Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 19
So, 17. Lis. 2018 17:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 17 37
2 Radomiak Radom 18 34
3 Elana Toruń 17 32
4 Olimpia Grudziądz 18 31
5 GKS Bełchatów 18 30
6 Stal Stalowa Wola 18 27
7 Górnik Łęczna 18 27

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 20
So, 24. Lis. 2018 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Siarka Tarnobrzeg
Siarka

XXXI MIĘDZYNARODOWE BIEGI im. Bronisława Malinowskiego Grudziądz - 15 września 2012 r.

WYNIKI

DO POBRANIA -> Kliknij tutaj <-


 

800 m chłopcy  2002 i młodsi

Biegi im. Bronisława Malinowskiego 15.09.2012r.

 

Nr

Imię i nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Lewandowski Samuel

2002

SP 12 Tczew

03:46

2.

Jakub Wierucki

2002

SP 20

03:49

3.

Bartosz Retz

2002

SP 18 

03:49

4.

Mateusz Kalamarski

2002

SP 18

03:49

5.

Michał Langowski

2002

SP 20

04:01

6.

Oskar Miks

2002

SP 16

04:04

7.

Patryk Krysiak

2002

SP 9

04:05

8.

Szymon Moskwa

2002

SP 16

04:06

9.

Jakub Cerski

2002

SP 16

04:08

10.

Wiktor Tymiński

2003

SP 9

04:09

11.

Denis Renkiewicz

2002

SP 16

04:11

12.

Dominik Łobodziński

2002

SP 16

04:11

13.

Kuba Ambrosns

2002

SP 20

04:12

14.

Bartosz Wiśniewski

2002

SP 9

04:16

15.

Patryk Wasielewski

2002

SP 11

04:17

16.

Dominik Bednarz

2002

SP 12 Tczew

04:19

17.

Dominik Górecki

2002

PSP 5 Boguszów Górce

04:20

18.

Filip Rogalski

2003

SP 16

04:21

19.

Jacek Gruderski

2002

SP Małe Łunawy

04:22

20.

Patryk Jarzmicki

2002

SP 3 Ścinawa

04:22

21.

Bruno Nalaskowski

2003

SP 5

04:23

22.

Adrian Baron

2000

SP 18

 

23.

Miłosz Czerwiński

2002

SP 11

 

24.

Adam Kruszewski

2002

SP 2

 

25.

Marek Buchner

2002

SP 12

 

26.

Maciej Brzóskiewicz

2003

SP 16

 

27.

Jan Bonikowski

2005

SP 16

 

 

28.

Jan Bonikowski

2005

SP 16

 

29.

Marcel Griger

2002

SP 16

 

30.

Łukasz Koleński

2002

SP 20

 

31.

Kajetan Latański

2003

SP Zygartowice

 

32.

Nikodem Rozwadowski

2002

SP 20

 

33.

Jakub Koprowski

2002

SP 3

 

34.

Cezar Sidya

2004

SP 21

 

35.

Karol Wegner

2004

SP 7

 

36.

Maksymilian Jaczyński

2002

SP 1 Wola

 

37.

Jakub Witkowski

2002

SP 15

 

38.

Tymon Środa

2002

SP 2

 

39.

Paskal Pastucha

2003

SP 5

 

40.

Oskar Piór

2004

SP 20

 

41.

Tymek Wiśniewski

2002

SP 2

 

42.

Kamil Malinowski

2003

SP 9

 

43.

Michał Sommerfeld

2002

PSP 5 Boguszów Górce

 

44.

Tobiasz Kubeczko

2002

SP 1 Wola

 

45.

Jakub Boczanowski

2002

SP 16

 

46.

Jakub Jędrich

2002

SP 18

 

47.

Jakub Lewandowski

2003

ZSO Nr 3 SP 7

 

48.

Jakub Woziwodzki

2002

SP 20

 

49.

Paweł Franelak

2002

SP 16

 

50.

Fabian Górny

2002

SP 15

 

51.

Konrad Kubik

2002

SP 9

 

52.

Michał Jurkiewicz

2002

SP 2

 

53.

Radoslaw Wyłupski

2002

SP 3

 

54.

Michał Urbański

2003

SP 20

 

55.

Jakub Predel

2002

SP 9

 

56.

Szymon Brzozowski

2002

SP 20

 

57.

Michał Dudziak

2002

SP 20

 

58.

Mateusz Rafflewski

2002

SP 11

 

59.

Piotr Kowalski

2002

SP 15

 

60.

Patryk Przypyszewski

2002

SP 3

 

61.

Julian Baron

2004

SP 4

 

62.

Patryk Kilichowski

2002

SP 7

 

63.

Dominik Bonik

2003

SP 9

 

64.

Bartosz Danielewicz

2002

SP 16

 

65.

Kacper Kulwicki

2002

SP 5

 

66.

Maciej Chmal

2003

SP 20

 

67.

Konrad Chabucki

2002

SP 7

 

68.

Kamil Krajewski

2002

SP 20

 

69.

Hubert Jarosz

2003

SP 4

 

70.

Kacper Kleina

2002

SP 18

 

71.

Mateusz Nowacki

2002

SP 16

 

72.

Mikołaj Puchacz

2002

SP 3 Ścinawa

 

73.

Patryk Puka

2000

SP 16

 

74.

Alan Kuligowski

2003

SP 12

 

75.

Maciej Majkowski

2002

SP 5

 

76.

Armin Moskwa

2002

SP 5

 

77.

Krystian Wydrzyński

2002

SP 11

 

78

Bartek Kausek

2002

SP 11

 

79.

Karol Maksajdowski

2002

SP 20

 

80.

Kajetan

Świtajski

2004

SP 5

 

81.

Mateusz Kotz

2003

SP 9

 

82.

        Julian Sucharski

2004

SP 7

 

83.

Paweł Wesołowski

2003

SP 5

 

84.

Piotr Nykaza

2002

 

 

85.

Sebastian Szczepkowski

2003

SP 20

 

86.

Dawid Dombrowski

2002

SP 20

 

87.

Jakub Biegański

2004

SP 16

 

88.

Tomasz Kowalczyk

2002

SP 16

 

89.

Mariusz Sobótka

2003

ZSO nr 3; SP nr 7

 

90.

Piotr Kawalerski

2002

SP 20

 

91.

Kamil Witkowski

2002

SP 15

 

92.

Borys Lewandowski

2002

Sp 5

 

93.

Bartosz Kata

2002

SP 5

 

94.

Piotr Gambal

2002

SP 3

 

95.

Pascal Tubbenhauer

2003

SP 5

 

96.

Nikodem Żubertowski

2001

SP 16

 

97.

Adrian Kamiński

2002

SP 15

 

98.

Krzysztof Górny

2002

SP 5

 

99.

Dorian Wiśniewski

2002

SP 18

 

100.

Krystian Frost

2002

SP 18

 

101.

Tomasz Gorczyca

2004

SP 7

 

102.

Kacper Kopczyński

2003

SP 4

 

103.

Seweryn Otojacki

2005

 

 

104.

Jakub Suchoń

2003

SP 12

 

105.

Mateusz Dobrowolski

2004

SP 16

 

106.

Maksym Asensky

2004

SP 16

 

107.

Adam Dudziński

2003

SP 7

 

108.

Dawid Zwaliński

2004

SP 5

 

109.

Filip Strzyzewski

2003

SP 4

 

110.

Jakub Wojtacki

2002

SP 4

 

111.

Damian Gadzikowski

2002

SP 5

 

112.

Jakub Kurek

2001

SP 7

 

113.

Filip Nowak

2004

SP 12

 

114.

Radek Magowski

2003

SP 20

 

115.

Jakub Waroniecki

2002

SP 7

 

116.

Nikodem Krzywkowski

2002

SP 20

 

117.

Natan Romanowski

2005

SP 4

 

118.

Dorian Łowicki

2002

SP 3

 

119.

Marcel Gawrylenko

2005

SP 2

 

120.

Fabian Grodek

2002

SP 4

 

121.

Mateusz Wojanowski

2003

SP 4

 

122.

Fabian Miler

2005

SP 5

 

123.

Mateusz Besaraba

2003

SP 2

 

124.

Robert Kurysiewski

2002

SP 7

 

125.

Remigiusz Sumara

2002

SP 3

 

126.

Dominik Kałamaja

2003

ZSO 3; SP 7

 

127.

Oskar Barczewski

2007

SP Niemcz

 

128.

Igor Falczak

2001

SP 15

 

129.

Szymon Karczewski

2002

SP 5

 

130.

Kacper Czubkowski

2002

SP 5

 

131.

Jakub Belka

2002

SP 5

 

132.

Marcel Rząca

2002

SP 7

 

133.

Kacper Kondracki

2002

SP 20

 

134.

Kamil Kotowski

2005

SP 4

 

135.

Paweł Becker

2004

SP 5

 

136.

Mateusz Kulaszewski

2005

SP 7

 

137.

Nikodem Pawski

2002

SP 5

 

138.

Stefan Borowski

2005

SP 16

 

139.

Aleksander Radtke

2005

SP 21

 

140.

Oskar Karczewski

2005

SP 5

 

141.

Daniel Szendzielorz

2003

SP 20

 

142.

Dominik Szymański

2002

SP 5

 

143.

Sebastian Kolasiński

2001

SP 5

 

144.

Kacper Szczypior

2003

SP 20

 

145.

Szymon Czarnecki

2002

SP 21

 

146.

Bartosz Bukowski

2002

SP 5

 

147.

Dorian Ficerman

2002

SP 3

 

148.

Dawid Radzymiński

2002

SP 20

 

149.

Wojciech Wodka

2002

SP 2

 

150.

Jakub Wiśniewski

2002

SP 5

 

151.

Aleksander Szenfeld

2003

SP 16

 

152.

Igor Skomski

2003

SP 7

 

153.

Adrian Becker

2002

SP 5

 

154.

Oskar Noga

2003

SP 5

 

155.

Łukasz Ośkiewicz

2003

SP 5

 

156.

Kacper Kowalski

2003

SP 5

 

157.

Łukasz Lewicki

2002

SP 2

 

158.

Łukasz Klawon

2002

SP 2

 

159.

Marcel Fladrowski

2003

SP 4

 

160.

Marcel Domrowski

2001

SP 15

 

161.

Kacper Bonisławski

2003

SP 5

 

162.

Nikodem Gusman

2004

SP 12

 

163.

Julian Juźwiak

2003

SP 5

 

164.

Mateusz Wódkowski

2002

SP 3

 

165.

Mirosław Pokora

2004

SP 16

 

166.

Michał Siedlecki

2004

SP 16

 

167.

Miłosz Tęsiorowski

2004

SP 7

 

168.

Nikolas Rejmus

2002

SP 9

 

169.

Denis Kikiel

2002

SP 9

 

170.

Szymon Trzaskowski

2003

SP 20

 

171.

Mateusz Grzybowski

2002

SP 5

 

172.

Mateusz Kiełpiński

2002

SP 5

 

173.

Jakub Lewandowski

2002

SP 15

 

174.

Kamil Kiesel

2002

SP 5

 

175.

Olek Jarzyński

2004

SP 7

 

176.

Dominik Wiśniewski

2002

SP 15

 

177.

Maciej Warowiecki

2004

SP 7

 

178.

Damian Harek

2004

SP 7

 

179.

Michał Krysiak

2004

SP Nr 2 w ZSO Nr 4

 

180.

Martin Żołyński

2004

SP 7

 

181.

Patryk Dobrzyński

2002

SP 12

 

182.

Łukasz Bryś

2005

 

 

183.

Fabian Kutnik

2005

SP 5

 

184.

Damian Urbański

2002

SP 16

 

185.

Mateusz Sudomierski

2002

SP 3

 

186.

Michał Kuciński

2002

SP 7

 

187.

Klaudiusz Pawłocki

2003

SP 5

 

188.

Sebastian Złotowski

2003

SP 9

 

189.

Jakub Blank

2003

SP 16

 

190.

Robert Płoski

2003

SP 5

 

191.

Wiktor Paga

2004

SP 7

 

192.

Jacek Kaczmarek

2002

SP 12

 

193.

Szulc Olgierd

2002

SP 21

 

194.

Wiktor Kacper

2003

SP 9

 

195.

Kacper Goździejewski

2004

SP 12

 

196.

Mateusz Piekarski

2004

SP 12

 

197.

Filip Nowakowski

2003

SP 9

 

198.

Bartłomiej Pawlikowski

2004

SP 16

 

199.

Dawid  Karbowiecki

2002

Sp 7

 

200.

Kacper Klucznik

2004

SP 7

 

201.

Dominik Dąbrowski

2002

SP 5

 

202.

Jakub Gnifkowski

2004

SP 7

 

203.

Paweł Tomaszewski

2004

SP 5

 

204.

Filip Wilewski

2002

SP 5

 

205.

Tomasz Słomka

2002

SP 20

 

206.

Przemysław Zakrzewski

2002

SP 12

 

207.

Bartosz Kozłowski

2002

SP 11

 

208.

Miler Nikodem

2002

SP 9

 

209.

Damian Łuszczyński

2004

SP 5

 

210.

Oskar Sadowski

2003

SP 2

 

211.

Kacper Laskowski

2002

SP 3

 

212.

Kacper Magdziński

2003

ZSO nr 3; SP nr 7

 

213.

Wiktor Figurski

2003

SP 5

 

214.

Hovik Ter- Vardanyan

2004

SP 16

 

215.

Patryk Kawczyński

2004

SP 7

 

216.

Kamil Starzyński

2003

SP 4

 

217.

Szymon Klucznik

2002

SP 4

 

218.

Jan Ostrowski

2004

SP 5

 

219.

Adrian Laskowski

2002

SP 9

 

220.

Szymon Rutkowski

2005

SP 5

 

221.

Mateusz Wronkowski

2003

SP 12

 

222.

Michał Łęgowski

2005

SP 7

 

223.

Paweł Drzewiecki

2005

SP 5

 

224.

Mateusz Hermanowski

2005

SP 5

 

225.

Miłosz Najman

2005

SP 7

 

226.

Bartek Dopierała

2005

SP 4

 

227.

Kamil Nierodkiewicz

2003

SP 5

 

228.

Karol Linowski

2003

SP 16

 

229.

Patryk Raróg

2002

SP 5

 

230.

Antoni Rodziewicz

2005

 

 

231.

Kacper Wiktor

2004

SP 7

 

232.

Jacek Kisiel

2005

SP 4

 

233.

Brajan Wysocki

2005

SP 2

 

234.

Tomasz Jaśkiewicz

2004

SP 7

 

235.

Konrad Pierzniak

2004

SP 7

 

236.

Mateusz Gutkowski

2003

SP 4

 

237.

Mateusz Graczkowski

2005

SP 7

 

238.

Maciej Kruczyński

2004

SP 5

 

239.

Damian Budzichowicz

2003

SP 7

 

240.

Szymon Kempa

2003

SP 7

 

241.

Krystian Wiśniewski

2002

SP 5

 

242.

Miłosz Krauze

2004

SP 2 w ZSO nr 4

 

243.

Kacper Szałkowski

2002

SP 5

 

244.

Tomasz Gęsikowski

2002

SP 18

 

245.

Miłosz Holtz

2003

SP 5

 

246.

Stanisław Kaczorowski

2005

SP 7

 

247.

Mikołaj Mokwa

2003

SP 5

 

248.

Kacper Miler

2003

SP 5

 

249.

Sebastian Karwasz

2003

SP 5

 

250.

Dawid Słomiński

2005

Sp 5

 

251.

Radosław Radacki

2005

SP 5

 

252.

Paweł Śmigalski

2002

SP 5

 

253.

Jakub Matulewski

2002

SP 5

 

254.

Patryk Fryza

2003

SP 7

 

255.

Jakub Grabowski

2003

SP 7

 

256.

Paweł Laskowski

2005

 

 

257.

Jakub Listopadzki

2005

 

 

258.

Oskar Matevosyan

2003

SP 16

 

259.

Oskar Melkowski

2003

SP 16

 

260.

Nikodem Borkowski

2004

SP 12

 

261.

Maksym Bogalecki

2003

SP 9

 

262.

Damian Kaczerzewski

2005

SP 5

 

263.

Mateusz Gzella

2005

SP 5

 

264.

Dobiasz Dastin

2003

SP 9

 

265.

Mateusz Biernacki

2002

SP 4

 

266.

Oliwier Ćwikliński

2005

SP 5

 

267.

Oskar Winicki

2003

SP 7

 

268.

Dawid Płomin

2004

SP 5

 

269.

Bartosz Kantowski

2002

 

 

270.

Marcel Wycichowski

2004

SP

 

271.

Kacper Latek

2003

SP 7

 

272.

Dawid Wiśniewski

2004

SP 7

 

273.

Jakub Piasecki

2004

SP 5

 

274.

Jakub Drabik

2004

SP 5

 

275.

Rafał Karwowski

2002

 

 

276.

Piotr Wojciechowski

2005

SP 4

 

277.

Mateusz Falkowski

2003

SP 7

 

278.

Nikodem Rachański

2004

SP 7

 

279.

Tymon Haftowski

2003

SP 5

 

280.

Bartosz Kacała

2004

SP 7

 

281.

Mateusz Sadowski

2004

SP 7

 

282.

Wiktor Kukuła

2004

SP 7

 

283.

Tomasz Wilczek

 

SP 4

 

284.

Patryk Sopiela

2005

SP 4

 

285.

Kewin Dobrzyński

2006

SP 5

 

286.

Mateusz Nurkowski

2002

SP 12

 

287.

Zygmunt Roch

2004

SP 4

 

288.

Dominik Kociszewski

2004

SP 4

 

289.

Michał Juszczyński

2004

SP 5

 

290.

Kamil Juszczyński

2005

SP 5

 

291.

Borys Szymański

2004

SP 7

 

292.

Górski Bartosz

2002

SP 5

 

293.

Oskar Nadolski

2005

SP 5

 

294.

Adam Aniołkowski

2004

SP 5

 

 

295.

Oliwier Makowski

2005

SP 5

 

296.

Dominik Miśkowicz

2005

SP 5

 

297.

Krystian Chabowski

2003

SP 5

 

298.

Filip Kowalski

2003

SP 5

 

299.

Daniel Mączkowski

2003

SP 5

 

300.

Mikołaj Kręcichwost

2004

SP 7

 

301.

Maksymilian Wojciechowski

2004

SP 5

 

302.

Łukasz Błoch

2002

SP 5

 

303.

Damian Gurtatowski

2003

SP 5

 

304.

Oskar Dźbik

2004

SP 16

 

305.

Jakub Gąbka

2004

SP 7

 

306.

Kacper Feliks

2003

SP 7

 

307.

Kacper Cholewiński

2003

SP 7

 

308.

Maksymilian Kryger

2002

SP 4

 

309.

Paweł Ciechanowski

2002

SP 4

 

310.

Paweł Makowski

2002

SP 7

 

311.

Karol Odrzywolski

2002

SP 7

 

312.

Bój Dominik

2002

SP 7

 

313.

Sylwester Domżalski

2005

SP 7

 

314.

Patryk Otolski

2002

SP 2

 

315.

Filip Świeciak

2002

SP 12

 

316.

Karol Biczkierut

 

SP 12

 

317.

Dominik Grąbowski

 

SP 12

 

318.

Bartosz Skrabalak

2004

SP 4

 

319.

Marcel Jędrzejczak

2003

SP 5

 

320.

              Kamil Groszewski

2002

SP 18

 

321.

Kacper Sobisz

2004

SP 12

 

322.

Jakub Geminge

2002

SP 12

 

323.

Michał Dymny

2002

SP 4

 

324.

Nikodem Kotowski

2002

SP 4

 

325.

Marcel Kuligowski

2004

SP 5

 

326.

Krystian Błoch

2004

SP 5

 

327.

Kacper Faterkowski

2005

SP 5

 

328.

Dawid Pajewski

2005

SP 5

 

329.

Kacper Szczepański

2005

SP 5

 

330.

Kacper Kozłowski

2005

SP 5

 

331.

Karol Wojtaszek

2005

SP 5

 

332.

Mateusz Nowakowski

2003

SP 16

 

333.

Daniel Trykowski

2005

SP 12

 

334.

Oliwier Jarzyński

2005

 

 

335.

Mateusz Rusoń

2005

SP 7

 

336.

Nikodem Pawski

2005

SP 7

 

337.

Igor Sobolewski

2004

SP 7

 

338.

Patryk Paczkowski

2002

SP 15

 

339.

Jakub Górski

2003

SP 7

 

340.

Dawid Cylka

2003

SP 12

 

341.

Jakub Wojtczak

2002

SP 4

 

342.

Szymon Skurzewski

2006

 

 

343.

Mikołaj Drumkowski

2004

SP 5

 

343.

Tobiasz Rydziński

2005

 

 

345.

Kacper Wollszleger

2004

SP 5

 

346.

Kamil Rutkowski

2006

SP 5

 

347.

Adam Freundt

2002

SP 5

 

348.

Gracjan Wiesjahn

2003

SP 5

 

349.

Jakub Kwiatkowski- Bojakowski

2002

SP 5

 

350.

Kacper Kwiatkowski

2001

SP 5

 

351.

Krzysztof Piątkowski

2002

SP 5

 

352.

Kacper Kępiński

2005

SP 7

 

353.

Kamil Kaniecki

2002

SP 16

 

354.

Nikodem Wojciechowski

2002

SP 5

 

355.

Nikodem Wojciechowski

2002

SP 5

 

356.

Dawid Krajewski

2002

SP 15

 

357.

Konrad Tobolski

2005

SP 7

 

358.

Cyprian Zasada

2003

SP 7

 

359.

Marcel Tomczyk

2003

SP 4

 

360.

Maciej Wróblewski

2005

SP 7

 

361.

Hubert Noga

2003

SP 5

 

362.

Kinga Wiktor

2002

SP 18

 

363.

Nikodem Babiński

2004

SP 7

 

364.

Dominik Garska

2004

SP 5

 

365.

Filip Kozłowski

2003

SP 20

 

366.

Grzegorz Kucięba

2003

SP 4

 

367.

Daniel Warsiński

2003

SP 5

 

368.

Paweł Kraska

2005

SP 7

 

369.

Dominik Kościński

2006

Przedszkole Rządz

 

370.

Aleksander Barzowski

2005

SP 5

 

371.

Wiktor Pokorski

2005

SP 5

 

372.

Nikolas Murawski

2002

SP 3

 

373.

Mateusz Dorau

2004

SP 2

 

374.

Dominik Elwertowski

2002

SP 15

 

375.

Maksymilian Madela

2005

SP 7

 

376.

Michał Wieczorek

2002

SP 4

 

378.

Borys Mierzejewski

2005

SP 21

 

379.

Kamil Wierzchowski

2004

SP 7

 

380.

Oliwier Osiński

2004

SP 5

 

381.

Jakub Waliszak

2005

SP 5

 

382.

Bartosz Plitt

2004

SP 5

 

383.

Kamil Maternowski

2003

SP 9

 

384.

Damian Rozmus

2003

SP 7

 

385.

Tymon Ratajczyk

2004

Sp 7

 

386.

Kewin Czerniakowski

2005

SP 7

 

387.

Michał Ptak

2004

SP w Starogrodzie

 

388.

Paweł Prus

2004

SP 12

 

389.

Jakub Grabowski

2004

SP 12

 

390.

Damian Domakowski

2003

SP5

 

391.

Dawid Szpręglewski

2003

Sp 5

 

392.

Patryk Poniatowski

2003

SP 5

 

393.

Mateusz Torczelewski

2004

SP 12

 

394.

Nicolas Kowalski

2003

SP 12

 

395.

Tymon Tadajewski

2004

SP 12

 

396.

Patryk Saderski

2003

SP 7

 

397.

Jakub Hausman

2004

SP 12

 

398.

Mateusz Mistelski

2004

SP 12

 

399.

Igor Majda

2005

SP 5

 

400.

Eryk  Dominikowski

2004

SP 12

 

401.

Oliwier Korzyński

2003

SP 20

 

402.

Nikodem Grajewski

2005

SP 5

 

403.

Nikodem Komorniczak

2005

SP 5

 

404.

Mateusz Grodkowski

2002

SP 4

 

405.

Miłosz Hatliński

2002

SP 4

 

406.

Mateusz Pawlicki

2003

SP 5

 

407.

Karol Marchlewicz

2006

SP 5

 

408.

Wiktor Mogiełko

2002

SP 12

 

409.

Dawid Lewandowski

2002

SP 5

 

410.

Kamil Górski

2002

SP 5

 

411.

Miłosz Piwowarczyk

2002

SP 12

 

412.

Konrad Redzimski

2003

SP 12

 

413.

Marceli Małkowski

2004

SP 5

 

414.

Igor Kowalski

2003

SP 5

 

415.

Natan Korytkowski

2003

SP 5

 

416.

Denis Gręźlikowski

2002

SP 5

 

417.

Damian Wjodzyński

2002

SP 11

 

418.

Marcel Róźyński

2004

SP 7

 

419.

Hubert Falkowski

2002

SP 5

 

420.

Franciszek Fabiński

2005

SP 7

 

421.

Franciszek Głowacki

2003

SP 5

 

422.

Hubert Pawski

2003

SP 5

 

423.

Marcel Mendak

2003

SP 5

 

424.

Przemek Kalinowski

2002

SP 11

 

425.

Kacper Wujec

2003

SP 5

 

426.

Fabian Baranowski

2003

SP 5

 

427.

Tomasz Sandach

2003

SP 12

 

428.

Nikodem Stręk

2003

SP 4

 

429.

Bartosz Dolewski

2002

SP 7

 

430.

Miłosz Berent

2006

SP 7

 

431.

Kacper Rumiński

2003

SP 7

 

432.

Karol Miczkierów

2002

SP 12

 

433.

Daniel Błaszczyk

2004

SP 5

 

434.

Patryk Wiśniewski

2006

SP 5

 

           

800 m Chłopcy  starsi 2001-2000

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012 r.

Nr.

Imię i nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1

Kacper Antoszewski

2000

Nowe Miasto Lubawskie

03:31

2

Michał Kotewicz

2000

SP 16

03:36

3

Jakub Kunowski

2001

SP 12 Tczew

03:38

4

Jakub Malisz

2000

SP 3

03:41

5

Patryk Sitkowski

2000

SP 7

03:45

6

Kamil Boguski

2000

Warlubie

03:45

7

Daniel Kowalik

2000

SP 5

03:49

8

Adrian Banasiewicz

2000

ZSP w Osinie

03:51

9

Cyprian Maciejewski

2001

SP 16

03:52

10

Damian Zimecki

2000

ZSP w Osinie

03:53

11

Patryk Kocięba

2001

SP 3 Działdowo

03:53

12

Piotr Kozłowski

2000

SP 3 Ścinawa

03:54

13

Bartłomiej Bieszczad

2000

ZS Bystrzyca Oł

03:56

14

Dominik Smulsici

2000

SP 16

03:56

15

Szymon Emche

2001

ZSP w Osinie

03:57

16

Mantas Łukaszewiczius

2000

LITWA - WILNO

03:58

17

Hubert Kępczyński

2001

SP 3 Działdowo

03:59

18

Przemysław Żwirbel

2000

SP 12

03:59

19

Paweł Kacała

2000

SP 15

04:00

20

Mirosław Halik

2001

SP 20

04:00

21

Daniel Henig

2000

SP 21

 

22

Kacper Urban

2000

SP 15

 

23

Mateusz Magdziński

2000

 

 

24

Kewin Błażejewski

2001

SP 9

 

25

Hubert Konig

2001

SP 20

 

26

Karol Kulaszewski

2001

SP 16

 

27

Jan Dudziński

2000

SP 7

 

28

Bartosz Fleming

2000

SP 3

 

29

Kacper Brokowski

2000

SP 5

 

30

Piotr Wesołowski

2000

SP 5

 

31

Jarosław Kosowski

2001

SP 3

 

32

Marcin Magowski

2001

SP 20

 

33

Widz Patryk

2001

SP 4

 

34

Maciej Gruszka

2001

SP 21

 

35

Jakub Falkowski

2001

SP 11

 

36

Wiktor Złotowski

2001

SP 3

 

37

Grzegorz Malinowski

2000

SP 18

 

38

Paweł Woźniak

2000

SP 16

 

39

Kacper Tokarczyk

2000

PSP 5 Boguszów Gorce

 

40

Przemysław Piotrowski

2000

PSP 5 Boguszów Gorce

 

41

Mateusz Kubic

2001

SP 3

 

42

Piotr Orzechowski

2000

SP 12

 

43

Daniel Klimowicz

2001

SP 3 Ścinawa

 

44

Maciej Gończewski

2001

SP 2

 

45

Jakub Klebs

2001

SP 9

 

46

Patryk Cichaszewski

2000

SP 9

 

47

Rafał Orzechowski

2000

SP 21

 

48

Andrius Garszka

2000

Litwa - Wilno

 

49

Daniel Jackowiec

2001

PSP 5 Boguszów Gorce

 

50

Norbert Różański

2001

SP 18

 

51

Filip Skomski

2001

SP 20

 

52

Łukasz Loduchowski

2001

SP 18

 

53

Michał Łuczak

2000

SP 18

 

54

Maciej Dobiasz

2001

SP 9

 

55

Jakub Szczygieł

2001

SP 7

 

56

Dawid Witkowski

2000

SP Małe Łunawy

 

57

Mateusz Maliszewski

2000

SP 20

 

58

Patryk Barabaś

2000

SP 20

 

59

Jakub Barczak

2001

SP 4

 

60

Klaudiusz Pogorzelski

2001

SP 15

 

61

Damian Sentkowski

2000

SP 5

 

62

Kacper Chojnowski

2001

SP 15

 

63

Jan Krajewski

2001

ZS 25 Bydgoszcz

 

64

Julian Grzybowski

2001

SP 20

 

65

Mateusz Grabowski

2000

SP 20

 

66

Paweł Szymański

2000

SP 12

 

67

Jakub Wójcik

2000

SP 7

 

68

Kacper Guzmann

2000

SP 16

 

69

Marcin Dernoga

2000

SP 5

 

70

Szymon Krauze

2000

SP 18

 

71

Adrian Jankowski

2000

SP 15

 

72

Nikodem Dobrzeniewski

2000

SP 3

 

73

Kamil Danielewicz

2001

SP 20

 

74

Szymon Świontkowski

2000

SP 5

 

75

Klaudiusz Gołata

2001

SP 16

 

76

Filip Mazikowski

2000

SP 9

 

77

Patryk Kamiński

2000

SP 9

 

78

Bartosz Sołtys

2001

SP 15

 

79

Mateusz Szablewski

2000

SP 16

 

80

Damian Muszyński

2000

SP 7

 

81

Piotr Szynkowski

1999

SP 9

 

82

Jan Kuchowczyk

2001

SP Mokre

 

83

Adam Torończak

2000

ZS Bystrzyca Oł.

 

84

Marcin Szarek

2001

SP 18

 

85

Artur Kędzierski

2001

SP 3

 

86

Kacper Michalski

2000

SP 18

 

87

Damian Semmler

2001

SP 7

 

88

Mateusz Grzona

2001

Warlubie

 

89

Oskar Sitarz

2001

SP 20

 

90

Paweł Wydra

2000

SP 18

 

91

Patryk Ołoś

2001

SP 18

 

92

Kacper Szymański

2000

ZSS

 

93

Karol Milka

2001

SP 15

 

94

Paweł Krykant

2000

SP 16

 

95

Jakub Sobolewski

2001

SP 9

 

96

Dominik Frelek

2001

SP 11

 

97

Dawid Zaborowski

2001

Sp 21

 

98

Hubert Cysewski

2000

SP 5

 

99

Bartosz Lachowski

2000

SP 9

 

100

Daniel Kuczaj

2000

SP Jędrzejów

 

101

Filip Szumiłowski

2001

SP 11

 

102

Kacper Szuchowski

2000

SP 5

 

103

Filip Gabski

2000

SP 18

 

104

Igor Czudy

2000

SP 20

 

105

Mateusz Lizakowski

2001

SP 21

 

106

Roger Zaborowski

2000

SP 21

 

107

Gracjan Śliwiński

2000

SP Jędrzejów

 

108

Kacper Kaszubowski

2001

SP 9

 

109

Kamil Skomski

2000

SP 3

 

110

Krzysztof Kruszewski

2001

SP 2

 

111

Filip Sokołowski

2000

SP 7

 

112

Dawid Plichtowicz

2001

SP 15

 

113

Krystan Torłop

2000

SP 7

 

114

Kacper Berendt

2001

SP 11

 

115

Szymon Górny

2001

SP 11

 

116

Dominik Stalnionis

2000

Litwa – Wilno

 

117

Julian Urbaniak

2001

ZS 25 Bydgoszcz

 

118

Szymon  Tur

2000

SP 16

 

119

Damian Karasek

2001

SP 9

 

120

Oskar Groszewski

2001

SP 5

 

121

Paweł Herduś

2000

SP 7

 

122

Wiktor Nerstapper

2000

SP 5

 

123

Kamil Kowalski

2000

SP 7

 

124

Oskar Rajnik

2000

SP 11

 

125

Mikołaj Wieczorek

2001

SP 4

 

126

Przemysław Sopiela

2000

SP 4

 

127

Jakub Wojtczak

2001

SP

 

128

Kamil Kłysko

2000

SP 5

 

129

Cezary Wieczorek

2001

SP 12

 

130

Radek Piecha

2001

 

 

131

Radek Radzikowski

2000

SP 16

 

132

Jakub Schoen

2000

SP 18

 

133

Dawid Frąckiewicz

2000

SP 18

 

134

Mateusz Drozd

2001

SP 12

 

135

Mateusz Robalerski

2000

SP 21

 

136

Adam Nowakowski

2000

SP 9

 

137

Kamil Zięta

2001

SP 20

 

138

Wiktor Lewandowski

2001

SP 3

 

139

Miłosz Gurtatowski

2001

SP 3

 

140

Krystian Gierasiewicz

2000

SP 18

 

141

Mateusz Tlirowski

2001

SP 12

 

142

Mateusz Jasiński

2000

SP 5

 

143

Kamil Szyszkowski

2000

SP 3

 

144

Mikołaj Mech

2001

SP 20

 

145

Janusz Sobolewski

2001

SP 9

 

146

Nikodem Kręcki

2001

SP 3

 

147

Mateusz Morawski

2000

SP 16

 

148

Jakub Mokwa

2001

SP 9

 

149

Paweł Kostawa

2000

SP 12

 

150

Kamil Choma

2000

SP 16

 

151

Stanisław Piątkowski

2000

SP 16

 

152

Brajan Jaworski

2001

SP 20

 

153

Dawid Wyrębski

2000

SP Małe Łunawy

 

154

Mateusz Wiecki

2000

SP 11

 

155

Dominik Schoen

2001

SP 18

 

156

Cyprian Witajewski

2000

SP 3

 

157

Marcel Lange

2000

SP 18

 

158

Miłosz Boruta

2000

SP 3

 

159

Filip Szejerica

2000

SP 16

 

160

Miłosz Czerwiński

2001

SP 15

 

161

Karol Aleksandrowicz

2000

SP 7

 

162

Oskar Gajewski

2000

SP 15

 

163

Wojciech Gaworowski

2000

SP 7

 

164

Dawid Suchomski

2001

SP 3

 

165

Krystian Kaszuba

2000

Sp 3

 

166

Mikołaj Atłachowicz

2001

SP 7

 

167

Krystian Lipertowicz

2001

Sp 18

 

168

Adrian Olkowski

2000

 

 

169

Filip Gątkiewicz

2001

Sp 3

 

170

Karol Forney

2000

SP 7

 

171

Dominik Wiktorowicz

2000

SP 5

 

172

Bartosz Kamiński

2001

SP 16

 

173

Sylwester Fiałkowski

2000

SP 18

 

174

Jakub Zielecki

2000

SP 18

 

175

Jakub Mróz

2000

SP 15

 

176

Bartosz Bagniewski

2000

SP 16

 

177

Tomasz Blauża

2001

SP 21

 

178

Jakub Żurawski

2001

SP 20

 

179

Jakub Kapejewski

2001

SP 5

 

180

Kamil Zdrojewski

2001

SP 16

 

181

Kamil Zawada

2001

SP 16

 

182

Filip Zakrzewski

2001

SP 20

 

183

Karol Behrendt

2000

SP 16

 

184

Miłosz Gorczewski

2000

SP 4

 

185

Bartosz Kondracki

2001

SP 20

 

186

Paweł Kroenig

2001

SP 5

 

187

Igor Piotroniak

2000

SP 7

 

188

Patryk Wolszlegier

2000

SP 2

 

189

Michał Palczewski

2001

SP 18

 

190

Piotr Śledziński

2001

Sp 7

 

191

Bartosz Murawski

2000

SP 2

 

192

Paweł Klimek

2000

SP 5

 

193

Michał Kowalczyk

2001

SP 1 Wola

 

194

Jakub Wiśniewski

2000

SP 16

 

195

Łukasz Renek

2000

 

 

196

Filip Jagodziński

2001

SP 15

 

197

Michał Frankiewicz

2001

SP 7

 

198

Adrian Wall

2000

 

 

199

Mateusz Suchoń

2001

SP 12

 

200

Paweł Chodorowski

2000

SP 12

 

201

Jakub Danielewicz

2000

SP 16

 

202

Jakub Tylicki

2001

SP 18

 

203

Kacper Kociński

2001

SP 7

 

204

Kacper Marszewski

2003

SP 12

 

205

Marcel horodyński

2000

Sp 5

 

206

Patryk Empel

2001

SP 7

 

207

Patryk Ambrożkiewicz

2000

SP 5

 

208

Michał Grabowski

2000

SP 18

 

209

Fabian Uganowski

2001

SP 7

 

210

Bartosz Kluska

2000

SP 12

 

211

Czarek Osinkiewicz

2001

SP 9

 

212

Paweł Renkel

2000

SP 15

 

213

Jakub Bojanowski

2001

SP 12

 

214

Kacper Ronkowski

2001

SP 12

 

215

Michał Lewandowski

2000

SP 16

 

216

Chrystian Santysiak

2001

SP 20

 

217

Jakub Janke

2001

SP 20

 

218

Bartos Jakub

2000

SP 15

 

219

Dominik Sobieszczyk

2000

SP Jędrzejów

 

220

Kamil Mokwa

2001

SP 5

 

221

Mateusz Malinowski

2000

Sp 7

 

222

Klaudiusz Średziński

2001

SP 5

 

223

Marcin Kubala

2001

SP 7

 

224

Krystian Gutowski

2001

SP 12

 

225

Patryk Cieszyński

2000

SP 18

 

226

Oskar Galus

2001

SP 2

 

227

Kacper Mochalski

2001

Sp 2

 

228

Mateusz Justus

2001

SP 9

 

229

Kacper Paprocki

2001

SP 18

 

230

Dominik Podlasiński

200

SP 5

 

231

Piotr Kamiński

2000

SP 3

 

232

Mateusz Signerski

2000

SP 81 Gdańsk

 

233

Oskar Knapp

2000

SP 5

 

234

Daniel Kopański

2001

SP 15

 

235

Maciej Jagodziński

2001

SP 15

 

236

Radosław Kaznowski

2001

SP 3

 

237

Adrian Borowski

2000

SP 12

 

238

Jakub Macholl

2001

SP 3

 

239

Mateusz Bieńkowski

2001

SP 3

 

240

Mikołaj Ograbek

2000

SP 12

 

241

Jan Listkowski

2001

SP 7

 

242

Szymon Krakowski

2001

SP 21

 

243

Jakub Wojciechowski

2000

SP 20

 

244

Jędrzej Lewandowski

2001

SP 16

 

245

Maciej Tracz

2001

SP 5

 

246

Jan Kempski

2000

 

 

247

Arkadiusz Buchner

2000

SP 12

 

248

Krzysztof Kwiatkowski

2001

SP 12

 

249

Patryk Ochendal

2001

SP 3

 

250

Filip Sikorski

2000

SP 7

 

251

Piotr Gajewski

2001

SP 7

 

252

Tomasz Malicki

2000

SP 18

 

253

Michał Pawlicki

2001

Sp 5

 

254

Mateusz Skowroński

2000

SP 18

 

255

Gabriel Tarasiewicz

2000

Litwa – Wilno

 

256

Daniel Strzyżewski

2000

SP 5

 

257

Łukasz Jarantewicz

2001

ZS5

 

258

Marcel Jasinski

2000

SP 5

 

259

Maciej Wojtowicz

2001

SP 4

 

260

Cezary Falkowski

2001

SP 21

 

261

Filip Mitura

2001

SP 7

 

262

Damian Erlich

2001

SP 3

 

263

Mikołaj Walczyk

2000

SP 20

 

264

Szulc Nicolas

2000

SP 20

 

265

Michał Aleksandrowicz

2000

SP 2

 

266

Łukasz Kozianowski

2000

SP 2

 

267

Mikołaj Tissler

2000

SP 15

 

268

Bartosz Bartkowski

2001

Sp 18

 

269

Wiktor Zieliński

2000

SP 5

 

270

Wiktor Markiewicz

2001

SP 9

 

271

Kacper Szczypior

2000

SP 15

 

272

Jakub Jędrusiak

2001

SP 3

 

273

Patryk Jasiński

2001

SP 15

 

274

Sebastian Dudkiewicz

2001

SP 18

 

275

Kacper Kapitulski

2000

SP 12

 

276

Damian Broszko

2000

SP 5

 

277

Marcel Dykalski

2001

 

 

278

Daniel Grafkowski

2000

Sp 12

 

279

Sebastian Stawicki

2000

SP 3

 

280

Bartosz Bednarek

2001

 

 

281

Jakub Bociek

2001

SP 16

 

282

Kamil Halik

2000

 

 

283

Maciej Podgórski

2001

SP Małe Łunawy

 

284

Paweł Grabowski

2000

SP 15

 

285

Jakub Wiśniewski

2001

SP 9

 

286

Miłosz Grabowski

2000

SP 5

 

287

Kamil Wawrzyniak

2000

SP 15

 

288

Piotr Kajnt

2001

SP 5

 

289

Piotr Korol

2000

SP 2

 

290

Mateusz Mądry

2000

SP 15

 

291

Przemysław Skarżyński

2000

SP 4

 

292

Kacper Bernatowski

2000

SP 5

 

293

Kewin Dadański

2001

SP 15

 

294

Adam Stręciwilk

2001

SP 2

 

295

Filip Pieniak

2001

SP 2

 

296

Kacper Wiśniewski

2000

SP 15

 

297

Kacper Słowikowski

2000

SP 9

 

298

Tomasz Mocidłowski

2001

SP 16

 

299

Jakub Górski

2001

SP 11

 

300

Tomasz Dietrichkeit

2000

SP 9

 

301

Michał Gniewkowski

2001

SP 5

 

302

Mateusz Kurkierewicz

2001

SP 4

 

303

Michał Frydrychowicz

2001

SP 5

 

304

Jakub Lendziński

2001

SP 20`

 

305

Piotr Łastkowski

2000

SP 18

 

306

Dawid Krzesiński

2000

SP 4

 

307

Kacper Pagowski

2001

SP 18

 

308

Ulziibaatar Tsytmerdakh

1999

SP 7

 

309

Daniel Piórkowski

2000

SP 9

 

310

Michał Klaczyński

2001

SP 5

 

311

Mateusz Murawski

2000

SP 7

 

312

Michał Kulczyński

2000

SP 15

 

313

Mateusz Zielecki

2001

SP 15

 

314

Mikołaj Watkowski

2001

SP 3

 

315

Marcel Galus

2000

SP 2

 

316

Mateusz Sowiński

2000

SP 12

 

317

Marceli Klucznik

2000

SP 4

 

318

Paweł Gołębiewski

2001

SP 7

 

319

Adrian Wojciechowski

2000

SP 4

 

320

Mateusz Gajewski

2001

SP 7

 

321

Oskar Kaczmarek

2000

SP 7

 

322

Dawid Doudzichowski

2000

SP 7

 

323

Brajan Bigalke

2000

SP 5

 

323

Mateusz Błażejewski

2001

SP 4

 

324

Majewski Przemysław

2000

SP 18

 

325

Patryk Sędzikowski

2000

SP 15

 

326

Bartek Czaja

2001

SP 15

 

327

Paweł Uszler

2001

SP 5

 

328

Jakub Leśniak

2001

SP 5

 

329

Wojciech Góras

2001

SP 18

 

330

Krystian Krajewski

2001

SP 5

 

331

Jakub Szok

2001

SP 5

 

332

Jakub Witkowski

2001

SP 5

 

333

Kamil Charzyński

2001

SP 15

 

334

Jurek Szymon

2000

SP 5

 

335

Mateusz Nizwantowski

2001

SP 4

 

336

Daniel Gajos

2001

SP 7

 

337

Kamil Czopek

2001

SP 5

 

338

Kamil Obodziński

2000

SP 5

 

339

Maciej Buca

2000

SP 4

 

340

Dominik Załęski

2001

SP 16

 

341

Klaudiusz Szpanowski

2001

SP 7

 

342

Maciej Olesiewicz

2000

SP 11

 

343

Wiktor Brechella

2000

SP 12

 

344

Norbert Figurski

2000

SP 18

 

345

Wiktor Konwisarz

2000

SP 2

 

346

Patryk Osiński

2000

SP 12

 

347

Mikołaj Lomiak

2001

SP 3

 

378

Oskar Szałkowski

2001

SP 18

 

379

Szymon Grabowski

2001

SP 7

 

380

Filip Byliński

2000

SP 18

 

381

Patryk Euzygmann

2000

SP 12

 

382

Paweł Megger

2000

SP 12

 

383

Kuba Topolewski

2000

SP 7

 

384

Maciej Kowalski

2001

SP 7

 

385

Baranowski Patryk

2001

SP 5

 

386

Kacper Demange

2000

SP 12

 

387

Maciej Augustynowicz

2001

SP 5

 

388

Adrian Cichocki

2001

SP 5

 

389

Damian Płotkowski

2001

SP 18

 

390

Aleksander Ozga

2000

SP 5

 

391

Dominik Dziadkowiec

2000

SP 15

 

392

Karol Strenk

2000

SP 4

 

393

Karol Falkowski

2000

SP 4

 

394

Patryk Kutrzyk

2000

SP 7

 

395

Jan Bartoszyński

2000

 

 

396

Szymon Łosiński

2001

SP 16

 

397

Jakub Radtke

2001

SP 16

 

398

Mikołaj Lipkowski

2001

SP 7

 

399

Paweł Dagow

2000

SP 12

 

400

Michał Liczbik

2000

 

 

401

Wojciech Łastowski

2001

SP 18

 

402

Jakub Skawiński

2001

SP 7

 

403

Mateusz Skorek

2001

SP 18

 

404

Paweł Strzelecki

2001

SP 15

 

405

Nikodem Szlachcic

2001

SP 7

 

406

Patryk Kołodziejczyk

2000

SP 11

 

407

Grzegorz Raczyński

2001

SP 7

 

408

Karol Szczęch

2001

SP Małe Łunawy

 

409

Szymon Wolszleger

2001

SP 5

 

410

Paweł Hara

2000

SP 2

 

411

Michał Wołowski

2001

SP 2

 

412

Cezary Holiński

2000

SP 3

 

413

Michał Suszyński

2000

SP 3

 

414

Alan Leśniewski

2000

SP 12

 

415

Mateusz Heberlein

2000

SP 18

 

416

Adam Nowek

2001

SP 7

 

417

Jakub Młynarczak

2001

SP 5

 

418

Michał Barański

2000

SP 15

 

419

Szymon Andzel

2001

SP 5

 

420

Jakub Węsierski

2000

SP 18

 

421

Kacper Małecki

2000

SP 4

 

422

Patryk Modrak

2001

SP 7

 

423

Damian Kowalewski

2001

SP 20

 

424

Adrian Wleklik

2001

SP 12

 

425

Oliwier Skomski

2001

SP 12

 

426

Marcin Putzkowski

2001

SP 5

 

427

Dawid Manntenfel

2001

SP 7

 

428

Michał Żmijewski

2001

SP 3

 

429

Wiktor Bolewski

2001

SP 2

 

430

Grzegorz Matuszewski

2001

SP 2

 

431

Dominik Łożyński

2001

SP 4

 

432

Bartłomiej Rezmer

2000

SP 4

 

433

Mateusz Choma

2000

SP 4

 

434

Miłosz Sanda

2001

SP 15

 

435

Piotr Janowski

2000

SP 15

 

436

Kamil Nolberczak

2001

SP 12

 

437

Braian Zdrojewski

2000

SP 7

 

438

Mateusz Puczkowski

2001

SP 7

 

439

Adam Śniegowski

2000

SP 5

 

440

Radosław Figurski

2000

SP 5

 

441

Jan Jeschke

2000

SP 5

 

442

Filip Kuberczyk

2001

SP 7

 

443

Kacper Wojciechowski

2000

SP 5

 

444

Filip Oliński

2001

SP 7

 

445

Jakub Izyderczyk

2000

SP 7

 

446

Miłosz Kownacki

2000

SP 7

 

447

Miłosz Joppek

2000

SP 7

 

448

Mateusz Płowiński

2000

SP 20

 

449

Kacper Bzelunda

2000

SP 7

 

450

Kosma Wacławski

2000

SP 4

 

451

Patryk Dudziński

2000

SP 18

 

452

Kacper Dąbkowski

2001

SP 18

 

453

Kamil Żyłowski

2000

SP 20

 

454

Szymon Erlich-Herlikiewicz

2001

SP 5

 

455

Dominik Wąsikowski

2000

SP 5

 

456

Karol Koryziak

2001

SP 5

 

457

Szymon Głowacki

2000

SP 5

 

458

Wojciech Murawski

2000

SP 5

 

459

Łukasz Watkowski

2000

SP 3

 

460

Piotr Kukawka

2001

SP 12

 

461

Jan Zadylak

2001

SP 5

 

462

Kacper Kowalkowski

2000

SP 5

 

463

Paweł Meirowski

2000

SP 5

 

 


 

800m Dziewczęta starsze rocznik 2001-2000

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012r.

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Aleksandra Olęcka

2000

SP 3 Działdowo

3:43

2.

Zuzanna Latańska

2001

SP Zegartowice

3:53

3.

Paulina Zakrzewska

2000

SP 5

4:01

4.

Aneta Fandrejewska

2000

Warlubie

4:02

5.

Marta Ciesielska

2000

SP 15

4:02

6.

Aleksandra Puckowska

2000

SP 12 Tczew

4:03

7.

Aleksandra Słomska

2001

SP 18

4:04

8.

Ewelina Skodowska

2000

SP 3

4:06

9.

Paulina Bauraite

2000

Litwa- Wilno

4:08

10.

Patrycja Mirosław

2000

SP 15

4:09

11.

Ewelina Trzcińska

2000

Stolno

4:10

12.

Agata Kaczkowska

2000

Warlubie

4:11

13.

Natalia Majkowska

2000

SP 5

4:12

14.

Patrycja Luliaśka

2000

SP 15

4:13

15.

Klaudia Rutkowska

2000

Warlubie

4:14

16.

Roksana Szymańska

2000

SP 3 Działdowo

4:14

17.

Julia Zawistowska

2000

SP 15

4:15

18.

Kinga Babicka

2001

SP 7

4:16

19.

Wiktoria Samsel

2001

Nowe Miasto Lub.

4:17

20.

Wiktoria Rozmus

2000

SP 1 Wola

4:17

21.

Wiktoria Gudowska

2000

SP 21

 

22.

Julia Gall

2000

SP 18

 

23.

Justyna Jackowska

2001

SP 1 Wola

 

24.

Martyna Mira

2000

SP 3

 

25.

Marika Besaraba

2000

SP 2

 

26.

Natalia Tarnachowicz

2000

SP 15

 

27.

Joanna Wojciechowska

2000

SP 3

 

28.

Nikoletta Bągalska

2000

SP 18

 

29.

Natalia Szwagiel

2001

SP 5

 

30.

Marcelina Tadajewska

2000

SP 15

 

31.

Wiktoria jankowska

2000

SP 5

 

32.

Aleksandra Wasielewska

2000

SP 3 Działdowo

 

33.

Alicja Smagoń

2000

SP Jędrzejów

 

34.

Aleksandra Zmierczak

2001

SP 15

 

35.

Jesika Wohlfeil

2001

SP 5

 

36.

Angelika wawreniuk

2000

SP 9

 

37.

Paulina Netkowska

2000

SP 8

 

38.

Julia Rączka

2000

SP 15

 

39.

Julia Groszewska

2000

SP 11

 

40.

Barbara Filsik

2000

SP 3

 

41.

Joanna Kiełpińska

2000

Warlubie

 

42.

Iwona Płatek

2000

SP 4

 

43.

Julia Zimna

2000

SP 15

 

44.

Aleksandra Lendzion

2000

SP 5

 

45.

Paulina Zygadło

2001

SP 15

 

46.

Julia Zwierzak

2001

ZSP w Osinie

 

47.

Natalia Podolska

2001

SP 12

 

48.

Patrycja Tomala

2001

SP 7

 

49.

Karolina Cierlicka

2001

ZS 25 Bydgoszcz

 

50.

Sandra Lewandowska

2001

SP 7

 

51.

Kinga Kowalczyk

2001

SP 18

 

52.

Dominika Sowińska

2000

SP 9

 

53.

Wiktoria Guzowska

2001

SP 7

 

54.

Daria Kasprzycka

2000

SP 15

 

55.

Zuzanna Wisniewska

2000

SP 5

 

56.

Anna Bartos

2000

SP 15

 

57.

Zuzanna Szymańska

2000

SP 15

 

58.

Zuzanna Woźniak

2001

SP 15

 

59.

Klaudia Glaza

2001

SP 5

 

60.

Wiktoria Bągalska

2000

SP 18

 

61.

Wiktoria Pruszkowska

2000

SP 11

 

62.

Natalia Nawotka

2001

SP 9

 

63.

Zuzanna Jankowska

2000

ZS 25 Bydgoszcz

 

64.

Maja Kruczkowska

2001

SP 5

 

65.

Klaudia Śliwińska

2000

SP 4

 

66.

Michalina Mira

2001

SP  3

 

67.

Daria Skomska

2001

SP 3

 

68.

Edyta Skiba

2000

SP 16

 

69.

Julia Filiżanowska

2000

SP 2

 

70.

Daria Berżyńska

2000

SP 18

 

71.

Dorota Dorau

2000

SP 7

 

72.

Marta Kerber

2000

SP 7

 

73.

Paulina Drelich

2001

SP 12

 

74.

Patrycja Mrozińska

2000

SP 12

 

75.

Natalia Chruszczewska

2001

SP 5

 

76.

Justyna Sałęgowska

2002

SP 9

 

77.

Agata Polus

2001

SP 20

 

78.

Alicja Stankiewicz

2001

SP 15

 

79.

Marta Idczak

2000

SP 18

 

80.

Monika Siuda

2001

SP 20

 

81.

Jessica Sobocińska

2001

SP 18

 

82.

Oliwia Całbecka

2001

SP 20

 

83.

Oliwia Kamrowska

2002

SP 9

 

84.

Liwia Tadajewska

2000

SP 12

 

85.

Julia Zawada

2001

SP 2

 

86.

Aleksandra Żuk

2001

SP 15

 

87.

Laura Kloc

2000

SP 15

 

88.

Ruta Martinkienaite

2000

Litwa- Wilno

 

89.

Daria Miler

2001

SP 5

 

90.

Katarzyna Polakowska

2001

SP 20

 

91.

Oliwia Danielewicz

2001

Warlubie

 

92.

Paulina Januszewska

2001

SP 7

 

93.

Weronika Brzezińska

2001

SP 12

 

94.

Monika Treichel

2000

SP 18

 

95.

Wiktoria Walaskowska

2000

SP 11

 

96.

Magdalena Gadzińska

2002

SP 9

 

97.

Paulina Zielaskowska

2000

SP 3

 

98.

Zuzanna Chmielewska

2001

SP 7

 

99.

Natalia Kirszkowska

2000

SP 3

 

100.

Nikola Sokół

2002

SP 15

 

101.

Katarzyna Glinowiecka

2001

SP 15

 

102.

Martyna Dreptała

2001

SP 5

 

103.

Agata Różycka

2000

SP 2

 

104.

Aleksandra Zabrocka

2002

SP 15

 

105.

Patrycja Rujner

2001

SP 18

 

106.

Natalia Żuk

2001

SP 15

 

107.

Marta Paterska

2000

SP 11

 

108.

Wiktoria Łokijewska

2000

SP 21

 

109.

Milena Gawińska

2001

SP 7

 

110.

Angelika Kornacka

2000

SP 3

 

111.

Natalia Drozd

2000

SP 18

 

112.

Milena Bajek

2002

SP 9

 

113.

Weronika Szeklicka

2000

SP 12

 

114.

Julia Doręgowska

2001

SP 11

 

115.

Dominika Świerczyńska

2000

SP 9

 

116.

Klaudia Babik

2000

SP 21

 

117.

Paulina Błażejewska

2001

SP 9

 

118.

Marta Chylińska

2000

Sp 2

 

119.

Wiktoria Błażejak

2000

ZS 25 Bydgoszcz

 

120.

Nikoletta Stawska

2001

SP 7

 

121.

Emilia Kruczkowska

2000

SP 7

 

122.

Zuzanna Dąbrowska

2001

SP 7

 

123.

Kinga Sadzińska

2001

SP 7

 

124.

Agata Nereza- Nerezowska

2000

SP 5

 

125.

Klaudia Wolińska

2001

Warlubie

 

126.

Karolina Karpińska

2001

SP 12

 

127.

Wiktoria Ptaszek

2001

SP 15

 

128.

Weronika Ryszkowska

2001

SP 7

 

129.

Paulina Wisniewska

2000

SP 15

 

130.

Wioletta Tobolska

2000

SP 5

 

131.

Klaudia Wiśniewska

2000

SP 7

 

132.

Katarzyna Marszałek

2000

SP 4

 

133.

Klaudia Piwowarska

2001

SP 5

 

134.

Oliwia Fornal

2002

SP 21

 

135.

Alicja Żuchowska

2002

SP 15

 

136.

Zuzanna Zabielska

2000

SP 18

 

137.

Weronika Suchojad

2001

SP 7

 

138.

Julia Chmal

2001

SP 20

 

139.

Wanessa Gąsowska

2000

SP 18

 

140.

Julia Mioduszewska

2001

SP 16

 

141.

Sandra Świdros

2000

SP 5

 

142.

Marta Zaklikowska

2001

SP 5

 

143.

Kamila Tuszyńska

2001

SP 5

 

144.

Maja Krasińska

2001

SP 7

 

145.

Sandra Taflińska

2000

SP 18

 

146.

Dominika Kruszyńska

2000

SP 15

 

147.

Anna Pawelec

2000

SP 3

 

148.

Julia Świstowska

2000

SP 5

 

149.

Aleksandra Obodzińaska

2000

SP 2

 

150.

Zosia Simińska- Stanny

2000

SP 2

 

151.

Oliwia Ormińska

2000

SP 7

 

152.

Natalia Wiśniewska

2000

SP 18

 

153.

Agata Kucharska

2000

Sp 18

 

154.

Agata Kamińska

2000

SP 15

 

155.

Oliwia Dybowska

2003

SP 9

 

156.

Patrycja Kukawka

2001

SP 9

 

157.

Aleksandra Janz

2001

SP 7

 

158.

Kinga Chodyna

2001

SP 15

 

159.

Dajana Wolska

2001

SP 9

 

160.

Kinga Węglerska

2001

SP 16

 

161.

Wiktoria Walisiak

2000

SP 18

 

162.

Liwia Linowska

2001

SP 15

 

163.

Julia Rogowska

2000

 

 

164.

Wiktoria Grabowska

2001

SP 3

 

165.

Nikola Szczepańska

2000

SP 15

 

166.

Agnieszka Błaszczyk

2001

SP 16

 

167.

Wiktoria Rąbalska

2001

SP 4

 

168.

Oliwia Bożeńska

2001

SP 3

 

169.

Ewelina Koss

2000

SP 11

 

170.

Wiktoria Wiśniewska

2000

SP 16

 

171.

Wiktoria Majewska

2001

SP 4

 

172.

Elżbieta Lissner

2000

SP 12

 

173.

Nikola Krause

2000

SP 15

 

174.

Dominika Buner

2000

SP 11

 

175.

Nikola Faralisz

2001

SP 5

 

176.

Dominika Losik

2000

SP 11

 

177.

Nikoleta Tuptanowska

2000

 

 

178.

Malwina Moch

2001

SP 18

 

179.

Julia Gniot

2001

SP 20

 

180.

Oliwia Gwiazdkowska

2001

SP 20

 

181.

Ewa Piotrowska

2000

SP 15

 

182.

Weronika Simson

2001

SP 15

 

183.

Dominika Szymańska

2001

SP 5

 

184.

Adrianna Romanowska

2000

SP 16

 

185.

Kinga Cyrulik

2001

SP 9

 

186.

Nikola Wydarzyńska

2001

SP 20

 

187.

Julia Wojewódka

2001

SP 20

 

188.

Natalia Elszkowska

2001

Warlubie

 

189.

Oliwia Dankowska

2000

SP 2

 

190.

Wiktoria Grubczyk

2001

Warlubie

 

191.

Nikoletta Tyda

2000

SP 18

 

192.

Julia Gowalewska

2000

SP 12

 

193.

Małgorzata Kruczkowska

2001

SP 5

 

194.

Klaudia Drewiczak

2001

SP 20

 

195.

Zuzanna Zamyslewska

2000

SP 21

 

196.

Karolina Hilger

2000

SP 7

 

197.

Wiktoria Suchojad

2000

SP 7

 

198.

Dominika Przymodzka

2001

SP 3

 

199.

Justyna Szpojda

2000

 

 

200.

Ewita Łatwitie

2000

Litwa- Wilno

 

201.

Julia Szewczyk

2000

SP 7

 

202.

Oliwia Kunkel

2000

SP 7

 

203.

Natalia Szczepkowska

2000

SP 7

 

204.

Karolina Wypiór

2000

SP 21

 

205.

Marta Łaszczyk

2001

SP 15

 

206.

Julia Gurajdowska

2001

SP 15

 

207.

Katarzyna Życzyńska

2000

SP 16

 

208.

Nikoletta Chylińska

2000

SP 7

 

209.

Joanna Sucharska

2001

SP 7

 

210.

Natalia Budzińska

2000

SP 20

 

211.

Natalia Adamaszek

2000

SP 20

 

212.

Kinga Tarnowska

2000

SP 20

 

213.

Alicja Witkowska

2000

SP 15

 

214.

Ewa Goryńska

2000

SP 21

 

215.

Alicja Fornal

2002

SP 21

 

216.

Karolina Niedzielska

2000

SP 21

 

217.

Wiktoria Szimelfenig

2000

SP 15

 

218.

Magdalena Ladulak

2000

SP 3

 

219.

Natalia Solochewicz

2000

SP 18

 

220.

Weronika Becker

2001

SP 7

 

221.

Klaudia Kocięba

2002

SP 9

 

222.

Patrycja Jaworska

2000

SP 16

 

223.

Martyna Cukras

2000

SP 16

 

224.

Alicja Bukowska

2001

SP 21

 

225.

Klaudia Zygarlicka

2000

SP 12

 

226.

Wiktoria Derkowska

2001

SP 5

 

227.

Natalia Murawska

2001

SP 5

 

228.

Julia Garstka

2001

SP 3

 

229.

Nikola Garbacz

2000

SP 5 Boguszów Górce

 

230.

Dominika Kołodziejska

2002

SP 9

 

231.

Amanda Łazarska

2000

SP 15

 

232.

Wiktoria Tyburska

2000

SP 7

 

233.

Laura Żurawska

2000

SP 7

 

234.

Paulina Dłużyńska

2000

SP 12

 

235.

Martyna Dąbek

2000

SP 15

 

236.

Sandra Lewicka

2002

SP 15

 

237.

Sandra Grudzińska

2000

SP 5

 

238.

Jesika Langowska

2001

SP 15

 

239.

Marta Śledzińska

2000

SP 7

 

240.

Angelika Czajkowska

2001

SP 18

 

241.

Wiktoria Osińska

2000

SP 4

 

242.

Karolina Szarafińska

2001

SP Małe Łunawy

 

243.

Joanna Bartkowska

2002

SP 12

 

244.

Wiktoria Jankowska

2000

SP 21

 

245.

Magdalena Wiśniewska

2000

SP 3

 

246.

Weronika Jarzyńska

2000

SP 9

 

247.

Natalia Mróz

2000

SP 2

 

248.

Klaudia Pijor

2003

SP 9

 

249.

Alicja Kęsik

2001

SP 20

 

250.

Zuzanna Boulge

2001

Warlubie

 

251.

Weronika Jedel

2001

Warlubie

 

252.

Natasza Dymińska

2000

SP 15

 

253.

Wiktoria Pełech

2001

SP 3

 

254.

Angelika Nadolecka

2000

Warlubie

 

255.

Dorota Bocian

2000

SP 3

 

256.

Emilia Szablewska

2001

SP 15

 

257.

Julia Spryszyńska

2001

SP 15

 

258.

Aleksandra Stefańska

2000

SP 2

 

259.

Malwina Szpojda

2001

SP 3

 

260.

Sandra Walter

2000

SP 12

 

261.

Maria Szymańska

2001

SP 15

 

262.

Julia Roszkowska

2001

SP 4

 

263.

Magdalena Wisniewska

2000

SP 18

 

264.

Karolina Kaupaife

2000

Litwa- Wilno

 

265.

Nikola Izakiewicz

2001

SP 15

 

266.

Berta Jechnewicziutie

2000

Litwa- Wilno

 

267.

Jagoda Szydłowska

2000

SP 12

 

268.

Weronika Wozińska

2000

SP 18

 

269.

Julia Rydzewska

2000

SP 9

 

270.

Agata Grucz

2000

SP 3

 

271.

Zofia Czechowska

2000

SP 21

 

272.

Wiktoria Pożoga

2000

SP Małe Łunawy

 

273.

Agata Graczyk

2000

SP 15

 

274.

Wiktoria Błaszak

2002

SP 5

 

275.

Maria Golusińska

2002

SP 9

 

276.

Jesika Jaworska

2001

SP 9

 

277.

Daria Salwerowicz

2001

SP 2

 

278.

Dominika Barczyk

2000

SP 15

 

279.

Klaudia Lipkowska

2001

SP 4

 

280.

Natalia Kminikowska

2001

SP 11

 

281.

Agnieszka Zjunecka

2001

SP 11

 

282.

Wiktoria Zawadzińska

2002

SP 15

 

283.

Klaudia Elwertowska

2001

SP 18

 

284.

Karolina Urbańska

2002

SP 5

 

285.

Patrycja Wiklińska

2001

SP 9

 

286.

Karolina Malinowska

2001

SP 3

 

287.

Daria Karaszek

2000

SP 11

 

288.

Marta Gronek

2000

SP 16

 

289.

Zofia Marciniak

2000

SP 16

 

290.

Zofia Strzyżewska

2001

SP 2

 

291.

Kamila Siudowska

2000

SP 16

 

292.

Magdalena Aniszewska

2001

SP 2

 

293.

Roksana Krupska

2000

SP 21

 

294.

Anna Pokucińska

2000

SP 3

 

295.

Natalia Brodzik

2000

SP 2

 

296.

Urte Kibildite

2000

Litwa- Wilno

 

297.

Weronika Trojanowska

1999

SP 5

 

298.

Sandra Sławińska

2000

SP 5

 

299.

Marta Heyka

2001

SP 9

 

300.

Anna Cichocka

2001

SP 9

 

301.

Natalia Pryc

2000

SP 5

 

302.

Weronika Szulc

2001

SP 7

 

303.

Roksana Winnik

2000

SP 21

 

304.

Julia Gałkowska

2000

SP 12

 

305.

Sandra Tokarska

2000

SP 15

 

306.

Oliwia Gorczewska

2002

SP 9

 

307.

Wiktoria Gorzkiewicz

2000

SP 9

 

308.

Nikoletta Witkowska

2001

SP 5

 

309.

Jesika Szeligowska

2001

SP 5

 

310.

Nikola Kornacka

2000

SP 2

 

311.

Anna Budkowska

2000

SP 15

 

312.

Weronika Jasińska

2000

SP 18

 

313.

Wiktoria Dłuzyńska

2000

SP 5

 

314.

Natalia Krajewska

2002

SP 9

 

315.

Sandra Wenzel

2000

SP 5

 

316.

Paulina Fiałkowska

2000

SP 18

 

317.

Marta Bartoszewska

2000

SP 7

 

318.

Emilia Fijałkowska

2001

SP 16

 

319.

Wiktoria Kościecha

2001

SP 7

 

320.

Paulina Dereszkiewicz

2001

SP 3

 

321.

Paulina Grozawska

2000

SP 7

 

322.

Milena Balbuza

2001

SP 3

 

323.

Klaudia Szramke

2001

SP 5

 

324.

Natalia Tetkak

2000

SP Jędrzejów

 

325.

Kamila Serocka

2000

SP 5

 

326.

Zuzanna Mroczka

2001

SP 15

 

327.

Karolina Gniadek

2000

SP Jedrzejów

 

328.

Agata Fujarczuk

2000

SP Jędrzejów

 

329.

Kaja Czerwińska

2000

SP 4

 

330.

Weronika Kamińska

2000

 

 

331.

Weronika Frydrychowicz

2000

 

 

332.

Julia Kęsik

2001

SP 7

 

333.

Weronika Zender

2001

SP 5

 

334.

Sandra Bujowska

2001

SP 5

 

335.

Klaudia Chojnacka

2000

SP 21

 

336.

Nikola Szymańska

2001

SP 2

 

337.

Zuzanna Zięba

2001

SP 4

 

338.

Wiktoria Falenczyk

2001

SP 18

 

339.

Karolina Rosiak

2000

SP 7

 

340.

Julia Kurzewska

2000

SP 5

 

341.

Nikola Rombalska

2001

Warlubie

 

342.

Julia Mickiewicz

2001

SP 5

 

343.

Wiktoria Jasińska

2000

SP 12

 

344.

Zuzanna Zielazkiewicz

2000

SP 12

 

345.

Agata Szabowska

2000

 

 

346.

Paulina Suchan

2001

SP 12

 

347.

Wiktoria Pawska

2000

SP 2

 

348.

Klaudia Moskwa

2000

SP 2

 

349.

Aleksandra Mróz

2001

SP 15

 

350.

Wiktoria Śleboda

2000

SP 3

 

351.

Marta Misiak

2000

SP 16

 

352.

Renata Kołecka

2000

 

 

353.

Weronika Błoch

2000

SP 7

 

354.

Oliwia Godlewska

2000

SP 16

 

355.

Weronika Michalak

2001

SP 7

 

356.

Julia Stzrelecka

2000

SP 21

 

357.

Zuzanna Nadolska

2001

SP 7

 

358.

Zuzanna Krzemkowska

2001

SP 15

 

359.

Julia Gurbisz

2001

SP 16

 

360.

Julia Lewnadowska

2001

SP 7

 

361.

Weronika Osińska

2000

SP 5

 

362.

Julia Szynicka

2002

SP 5

 

363.

Sandra Leska

2000

SP 12

 

364.

Judyta Redzimska

2001

SP 21

 

365.

Julia Matelska

2001

SP 15

 

366.

Julia Szewczyk

2001

SP 15

 

367.

Zuzanna Morawska

2001

SP 15

 

368.

Weronika Świątkowska

2000

SP 7

 

369.

Aleksandra Gall

2000

SP 7

 

370.

Wiktoria Piechocka

2000

SP 15

 

371.

Julia Olszak

2000

SP 11

 

372.

Klaudia Ball

2000

SP 5

 

373.

Sandra Kubiak

2000

SP 5

 

374.

Beata Galewska

2000

SP 5

 

375.

Krystyna Jankowska

2000

 

 

376.

Nikola Górska

2000

 

 

377.

Paulina Przytalska

2000

SP 5

 

378.

Jesica Ścisłowska

2000

SP 12

 

379.

Karolina Czubkowska

2000

SP 12

 

380.

Natalia Sankowska

2000

SP 5

 

381.

Alicja Kozieł

2001

SP 15

 

382.

Marta Gralak

2000

SP 5

 

383.

Patrycja Jędrych

2000

SP 4

 

384.

Weronika Dylewska

2000

SP 4

 

385.

Anna Bedziechowska

2001

SP 5

 

386.

Dominika Matla

2001

SP 5

 

387.

Maria Stogowska

2001

SP 2

 

388.

Roksana Ziółkowska

2001

SP 5

 

389.

Zuzanna Zakrent

2001

SP 2

 

390.

Weronika Czubkowska

2001

SP 12

 

391.

Marta Bielińska

2001

SP 12

 

392.

Simona Drigaliunaite

2000

Litwa- Wilno

 

393.

Rusnie walatkaite

2000

Litwa- Wilno

 

394.

Weronika Chojnacka

2000

SP 4

 

395.

Oliwia Baratinskaitie

2000

Litwa- Wilno

 

396.

Inga Zasuń

2000

SP 4

 

397.

Paulina Śmiger

2000

SP 4

 

398.

Alicja Cieślak

2000

SP 4

 

399.

Marta Lewandowska

2000

SP 12

 

400.

Zuzanna Fylcek

2001

SP 5

 

401.

Julia Grzybowska

2001

SP 5

 

402.

Alicja Kachniarz

2000

 

 

403.

Klaudia Czachowska

2001

SP 15

 

404.

Paulina Fiałkowska

2000

SP 4

 

405.

Paulina Jarosińska

2001

SP 7

 

406.

Joanna Fajkowska

2002

SP 5

 

407.

Weronika Zalewska

2001

SP 4

 

408.

Laura Nowicka

2001

SP 7

 

409.

Aleksandra Jagła

2001

SP 12

 

410.

Eliza Błaszczak

2000

 

 

411.

Patrycja Pawlicka

2000

SP 5

 

412.

Wiktoria Dreyer

2000

SP 5

 

413.

Oliwia Błędowska

2000

SP 5

 

 


 

 

1500 m Chłopcy  1998-1997

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012 r.

 

Nr

Imię i nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Sebastian Szczygieł

1998

LLKS Smętowo Graniczne

04:47

2.

Mikołaj Pankowski

1997

Gim 4

04:58

3.

Konrad Warczak

1998

Gim 7

05:06

4.

Daniel Dronka

1997

Gim 7

05:07

5.

Marcin Joszka

1997

Warlubie

05:09

6.

Mira Mateusz

1997

Gim 4

05:15

7.

Łukasz Lazurek

1997

Gim 7

05:16

8.

Wararis Żilius

1997

Litwa- Wilno

05:17

9.

Bartosz Grzechnik

1997

ZS Z5 Bydgoszcz

05:19

10.

Mikołaj Kuczmąński

1997

Warlubie

05:20

11.

Aiwaras Mazilis

1997

Litwa - Wilno

05:21

12.

Kamil Onyszko

1998

Gim 1

05:23

13.

Piotr Niemczyk

1998

Gim 12

05:23

14.

Piotr Piechocki

1997

Gim 7

05:24

15.

Jędrzej Podemski

1997

Gim 12

05:26

16.

Jakub Grabowski

1997

Warlubie

05:27

17.

Kamil Skomski

1997

Gim 5

05:28

18.

Mateusz Rębisz

1997

SP 6

05:29

19.

Karol Ziętek

1997

Gim 7

05:29

20.

Jarosław Łukaszewski

1997

Gim 6

05:31

21.

Marek Bojanowski

1997

Gim 12

 

22.

Maciej Śiergal

1998

Warlubie

 

23.

Robert Regent

1998

Gim 6

 

24.

Marcin Kozioł

1998

ZSO 3

 

25.

Adam Moritz

1998

Gim 7

 

26.

Paweł Schodnik

1997

Gim 5

 

27.

Mateusz Guzmann

1997

Gim 7

 

28.

Łukasz Sudoł

1998

Gim 9

 

29.

Einius Daugiela

1997

Litwa- Wilno

 

30.

Karol Szczepański

1997

Gim 1

 

31.

Wojciech Kwaśnik

1998

Gim 2

 

32.

Dominik Wysogrodzki

1997

Gim 4

 

33.

Kamil Heberlein

1998

Gim 7

 

34.

Łukasz Oleksak

1998

Gim 12

 

35.

Michał Szamocki

1998

Gim 6

 

36.

Ostrowski Sebastian

1997

Gim 9

 

37.

Aleksander Eichler

1998

Gim 2

 

38.

Adrian Kędziorski

1997

Gim 7

 

39.

Szymon Budzyński

1997

Gim 6

 

40.

Ignas Kardokas

1997

Litwa- Wilno

 

41.

Szymon Liedtke

1997

Gim 6

 

42.

Damian Kukla

1997

Gim 6

 

43.

Marcin Bylski

1998

Gim 4

 

44.

Dastin Mikołajczak

1998

Gim 7

 

45.

Kamil Narewski

1997

Gim 1

 

46.

Grzegorz Gostek

1997

Gim 1

 

47.

Mateusz Antochowski

1998

Gim 7

 

48.

Jakub Cichocki

1998

Gim 6

 

49.

Kamil Jankowski

1997

Gim 5

 

50.

Wojciech Włóvarclak

1997

Gim 7

 

51.

Marcin Matulis

1997

Gim 5

 

52.

Kamil Hendzik

1997

Gim 3

 

53.

Bartosz  Kopecki

1998

Gim 6

 

54.

Piotr Mieholste

1998

Gim 12

 

55.

Szymon Tomczak

1998

Rogóźno

 

56.

Artur Gąsiorowski

1998

Gim 6

 

57.

Radosław Śmietanka

1998

Gim 2

 

58.

Cezary Reetz

1998

Gim 2

 

59.

Łukasz Ciszewski

1997

Gim 7

 

60.

Sebastian Olszewski

1997

Gim 4

 

61.

Paulius Gwazdauskas

1997

Litwa – Wilno

 

62.

Filip Bednarek

1997

Gim 4

 

63.

Maksym Polinski

1997

Gim 6

 

64.

Paweł Wiśniewski

1997

Gim 7

 

65.

Paweł Wich

1997

Gim Rogóźno

 

66.

Wojtek Roz

1998

Gim 12

 

67.

Szymon Matulski

1997

Gim 3

 

68.

Paweł Dosiewicz

1998

Gim 1

 

69.

Mateusz Szevagiel

1998

Gim 6

 

70.

Przemysław Mosiołek

1998

Gim 4

 

71.

Mariusz Wyżga

1998

Gim 12

 

72.

Szymon Hausman

1998

Gim 7

 

73.

Kamil Zaklikowski

1998

Gim 6

 

74.

Andrzej Śliwka

1997

Gim 7

 

75.

Kajetan Szczepanik

1998

Gim 6

 

76.

Sebastian Dyksa

1997

Gim 4

 

77.

Maciej Chojnowski

1998

Gim 6

 

78.

Daniel Wysocki

1997

Gim 7

 

79.

Mateusz Gorzycki

1998

Gim 3

 

80.

Daniel Wiśniewski

1997

Gim 7

 

81.

Paweł Tolla

1998

Gim 1

 

82.

Konrad Skopiński

1997

Gim 7

 

83.

Artur Kowalski

1997

SOW 1

 

84.

Bartosz Górski

1997

Gim 12

 

85.

Paweł Ostrowski

1997

Gim 7

 

86.

Krzysztof Włódarczak

1999

Gim 7

 

87.

Karol Dombrowski

1998

Gim 2

 

88.

Wojciech Hulewicz

1997

Gim 6

 

89.

Jonaton Maliszewski

1997

Gim 2

 

90.

Mateusz Jabłoński

1997

Gim 9

 

91.

Krzysztof tuptanowski

1997

SOW 1

 

92.

Dominik Pierun

1998

Gim 3

 

93.

Emanuel Jankowski

1997

Gim 8

 

94.

Łukasz Cybulski

1998

Gim 4

 

95.

Mikołas Bielskis

1997

Litwa – Wilno

 

96.

Bartek Aniszewski

1997

Gim 7

 

97.

Łukasz Witt

1997

Gim 3

 

98.

Marcel Fischer

1998

Gim 2

 

99.

Mikołaj Lewandowska

1997

Gim 12

 

100.

Dominik Kubicki

1998

Gim 4

 

101.

Paweł Franczyk

1997

Gim 8

 

102.

Piotr Maszota

1998

Gim 2

 

103.

Paweł Makowski

1997

Gim 7

 

104.

Maciej Nowakowski

1997

Gim 7

 

105.

Bartosz Łydziński

1997

Gim 4

 

106.

Szymon Sieruta

1997

Gim 8

 

108.

Paweł Szpakowski

1997

Gim 12

 

109.

Bulczyński Fryderyk

1998

Gim 2

 

110.

Paweł Ziółkowski

1998

Gim 12

 

111.

Patryk Tarnowski

1998

Gim 2

 

112.

Jakub Kudrelek

1998

Gim 2

 

113.

Dawid Cebulka

1998

Gim 2

 

114.

Krzysztof Abram

1997

Gim 4

 

115.

Bartosz Grembecki

1998

Gim 2

 

116.

Jakub Szygowski

1998

Gim 4

 

117.

Tomasz Majewski

1997

Gim 1

 

118.

Tomasz Zwolakiewicz

1998

Gim 2

 

119.

Karol Kurowski

1998

Gim 7

 

120.

Daniel Kowalski

1997

Gim 8

 

121.

Maciek Majka

1998

Gim 6

 

122.

Grzegorz Kruszewski

1998

Gim 3

 

123.

Błażej Misterka

1998

Gim 4

 

124.

Karol Tracki

1997

Gim 4

 

125.

Sebastian Arendt

1997

Gim 4

 

126.

Jacek  Szemkowski

1997

Gim 8

 

127.

Mateusz Zodel

1997

Gim 4

 

128.

Łukasz Koryziak

1998

Gim 7

 

129.

Jakub Bieniek

1997

Gim 2

 

130.

Adam Kryszewski

1997

Gim 2

 

131.

Krzysztof Maciejewski

1998

Gim 8

 

132.

Mateusz Kasprzycki

1996

Gim 6

 

133.

Mariusz Balicki

1997

Gim 7

 

134.

Filip Ziółkowski

1997

Gim 7

 

135.

Bartosz Maziarz

1997

Gim 7

 

136.

Ignas Wizgirda

1997

Litwa – Wilno

 

137.

Michał Strycharczyk

1997

Gim 7

 

138.

Paweł Oleszuk

1997

Gim 1

 

139.

Mikołaj Wein

1998

Gim 1

 

140.

Piotr Laskowski

1997

Gim 1

 

141.

Fabian Mosiołek

1998

Gim 12

 

142.

Kamil Paga

1998

Gim 12

 

143.

Martin Kaniecki

1997

Gim 2

 

144.

Tomasz Lichacz

1997

Gim 7

 

145.

Michał Czech

1997

Gim 2

 

146.

Marcin Szczepaniak

1997

Gim 1

 

147.

Mateusz Dziadkowiec

1998

Gim 7

 

148.

Max Jędrzejewski

1998

Gim 3

 

149.

Mateusz Pawlik

1998

Gim 4

 

150.

Daniel Wisniewski

1998

Gim 7

 

151.

Mateusz Karłowski

1998

Gim 6

 

152.

Adrian Żwirbel

1998

Gim 6

 

153.

Patryk Jasiński

1998

Gim 6

 

154.

Michał Łucki

1998

Gim 1

 

155.

Mateusz Sornat

1998

Gim 7

 

156.

Mateusz Jaszczyński

1997

Gim 1

 

157

Oskar Dąbrowski

1997

Gim 5

 

158.

Jacek Piotrowski

1997

Gim 5

 

159.

Adrian Danielczyk

1998

Gim 3

 

160.

Kacper Urbański

1997

Gim 12

 

161.

Robert Górecki

1997

Gim 9

 

162.

Damian Poniatowski

1998

Gim 7

 

163.

Sebastian Cichoracki

1997

SOW 1

 

164.

Patryk Tracz

1995

SOSW 1

 

165.

Kamil Kujawa

1997

Gim 7

 

166.

Fabian Wasiewiewski

1997

Gim 1

 

167.

Patryk Wieczorkowski

1997

Gim 1

 

168.

Joachim Backenbach

1997

Gim 8

 

169.

Cezary Krasiński

1997

Gim 7

 

170.

Kamil Tracki

1997

Gim 4

 

171.

Konrad Skibiński

1998

Gim 4

 

172.

Damian Wiśniewski

1997

Gim 7

 

173.

Dawid Jarząb

1997

Gim 7

 

174.

Michał Pęczak

1997

Gim 3

 

175.

Marcel Nadolny

1998

Gim 7

 

176.

Jakub Ziętarski

1998

Gim 7

 

177.

Jakub Barntowski

1998

Gim 7

 

178.

Mateusz Cieszyński

1998

Gim 7

 

179.

Bartek Jóźwiak

1997

Gim 8

 

180.

Kamil Słownicki

1998

Gim 12

 

181.

Radek Jandernal

1997

Gim 8

 

182.

Damian Osiński

1997

Gim 12

 

183.

Krzysztof Długoński

1997

Gim 3

 

184.

Krzysztof Lewandowski

1997

Gim 1

 

185.

Artur Zakrzewski

1997

 

 

186.

Mateusz Kuc

1998

Gim 1

 

187.

Kamil Gałkowski

1997

Gim 3

 

188.

Karol Frelak

1998

Gim 9

 

189.

Dawid Goldberg

1998

SOSW 1

 

190.

Marcin Krawiecki

1998

Gim 7

 

191.

Tomasz Pawlicki

1998

Gim 7

 

192.

Tomasz Kuplicki

1997

Gim 3

 

193.

Paweł Uzdowski

1997

Gim 4

 

194.

Paweł Warzyński

1997

Gim 1

 

195.

Kamil Wojtowicz

1998

Gim 8

 

196.

Paweł Wolniewicz

1998

Gim 12

 

197.

Damian Michalak

1997

Gim 7

 

198.

Szymon Truszczyński

1997

Gim 7

 

199.

Krzysztof Wesołowski

1998

Gim 4

 

200.

Mateusz Domagalski

1998

Gim 2

 

201.

Krzysztof Saranowski

1998

Gim 6

 

202.

Cezary Piłat

1998

Gim 2

 

203.

Paweł Ciechanowski

1998

Gim 2

 

204.

Karol Wszelak

1998

Gim 2

 

205.

Szymon Kluziak

1998

Gim 2

 

206.

Tomek Będziechowski

1998

Gim 6

 

207.

Mateusz Zielecki

1997

Gim 9

 

208.

Krzysztof Kolski

1998

Gim 7

 

209.

Dawid Kolski

1998

Gim 1

 

210.

Julian Lewandowski

1998

Gim 7

 

211.

Igor Data

1998

Gim 6

 

212.

Bartosz Klajn

1998

Gim 12

 

213.

Piotr Piotrowski

1998

Gim 2

 

214.

Daniel Najdrowski

1998

Gim 2

 

215.

Kamil Żak

1997

Gim 9

 

216.

Mateusz Szymański

1998

Gim 4

 

217.

Sylwester Salwowski

1998

Gim 4

 

218.

Marcin Kołęcki

1997

Gim 6

 

219.

Kamil Sargalski

1997

Gim 12

 

220.

Damian Trucz

1997

Gim 12

 

221.

Dawid Wesołowski

1997

Gim 1

 

222.

Mateusz Kędziopra

1997

Gim 9

 

223.

Jacek Chróścicki

1997

Gim 3

 

224.

Mateusz Mielniczek

1997

Gim 2

 

225.

Mateusz Rudnicki

1997

Gim 9

 

226.

Miłosz Szczutkowski

1998

Gim 9

 

227.

Dawid Dyksa

1998

Gim 9

 

228.

Patryk Strycharz

1998

Gim 12

`

229.

Bartosz Janz

1998

Gim 12

 

230.

Mateusz Dłubisz

1998

Gim 4

 

231.

Damian Świątkowski

1998

Gim 12

 

232.

Adrian Weiland

1998

Gim 12

 

233.

Oskar Zielaskowski

1998

Gim 4

 

234.

Wiktor Lewandowski

1997

Gim 2

 

235.

Dawid Chrubasik

1996

Gim 6

 

236.

Filip Kocięba

1997

Gim 4

 

237.

Patryk Dobaczewski

1998

SP 12

 

238.

Łukasz Wroński

1997

Gim 12

 

239.

Daniel; Ryczkowski

1997

Gim 12`

 

240.

Dawid Koszykowski

1998

Gim 4

 

241.

Daniel Zygadło

1998

Gim 4

 

242.

Mariusz Żuchowski

1998

Gim 4

 

243.

Karol Streklau

1998

Gim 4

 

244.

Dominik Kawka

1998

Gim 4

 

245.

Jakub Kilichowski

1998

Gim 12

 

246.

Karol Andzrejewski

 

Gim 12

 

247.

Mikołaj Nowak

1997

Gim 3

 

248.

Bartosz Sobociński

1998

Gim 4

 

249.

Olaf Tarkowski

1997

Gim 3

 

250.

Damian Pasternak

1998

Gim 4

 

251.

Łukasz Szadowski

1997

Gim 3

 

252.

Sebastian Biernat

1997

Gim 4

 

253.

Dariusz Szczepański

1997

Gim 4

 

254.

Krzysztof Gackowski

1997

Gim 4

 

255.

Michał Sobolewski

1998

Gim 9

 

256.

Janusz Wiczarski

 

Gim 12

 

257.

Piotr Buczkowski

1997

Gim 12

 

258.

Mateusz Schroder

1997

Gim 12

 

259.

Jakub Cichocki

1997

Gim 4

 

260.

Marek Kosidowski

1998

Gim 12

 

261.

Aleksander Gadek

1998

Gim 4

 

262.

Paweł Karbowski

1998

Gim 12

 

263.

Radosław Dudziński

1998

Gim 4

 

264.

Rafał Zieliński

1998

Gim 9

 

265.

Mateusz Uzarski

1997

Gim 9

 

266.

Maciej Urbanek

1998

Gim 6

 

267.

Daniel Rydzewski

1997

Gim 8

 

268.

Oskar Jaroszek

1998

Gim 9

 

269.

Sebastian Grabowski

1998

Gim 4

 

270.

Adam Styczyński

1997

Gim 4

 

271.

Dominik Nowakowski

1998

Gim 9

 

272.

Krystian Markuszewski

1997

Gim 8

 

273.

Sebastian Kartus

1997

Gim 8

 

274.

Marcin Bernat

1997

Gim 8

 

275.

Dawid Stenzel

1997

Gim 12

 

276.

Kamil Sosik

1997

Gim 2

 

277.

Damian Figurski

1997

Gim 8

 

278.

Mateusz Koczur

1997

Gim 6

 

279.

Paweł Stachowski

1997

Gim 3

 

280.

Dawid Witkowski

1997

Gim 2

 

281.

Paweł Kohls

1998

Gim 12

 

282.

Mateusz Kowalski

1997

Gim 4

 

283.

Kacper Klębowski

1998

Gim 4

 

284.

Dominik Dąbrowski

1998

Gim 9

 

285.

Mikołaj Łukaszewicz

1997

Gim 4

 

286.

Adam Wiatr

1997

Gim 4

 

287.

Maciej Golombek

1997

Gim 4

 

288.

Michał Nowakowski

1998

Gim 12

 

289.

Tomasz Ćwietnia

1997

Gim 4

 

290.

Marek Neff

1997

Gim 4

 

291.

Martin Bonistawski

1998

Gim 4

 

292.

Paweł Rygielski

1998

Gim 4

 

293.

Patryk Wojciechowski

1998

Gim 4

 

 


1500 m Chłopcy starsi  1999

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012 r.

 

Nr.

Imię i nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Karol Mokwa

1999

Gim 7

05:14

2.

Nikolas Wilemski

1999

Gim 7

05:39

3.

Kacper Nowak

1999

Gim 6

05:41

4.

Marcel Szewczyk

1999

Gim 12

05:45

5.

Paweł Cichaczewski

1999

Gim 7

05:47

6.

Michał Trojan

1999

Gim 12

05:51

7.

Klawon Paweł

1999

Gim 3

05:55

8.

Mateusz Lepczyński

1999

ZS Bystrzyca Oł.

05:57

9.

Aleksander Porażyński

1999

Gim 4

05:59

10.

Kacper Mazikowski

1999

Gim 6

06:00

11.

Miłosz Kurek

1999

Gim 6

06:01

12.

Kamil Wiekbawski

1999

SP Małe Łunawy

06:03

13.

Paweł Orzechowski

1998

Gim 5

06:04

14.

Michał Lange

1998

SP 6

06:06

15.

Maciej Fielbelkorn

1999

Gim 6

06:08

16.

Paweł  ZImiński

1999

Gim 4

06:10

17.

Artur Nagórski

1999

Gim 2

06:13

18.

Rafał Pamula

1999

Gim 4

06:15

19.

Marcin Wata

1999

Gim 1

06:16

20.

Szymon Mosiołek

1999

Gim 12

06:16

21.

Dawid Brzośkiewicz

1999

Gim 7

 

22.

Patryk Bączkowksi

1999

Gim 4

 

23.

Paweł Zadrużyński

1999

Gim 9

 

24.

Miłosz Mąka

1999

Gim 7

 

25.

Marcin Ćwikliński

1999

Gim 4

 

26.

Szymon Lewandowski

1999

Gim 4

 

27.

Marcin Łączny

1999

ZS 25 Bydgoszcz

 

28.

Michał Zembrzuski

1999

Gim 7

 

29.

Maciej Kołodziejczak

1999

Gim 12

 

30.

Piotr Bonk

1999

Gim 2

 

31.

Michał Syrkowski

1999

Gim 1

 

32.

Paweł Ołoś

1999

Gim 9

 

33.

Jakub Krupa

1999

Gim 6

 

34.

Jacek Lipiński

1999

Gim 2

 

35.

Michał Wiśniewski

1999

SP Małe Łunawy

 

36.

Mateusz Wieczyński

1999

ZSS

 

37.

Damian Wyżga

1999

Gim 12

 

38.

Patryk Korycki

1999

Gim 7

 

39.

Kamil Wasilewski

1999

Gim 1

 

40.

Oskar Glinowiecki

1999

Gim 4

 

41.

Daniel Kukla

1999

Gim 8

 

42.

Daniel Jurkiewicz

1999

Gim 3

 

43.

Krystian Zydlewski

1999

Gim 9

 

44.

Maciej Kopecki

1999

Gim 6

 

45.

Mateusz Leszczyński

1999

Gim 12

 

46.

Kornel Karnia

1999

Gim 7

 

47.

Jakub Pawelec

1999

Gim 7

 

48.

Nikodem Czyżnikiewicz

1999

Gim 12

 

49.

Paweł Jędrzejewski

1999

Gim 7

 

50.

Bartosz Kaganiuk

1999

Gim 4

 

51.

Jakub Tucholski

1999

Gim 7

 

52.

Dawid Misiecki

1999

Gim 1

 

53.

Jakub Lisowski

1999

Gim 7

 

54.

Michał Kawecki

1999

Gim 8

 

55.

Błażej Nowicki

1999

Gim 12

 

56.

Jakub Drzymalski

1999

Gim 8

 

57.

Jędrzej Słomiak

1999

Gim 3

 

58.

Mariusz Syjud

1999

Gim 2

 

59.

Krystian Czajka

1999

SP 3

 

60.

Jędrzej Dąbrowski

1999

Gim 2

 

61.

Piotr Czołgoszewski

1999

Gim 4

 

62.

Szymon Zielazkiewicz

1999

Gim 2

 

63.

Adrian Zięta

1999

Gim 2

 

64.

Kamil Zieliński

1999

Gim 7

 

65.

Tomasz Hamermaister

1999

Gim 2

 

66.

Bartłomiej Wiak

1999

Gim 12

 

67.

Marcel Fylcek

1999

Gim 7

 

68.

Przemysław Lach

1999

Gim 12

 

69.

Mateusz Gutmann

1999

Gim 4

 

70.

Mateusz Urbaniak

1999

Gim 2

 

71.

Oskar Wierzbicki

1999

Gim 2

 

72.

Adrian Uliszewski

1999

Gim 9

 

73.

Łukasz Dondolewski

1999

Gim 2

 

74.

Oskar Ben Noir

1999

Gim 12

 

75.

Dominik Waleryn

1999

Gim 7

 

76.

Przemysław Wyszyński

1999

SOSW

 

77.

Paweł Wiśniewski

1999

Gim 8

 

78.

Adrian Janiszewski

1999

Gim 4

 

79.

Filip Sworowski

1999

Gim 12

 

80.

Mateusz Knopik

1999

Gim 2

 

81.

Dawid Klimek

1999

Gim 7

 

82.

Konrad Nadolski

1999

Gim 7

 

83.

Mateusz Trosdowski

1999

ZSS

 

84.

Bartosz Jodłowski

1999

Gim 4 Pruszcz Gdański

 

85.

Kacper Kurminowski

1999

Gim 4

 

86.

Karol Hoffmann

1999

Gim 7

 

87.

Mateusz Wiśniewski

1999

Gim 3

 

88.

Franciszek Gaciński

1999

Gim 12

 

89.

Arkadiusz Czyściecki

1999

Gim 8

 

90.

Kacper Szmidt

1999

Gim 6

 

91.

Szymon Porzkowski

1999

Gim 12

 

92.

Paweł Eijzygmann

1999

Gim 7

 

93.

Jan Kostrzewski

1999

Gim 12

 

94.

Nikodem Lazurek

1999

Gim 3

 

95.

Szymon Jankowski

1999

Gim 3

 

96.

Paweł Herdzik

1999

Gim 4

 

97.

Jan Ferlin

1999

Gim 7

 

98.

Mateusz Pretzman

1999

Gim 4

 

99.

Maciej Wrzesiński

1999

Gim 3

 

100.

Fabian Jarząb

1999

Gim 7

 

101.

Igor Kończyna

1999

Gim 4

 

102.

Filip Ładzinski

1999

Gim 4

 

103.

Mateusz Muller

1999

Gim 3

 

104.

Szymon KOwalewski

1999

Gim 2

 

105.

Jakub Kminikowski

 

ZSS

 

106.

Mateusz Ozga

1999

Gim 2

 

107.

Tomasz Wołowski

1999

Gim 7

 

108.

Sebastian Nowosielski

1999

SOSW

 

109.

Adrian Gross

1999

Gim 9

 

110.

Karol Wojtaś

1999

Gim 7

 

111.

Szymon Wyszyński

1999

Gim 2

 

112.

Mateusz Lutkowski

1999

Gim 1

 

113.

Patryk Grzela

1999

Gim 1

 

114.

Grzegorz Rębisz

1999

Gim 12

 

115.

Wojciech Gołebiewski

1999

Gim 1

 

116.

Krzysztof Nadolny

1999

Gim 7

 

117.

Patryk Szymkowski

1999

Gim 12

 

118.

Mateusz Buchalski

1999

Gim 9

 

119.

Kamil Wójcik

1998

Gim 12

 

120.

Bartosz Fryzeł

1999

Gim 2

 

121.

Tomasz Szymula

1999

Gim 2

 

122.

Radek Szymański

1999

Gim 12

 

123.

Kamil Witkowski

1999

Gim 12

 

124.

Marcel Godlewski

1999

Gim 12

 

125.

Tomasz Korczyc

1999

Gim 2

 

126.

Maciej Wiśniewski

1999

Gim 1

 

127.

Sebastian Kołodziejczak

1999

Gim 8

 

128.

Daniel Bagalski

1999

Gim 2

 

129.

Maciej Szczepański

1999

Gim 6

 

130.

Tymoteusz Mayrowski

1999

SP 3

 

131.

Damian Mchinowski

1998

Gim 1

 

132.

Dominik Kurkowski

1999

Gim 2

 

133.

Sebastian Wojciechowski

1999

Gim 9

 

134.

Karol Kwiatkowski

1999

Gim 6

 

135.

Karol Sadowski

1999

Gim 3

 

136

Norbert Kulowski

1999

Gim 1

 

137.

Paweł Ostrowski

1999

Gim 7

 

138.

Paweł Balicki

1999

Gim 7

 

139.

Mateusz Małecki

1999

Gim 7

 

140.

Mateusz Magalski

1999

Gim 7

 

141.

Kacper Betka

1999

Gim 2

 

142.

Nikodem Janowski

1999

Gim 4

 

143.

Bartosz Surma

1999

Gim 4

 

144.

Filip Stolarek

1999

Gim 4

 

145.

Tomasz Płoski

1999

Gim 4

 

146.

Adam Toppmayer

1999

Gim 4

 

147.

Kacper Łaszczyk

1999

Gim 2

 

148.

Karol Borowski

1999

Gim 2

 

149.

Jaranowski Remigiusz

1999

Gim 2

 

150.

Radosław Jeliński

1999

Gim 4

 

151.

Rafał Tarnowski

1999

Gim 6

 

152.

Erdend Tsogtmandahh

1998

Gim 12

 

153.

Mateusz Wliszewski

1999

Gim 3

 

154.

Dawid Dreszler

1999

Gim 6

 

155.

Paweł Dytłow

1999

ZSS

 

156.

Paweł Łasocha

1999

Gim 4

 

157.

Damian Laskowski

1999

Gim 3

 

158.

Paweł Birkolz

1999

Gim 3

 

159.

Maks Staniszewski

1999

Gim 3

 

160.

Paweł Sykut

1999

Gim 1

 

161.

Szymon Kroplewski

1999

Gim 2

 

162.

Jakub Falkowski

1999

Gim 7

 

163.

Filip Rzeźnikowski

1999

Gim 7

 

164.

Kacper Piór

1999

Gim 2

 

165.

Joachin Jankiewicz

1999

Gim 2

 

166.

Filip Oziminski

1999

Gim 2

 

167.

Kasjan Krasiński

1999

Gim 4

 

168.

Karol Zakrzewski

1999

Gim 7

 

169.

Patryk Zakrzewski

1999

Gim 7

 

170.

Kacper trzebiatowski

1999

Gim 7

 

171.

Szymon Ograbek

1999

Gim 3

 

172.

Dominik Satkiewicz

1999

Gim 7

 

173.

Remigiusz Dunajski

1999

Gim 7

 

174.

Adrian Panzkowski

1999

Gim 1

 

175.

Patryk Stokłosa

1999

Gim 1

 

176.

Dawid Zdziarski

1999

Gim 7

 

177.

Patryk Gałuszewski

1999

Gim 7

 

178.

Dominik Lisiński

1999

Gim 4

 

179.

Kacper Rusin

1999

Gim 5

 

180.

Bartosz Cieszyński

1999

Gim 5

 

181.

Arian Ziętek

1999

Gim 7

 

182.

Kamil Budkowski

1999

Gim 4

 

183.

Mateusz JUtrzenka

1999

Gim 4

 

184.

Kacper Świderski

1999

Gim 3

 

185.

