Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 34
Śr, 08. Maj. 2019 19:10
Widzew Łódź
Widzew Ł.
1:2 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

PP: Konferencja po meczu Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec [wideo]

Napisane przez 
Trener drużyny gości, Dariusz Dudek przed meczem Trener drużyny gości, Dariusz Dudek przed meczem fot. Kamil Zieliński / olimpiagrudziadz.com

Prezentujemy zapis wideo i tekstowy konferencji po dzisiejszym meczu 1. rundy Pucharu Polski: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec (k. 5 - 3).

Wideo:

Dariusz Dudek:
Gratuluję Mariuszowi zwycięstwa w Pucharze Polski. Jeśli chodzi o przebieg spotkania, to każdy, kto był na tym meczu widział, jak graliśmy, jak grały oba zespoły. Jeśli miałbym wyciągnąć jakiś plus z tego spotkania, to występ naszego juniora z akademii Romka Janickiego. Zagrał bardzo dobre spotkanie i to mnie cieszy, natomiast totalnie pozostałe rzeczy pozostają do korekty. Czeka nas trudne spotkanie z Cracovią. Dla mnie to jest najważniejszy mecz i musimy się do niego przygotować. Graliśmy 120 minut. To jest dużo, jak dla niektórych naszych zawodników, ale dzisiejszy mecz pokazał, jak trudno jest grać w Ekstraklasie, skoro nie potrafimy wygrać z II ligą. Nie chcę ujmować zespołowi z Grudziądza, bo zagrał dobre spotkanie i to tylko pokazuje moim zawodnikom, jak wiele pracy muszą włożyć w to, żeby grać na poziomie Ekstraklasy. 

Mariusz Pawlak:
Dziękuję trenerowi za gratulacje. Myśleliśmy o sprawieniu niespodzianki, bo wiedzieliśmy z kim graliśmy. Obojętnie w jakich składach grały oba zespoły. Przeszliśmy do następnej rundy i to jest najważniejsze. Gratuluję swojemu zespołowi postawy, zwłaszcza, że w końcówce graliśmy w osłabieniu. U mnie jest coraz mniej obrońców, a gramy coraz lepiej w obronie. O co tu chodzi? W przerwie powiedziałem, że obojętnie na jakiej pozycji kto gra, musi mocno bronić i walczyć. Kilka pojedynków siłowych przegraliśmy, zwłaszcza z mocnej zbudowanymi fizycznie zawodnikami Zagłębia, ale mamy czas zimą na zrobienie masy mięśniowej. Najważniejsze, że Grudziądz jest w następnej rundzie. Taki był nasz cel. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie.


Źródło:

Wideo: OlimpiaTV

Tekst wypowiedzi: zaglebie.sosnowiec.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie