.A. - Włókniarz Toruń 1:5, Gwiazda Toruń 3:4.

Trener: Sebastian Śnieć

  • Orlik(U-11) - Grupa 4, turniej(5) w Toruniu:

Olimpia IV Grudziądz S.A.(r.2009) - Chełminianka Chełmno 9:2, Start Toruń 2:4.

Trener: Dawid Wolak

  • Żak(U-10) - Grupa 1, turniej(5) w Toruniu:

Olimpia I Grudziądz S.A. - Flisak Złotoria 2:2, Gwiazda Toruń 1:1, Włókniarz 0:1.

Trener: Patryk Wójtowicz

  • Żak(U-10) - Grupa 2, turniej(5) w Chełmnie:

Olimpia II Grudziądz S.A. - Pomorzanin Toruń 1:0,UKS Chełmno 2:2, Radzynianka 1:5,

Trener: Wiesław Piątkowski


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie