18 Ruch Chorzów 19 15

...

Sportowe Fakty: zadecydowała końcówka

Napisane przez

Po bramce Karola Angielskiego w 89. minucie Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie plasujący się w strefie spadkowej GKS Tychy 1:0.

Olimpia po wygranej w zaległym meczu ze Zniczem 1:0, chciała pokonać plasujący się w strefie spadkowej GKS Tychy i zapewnić sobie spokój przed kolejnymi ligowymi starciami.

Goście po ostatniej wygranej mieli nadzieję na podgonienie bezpiecznej strefy. Po nerwowym początku więcej z gry mieli gospodarze, którzy jednak nie potrafili stworzyć sobie dogodnej bramkowej sytuacji. Beniaminek Nice 1 Ligi nastawił się na grę z kontry, ale także nie potrafił poważniej zagrozić Jakubowi Wrąblowi. W końcówce pierwszej części goście zaczęli się prezentować lepiej od gospodarzy.

Po zmianie stron drużyny w końcu zaczęły stwarzać sobie okazje do objęcia prowadzenia. Dziesięć minut po przerwie z kilku metrów uderzył Maciej Mańka, Wrąbel kapitalnie obronił.

Całą relację z meczu można przeczytać na stronie internetowej naszego patrona medialnego: zadecydowała końcówka.

źródło: Sportowe Fakty