...

Sportowe Fakty: Olimpia Grudziądz zaprzepaściła szansę

Napisane przez
Sportowe Fakty: Olimpia Grudziądz zaprzepaściła szansę fot. Sportowe Fakty

Olimpia Grudziądz przegrała na własnym stadionie z GKS-em Katowice 0:2 i znacznie ograniczyła swoje szanse na awans do Lotto Ekstraklasy.

GKS po ostatniej porażce z MKS-em Kluczbork niemal stracił szanse na awans. Natomiast Olimpia plasująca się na 3. pozycji wciąż mogła marzyć o pierwszej w historii promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej. Marzenia po porażce trzeba będzie jednak prawdopodobnie odłożyć co najmniej o rok.

Mecz od pierwszych minut toczył się pod dyktando Olimpii. Gospodarze jednak przewagi nie potrafili zamienić na gole. Drużynie z Grudziądza brakowało zdecydowania. Bramka powinna paść w 23. minucie, Sebastian Nowak dwukrotnie kapitalnie obronił strzały Damiana Michalika i poprawkę Adama Banasiaka.

Całą relację z meczu można przeczytać na stronie internetowej naszego patrona medialnego: Olimpia Grudziądz zaprzepaściła szansę.

źródło: Sportowe Fakty