Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

RODO

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Olimpia Grudziądz S.A . ul.M.J.Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz, (dalej: my).

Inspektor ochrony danych

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz kontaktować się w sprawach związanych z posługiwaniem się przez nas danymi osobowymi, które nam udzielasz oraz korzystania z praw, które w związku z tym masz. Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:
• listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych Osobowych, Olimpia Grudziądz S.A.,ul.Piłsudskiego 14,86-300 Grudziądz;
• przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

Będziemy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi, w celu sprzedaży biletów i karnetów przez Olimpia Grudziądz S.A. Przetwarzamy podane przez Ciebie dane, abyś mógł uczestniczyć w rozgrywkach piłki nożnej organizowanej przez Olimpia Grudziądz S.A.

 

Przetwarzając Twoje dane realizujemy także swoje uzasadnione interesy, którymi są:
• prowadzenie analiz statystycznych
• kontakt z użytkownikiem związany z funkcjonowaniem serwisu

Okres przechowywania danych osobowych

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zgłoszenia żądania usunięcia danych w systemie biletowym.

Odbiorcy danych

Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych. Tacy odbiorcy posługują się Twoimi danymi tylko zgodnie z naszymi poleceniami dlatego, że mają z nami zawartą umowę. Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe także organom państwowym uprawnionym na podstawie odrębnych przepisów na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań zgodnie z warunkami serwisu. 

Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem zautomatyzowanych decyzji

Dlatego, że posługujemy się Twoimi danymi osobowymi masz:
a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
b. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
c. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
d. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
f. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się Twoimi danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
g. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych.

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej (…)). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania), jednakże nie będzie to wywoływać wobec Ciebie żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Profilowanie danych osobowych przez Olimpia Grudziądz S.A. polega na przetwarzaniu Twoich danych (również w sposób zautomatyzowany), poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań.

Pamiętaj też, że masz:

Prawo wycofania zgody
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez nas Twoimi danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że mogliśmy posługiwać się Twoimi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Prawo wniesienia skargi do organu
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

                                                                                            

 

                                                                                                     Olimpia Grudziądz S.A.

Klub Biznesu

Olimpia Biznes Klub

Klub Biznesu działający przy klubie piłkarskim Olimpia Grudziądz został utworzony w kwietniu 2017 roku. Od samego początku miał on na celu integrację miejscowych przedsiębiorców oraz zapewnienie klubowi nowych partnerów, który wspierali by go w dalszym rozwoju.

Od października 2017 roku Olimpia Biznes Klub przyłączył się do ogólnopolskiej organizacji jaką są Partnerskie Kluby Biznesu. W skład Partnerskich Klubów Biznesu wchodzą Kluby, które działają na terenie całej Polski. W zdecydowanej większości funkcjonują one przy klubach i organizacjach sportowych. W PKB zrzeszonych jest ponad 2000 różnego rodzaju firm, dzięki czemu przedsiębiorcy decydujący się dołączyć do Klubu Biznesu mogą z nimi wszystkimi nawiązywać współpracę.

Klub Biznesu Olimpii Grudziądz zrzesza w sobie ponad 130 firm zarówno z Grudziądza, jak i z okolic oraz innych części kraju. Zostając członkiem Olimpia Biznes Klubu przedsiębiorcy mogą rozwijać swoje działalności i nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Osoby prowadzące własne firmy i należące do Klubu Biznesu mogą brać udział w zamkniętych zebraniach klubowiczów, spotkaniach integracyjnych, czy też zmaganiach sportowych, również reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przedsiębiorcy, którzy nie należą do Olimpia Biznes Klubu mogą wziąć udział w organizowanym raz w miesiącu śniadaniu biznesowym, na którym mogą zapoznać się z celami i założeniami organizacji.

Osoby zainteresowane dołączeniem do organizacji zachęcamy do kontaktu z koordynatorami Klubu Biznesu:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 534 698 363
  •  

 

 

Zasady

1. Typować można tylko do momentu zamknięcia typowania na daną kolejkę / mecz

2. Za każdy trafiony typ przyznawane są punkty, które następnie są sumowane i decydują o pozycji w tabeli zgodnie z następującą punktacją:

Poprawnie wytypowany wynik (np. typ - 3:1, wynik - 3:1) - 3 punkty

Poprawnie wytypowany zwycięzca meczu, oraz różnica bramek (np. typ - 2:0, wynik - 3:1) - 2 punkty

Poprawnie wytypowany zwycięzca meczu (np. typ - 1:0, wynik - 3:1) - 1 punkt

Nietrafiony typ - 0 punktów

W przypadku jeśli dana kolejka / mecz / nie odbędą się w planowanym terminie, zostaną przełożone czy też przerwane - punkty za typowanie wyniku nie będą naliczane.

3. Zasady wynagradzania

Co najmniej trzy osoby, które zdobyły największą ilość punktów w danej kolejce otrzymują podwójną wejściówkę na najbliższe spotkanie Olimpii rozgrywane na własnym stadionie.

W przypadku gdy więcej niż jedna osoba zajmie pozycję oznaczoną w systemie Ligi Typera jako trzecie to organizator Ligi Typera dopuszcza możliwość przyznania użytkownikom, którzy je zajęli pojedynczej wejściówki na najbliższe spotkanie Olimpii rozgrywane na własnym stadionie. Organizator zastrzega sobie jednakże możliwość nie przyznania wejściówek użytkownikom, którzy zajęli powyżej wspomniane miejsce

4. Zasady odbioru

Przy odbiorze wejściówek obowiązkowe jest podanie nazwy użytkownika oraz adresu mailowego na który zarejestrowany jest dany profil.

Bilety można odbierać w Sklepiku Kibica przy ul . Piłsudskiego 14 do dnia poprzedzającego spotkanie.

W przypadku braku możliwości odbioru w wyżej wymienionym terminie możliwy jest ich odbiór w dniu meczowym, ale warunkiem koniecznym jest przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. danych osoby, które mają otrzymać wejściówkę (Imię i nazwisko oraz numer PESEL) najpóźniej do dnia poprzedzającego spotkanie.

Pierwszy raz na stadionie: Parkingi

W okolicy obiektu znajdują się miejsca, gdzie można zostawić swój samochód, przyjeżdżając na mecz Olimpii. Pamiętajcie, że niektóre z parkingów mogą wymagać opłaty w parkometrze, o ile oczywiście nie jest to po godzinie 17:00 lub w weekendy, kiedy są darmowe.

Lista ulic, przy których możecie pozostawić samochód:

Piłsudskiego - Kaufland
Piłsudskiego - PKO
PCK
Rapackiego - Intermarche
Moniuszki
Mickiewicza
Młyńska
Małomłyńska
Kosynierów Gdyńskich
Kadłubka
Malinowskiego
Kochanowskiego
Waryńskiego

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie