...

Sportowe Fakty: porażka wicelidera

Napisane przez
Sportowe Fakty: porażka wicelidera fot. Sportowe Fakty

Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie wicelidera Nice 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec 3:1. Gole w meczu zdobywali dla gospodarzy Jakub Łukowski, Marcin Woźniak i Karol Angielski, a dla gości Tomasz Nowak.

Olimpia przerwała serię wygranych Zagłębia i zwyciężając dotychczasowego wicelidera prześcignęła rywali w tabeli Nice 1 Ligi.

Pojedynek lepiej rozpoczął się dla sosnowiczan. W 30. minucie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Tomasz Nowak. Zastępujący kontuzjowanego Jakuba Wrąbla Patryk Królczyk nie miał szans na skuteczną interwencję.

Po stracie gola gospodarze nie podłamali się i już po czterech minutach doprowadzili do wyrównania. Błąd popełnił Wojciech Fabisiak. Bramkarz zlekceważył uderzenie z ok. 25 metrów Jakuba Łukowskiego i futbolówka zatrzepotała w siatce.

Całą relację z meczu można przeczytać na stronie internetowej naszego patrona medialnego: porażka wicelidera.

źródło: Sportowe Fakty