Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz

Sportowe Fakty: pierwszy raz gospodarzy i gości

Napisane przez

Olimpia Grudziądz pokonując Stal Mielec 3:1 odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. Dla beniaminka była to pierwsza porażka w rozgrywkach.

W pierwszych trzech kolejkach obydwa zespoły nie zaznały smaku zwycięstwa. Stal jednak była niepokonana. Szczególnie skoncentrowana do pojedynku przystąpiła drużyna gospodarzy.

Pierwsze minuty były dość nerwowe, zawodnicy oddali kilka uderzeń, które nie miały prawa wpaść do bramki.

Po kwadransie na boisku rozegrała się mała tragedia. Przy próbie strzału przewrotką poważnego urazu ręki doznał Nildo i karetka odwiozła go do szpitala. Kontuzja napastnika widać wywarła wpływ na pozostałych zawodników, którzy długo nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu.

Starał się Marcin Kaczmarek, ale jego uderzenia były niecelne. W 34. minucie strzał doświadczonego pomocnik świetnie obronił Tomasz Libera.

Całą relację z meczu można przeczytać na stronie internetowej naszego patrona medialnego: Sportowe Fakty: pierwszy raz gospodarzy i gości.

źródło: Sportowe Fakty