Ariel Brokowski

1999

Gim 7

 

186.

Adam Kapuściński

1999

Gim 1

 

 


1500 m szkoły ponadgimnazjalne

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012 r.

 

Nr

Imię i nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Bartek Gimiński

1995

ZSGH

04:34

2.

Paweł Szyler

1996

ZS Bystrzyca Oł.

04:39

3.

Krystian Wrotniak

1995

I LO

04:43

4.

Patryk Dorszewski

1995

ZST Grudziądz

04:50

5.

Andrzej Szarmach

1994

ZSBiP

04:56

6.

Fabian Swakowski

1996

II LO

04:58

7.

Filip Górecki

1993

ZSBiP

05:04

8.

Dawid Łakomy

1996

Nowe Miasto Lub.

05:09

9.

Mateusz Goliński

1994

 

05:10

10.

Bartosz Fafiński

1995

I LO

05:11

11.

Kamil Górski

1996

ZSGH

05:12

12.

Marcin Kuchczyński

1995

ZSE

05:13

13.

Grzegorz Nowacki

1994

 

05:14

14.

Jakub Beister

1995

ZST

05:15

15.

Kacper Mateja

1995

Janowo

05:17

16.

Damian Szabłowski

1996

 

05:18

17.

Artur Kukawka

1995

ZSM

05:18

18.

Paweł Rykaczewski

1996

Gim 1

05:19

19.

Kamil Chodowski

1992

Ośrodek Szk.Wych.2

05:21

20.

Michał Lipiński

1995

ZSBiP

05:22

21.

Sebastian Gołofit

1995

ZGiH

 

22.

Jakub Steinbihs

1996

3 LO

 

23.

Karol Brzozowski

1995

ZSE

 

24.

Piotr Utnicki

1996

ZST

 

25.

Krzysztof Boruta

1996

 

 

26.

Pal Piotrowicz

1996

II LO

 

27.

Hubert Rolff

1996

Nadwiślanie Chełmno

 

28.

Wojciech Paluch

1993

 

 

29.

Grzegorz Osowski

1996

ZST

 

30.

Damian Wtorek

1995

ZST

 

31.

Jacek Kaczkowski

1995

Ośrodek Szk. Wych. 2

 

32.

Grzegorz Łysakowski

1995

 

 

33.

Kamil Wronikowski

1995

ZSE

 

34.

Marcin Madulski

1992

Prywatne Liceum Ogólnokształcące

 

35.

Paweł Hara

1995

II LO

 

36.

Oskar Kurek

1996

 

 

37.

Piotr Basak

1994

 

 

38.

Jan Uzarski

1996

ZST

 

39.

Tomasz Prietz

1996

IV LO

 

40.

Sebastian Mokwa

1996

ZST

 

41.

Sebastian Bela

1992

Ośrodek Sz.

Wych. 2

 

42.

Patryk Kawski

 

ZST

 

43.

Marek Cywka

1995

I LO

 

44.

Karol Baczkowski

1992

 

 

45.

Dawid Szczeblewski

1996

ZSE

 

46.

Paweł Szalkowski

1996

III LO

 

47.

Maciej Witkowski

1996

II LO

 

48.

Grzegorz Szablewski

1996

 

 

49.

Tomasz Winiarski

1996

II LO

 

50.

Piotr Spichalski

1996

ZSR

 

51.

Wojciech Zwiewka

1996

ZSBiP

 

52.

Dominik Perłakowski

1996

ZSGH

 

53.

Konrad Szewczyk

1995

III LO

 

54.

Sebastian Bartoś

1996

ZST

 

55.

Jarosław Mogiłko

1996

V LO

 

56.

Remigiusz Pełka

1995

II LO

 

57.

Filip Grabowski

1996

ZST

 

58.

Dawid Kraiński

1994

 

 

59.

Jakub Olechowski

1996

II LO

 

60.

Wojtek Woziwodzki

1996

Gim 2

 

61.

Mateusz Grabowski

1996

II LO

 

62.

Michał Kwiatkowsi

1994

ZSGH

 

63.

Michał Kalinowski

1995

ZST

 

64.

Przemysław Juszczyński

1996

ZSBiP

 

65.

Wojciech Różycki

1996

II LO

 

66.

Kacper Kucion

1994

ZSM

 

67.

Patryk Smacki

1996

ZSE

 

68.

Sylwester Urban

1995

ZSE

 

69.

Patryk Markuszewski

1996

ZST

 

70.

Sebastian Żyła

1996

III LO

 

71.

Artur Czajka

1994

ZSM

 

72.

Mateusz Becker

1994

Ośrodek Szk. Wych. 2

 

73.

Cezary Myśliński

1995

IV LO

 

74.

Damian Preuss

1996

II LO

 

75.

Wojciech Ziółkowski

1996

ZST

 

76.

Kamil Kunicki

1996

ZST

 

77.

Dawid Świtalski

1996

ZSGH

 

78.

Tomasz Krilikiewicz

1994

II LO

 

79.

Andrzej Schabowski

1994

ZSM

 

80.

Sebastian Adrych

1996

II LO

 

81.

Adam Lipiec

1996

II LO

 

82.

Dawid Zielke

1996

I LO

 

83.

Mariusz Michna

1995

II LO

 

84.

Bartosz Mulawska

1996

 

 

85.

Karol Szumkow

1995

ZSR

 

86.

Łukasz Łepek

1996

II LO

 

87.

Grzegorz Klimek

1995

ZSE

 

88.

Daniel Adamaszek

1996

II LO

 

89.

Mateusz Szyszkowski

1994

 

 

90.

Kamil Sylwestrzak

1996

ZST

 

91.

Adrian Gieracz

1994

ZSM

 

92.

Marcin Leih

1993

ZST

 

93.

Dawid Klajn

1996

III LO

 

94.

Michał Narolski

1995

ZSGH

 

95.

Mateusz Piątkowski

1995

ZST

 

96.

Wojciech Smoliński

1993

ZST

 

97.

Patryk Jandernal

1996

ZST

 

98.

Tomasz Michalski

1994

II LO

 

99.

Łukassz Barwicki

1996

ZST

 

100.

Michał Faltynowski

1996

III LO

 

101.

Tomasz Kuciński

1996

ZST

 

102.

Łukasz Keller

1994

ZST

 

103.

Mateusz Szulc

1996

ZSE

 

104.

Daniel Domachowski

1996

ZST

 

105.

Paweł Kalinowski

1996

ZST

 

106.

Karol Łukaszewski

1994

ZSE

 

107.

Bogdan Nesse

 

ZSM

 

108.

Łukasz Ślesar

1994

III LO

 

109.

Rafał Litwiński

1996

ZST

 

110.

Jakub Sadowski

1995

ZSGiH

 

111.

Artur Kumiński

1996

ZSBiP

 

112.

Krzysztof Ulatowski

1995

ZSGH

 

113.

Rafał Lewandowski

1996

ZST

 

114.

Jarek Sałęgowski

1996

ZSM

 

115.

Marcel Szczapiński

1996

ZST

 

116.

Mirosław Nowak

1996

ZST

 

117.

Przemysław Kowalkowski

1996

ZST

 

118.

Mateusz Zychowicz

1994

ZSM

 

119.

Paweł Wojciechowski

1995

II LO

 

120.

Oskar Prządka

1996

III LO

 

121.

Dominik Uliszewski

1996

ZSR

 

122.

Mateusz Babiuch

1993

ZSBiP

 

123.

Waldemar Tepper

1995

II LO

 

124.

Łukasz Piasta

1995

ZSR

 

125.

Amadeusz Makowski

1996

III LO

 

126.

Piotr Otręba

1995

ZSE

 

127.

Bartosz Kilian

1995

II LO

 

128.

Paweł Kowalski

1996

ZST

 

129.

Bartosz Miler

1996

II LO

 

130.

Jakub Shalij

1996

III LO

 

131.

Paweł Mroziński

1996

III LO

 

132.

Bartosz Jastrzębski

1994

II LO

 

133.

Damian Gronek

1996

ZSE

 

134.

Leszek Studziński

1996

III LO

 

135.

Mateusz Brzozowski

1996

ZSBiP

 

136.

Jarosław Urbaniak

1996

ZSGH

 

137.

Dariusz Widz

1996

ZSR

 

138.

Paweł Piórkowski

1995

ZSM

 

139.

Bartłomiej Nakielski

1996

ZST

 

140.

Kamil Falkowski

1995

ZSGH

 

141.

Tymoteusz Blumkowski

1995

ZSGH

 

142.

Michał Stefański

1996

ZSM

 

143.

Jacek Chojnowski

1996

ZST

 

144.

Radosław Nadarzyński

1995

ZSE

 

145.

Rafał Płura

1994

II LO

 

146.

Damian Rucziński

1996

ZST

 

147.

Piotr Murawski

1992

Ośrodek Szk.Wych. 2

 

148.

Patryk Trzepizur

1996

ZST

 

149.

Karol Wroński

1996

II LO

 

150.

Mikołaj Piecuch

1995

II LO

 

151.

Jakub Knapp

1996

II LO

 

152.

Igor Jeziorski

1996

V LO

 

153.

Jakub Rumiński

1996

ZST

 

154.

Grzegorz Karemark

1994

ZSM

 

155.

Norbert Kamiński

1996

II LO

 

156.

Dawid Drda

1995

ZSM

 

157.

Paweł Piecuch

1995

II LO

 

158.

Adrian Borkowski

1996

ZSM

 

189.

Jakub Lisewski

1996

ZST

 

190.

Patryk Barczyk

1996

III LO

 

191.

Piotr Swierczyński

1995

ZSM

 

192.

Przemysław Jaskulski

1996

ZSBiP

 

193.

Radosław Pesta

1996

ZST

 

194.

Szymon Stankiewicz

1996

ZSR

 

195.

Paweł Wilk

1994

ZST

 

196.

Patryk Wiśniewski

1996

ZSR

 

197.

Maciej Szychowiak

1996

ZST

 

198.

Mateusz Piotrowski

 

ZSE

 

199.

Jakub Polakiewicz

 

ZSE

 

200.

Patryk Brożek

1995

ZSM

 

201.

Mateusz Kaźmierczak

1996

III LO

 

202.

Michał Jaruński

1996

II LO

 

203.

Łukasz Banach

1996

ZSE

 

204.

Bartłomiej Popiński

1996

II LO

 

205.

Paweł Dąbrowski

1994

ZST

 

206.

Dawid Klonowski

1996

ZSR

 

207.

Korneliusz Karolewski

1996

ZST

 

208.

Patryk Zakwaski

1995

ZST

 

209.

Paweł Polakowski

1995

ZSM

 

210.

Kewin Kocieniewski

1995

I LO

 

211.

Radosław Pawlak

1996

I LO

 

212.

Franiciszek Barański

1996

I LO

 

213.

Mateusz Mączkowski

1996

ZST

 

214.

Bartosz Kołc

1996

ZSM

 

215.

Mateusz Wójcik

1994

ZSE

 

216.

Karol Luliński

1994

II LO

 

217.

Paweł Ciesialski

1994

ZST

 

218.

Damian Ząbek

1996

ZST

 

219.

Damian Dziedzic

1996

ZST

 

220.

Bernard Chiliński

1995

I LO

 

221.

Piotr Jurek

1995

I LO

 

222.

Dawid Kreft

1994

ZST

 

223.

Grzegorz Wiliński

1995

ZSM

 

224.

Sebastian Banaszkiewicz

1996

III LO

 

225.

Przemysław Wiśniewski

1994

II LO

 

226.

Patryk Magdziński

1995

ZST

 

227.

Nikodem Kamiński

1996

ZST

 

228.

Van Enckevort Martin

1996

I LO

 

229.

Krzysztof Czarniecki

1995

ZSR

 

230.

Dawid Malinowski

1996

ZST

 

231.

Michał Krakus

1992

ZST

 

232.

Patryk Błaszczak

1995

II LO

 

233.

Kamil Krasiński

1996

III LO

 

234.

Kacper Kucięba

1995

II LO

 

235.

Krzysztof Marcińczyk

1996

ZSM

 

236.

Łukasz Tylicki

1996

ZSM

 

237.

Mateusz Gąsior

1994

ZST

 

238.

Jakub Olech

1996

ZST

 

239.

Marek Chyła

1994

ZST

 

240.

Dawid Szałkowski

1994

ZSE

 

241.

Dawid Ryba

1995

ZST

 

242.

Piotr Żurawski

1994

ZST

 

243.

Maciej Krajewski

1994

ZST

 

244.

Patryk Magolski

1996

ZST

 

245.

Mateusz Santarek

1994

ZST

 

246.

Tomasz Przytuła

1994

II LO

 

247.

Jakub Kwiatkowski

1996

II LO

 

248.

Cezary Duliński

1995

ZST

 

249.

Kamil Makowski

1993

ZST

 

250.

Jacek Kvjtkowsk

1994

ZSM

 

251.

Paweł Januszewski

1996

II LO

 

252.

Artur Chrzanowski

1996

II LO

 

253.

Maciej Karłowski

1996

III LO

 

254.

Adam Cieślak

1996

ZSM

 

255.

Jędrzej Podliński

1995

III LO

 

256.

Filip Kemsback

1996

II LO

 

257.

Maciej Tężycki

1994

I LO

 

258.

Tomasz Zieliński

1996

ZST

 

259.

Dawid Adamowski

1995

ZSM

 

260.

Dawid Lech

1996

III LO

 

261.

Hamoud Haled

1995

ZSM

 

262.

Maciej Tkaczyk

1994

ZSM

 

263.

Adam Wiloczyński

1996

ZST

 

264.

Maciej Rakowiecki

1996

I LO

 

265.

Mateusz Kucharski

1994

II LO

 

266.

Patryk Fetke

1996

III LO

 

267.

Krzysztof Kozłowski

1996

ZST

 

268.

Kamil Zawacki

1995

ZST

 

269.

Adam Wiśniewski

1996

II LO

 

270.

Mateusz Tomalski

1994

ZSBiP

 

271.

Mateusz Kmiecik

1994

III LO

 

272.

Robert Cholewa-Sokołowski

1996

ZST

 

273.

Wojciech Bober

1994

ZST

 

274.

Paweł Młodochowski

1995

ZST

 

275.

Wojciech Falkowski

1994

ZSE

 

276.

Patryk Satkiewicz

1994

ZSE

 

277.

Filip Tnelowski

1996

ZST

 

278.

Rafał Wójcik

1996

ZST

 

279.

Adrian Kluszczyński

1994

ZSM

 

280.

Ernest Kostrzewa

1995

ZST

 

281.

Przemysław Chbański

1995

II LO

 

282.

Paweł Szczypiński

1994

ZSM

 

283.

Rafał Kiełpiński

1995

ZSM

 

284.

Radosław Weidner

1996

ZST

 

285.

Mateusz Kozak

1996

ZST

 

286.

Dominik Szymański

1996

ZST

 

287.

Jakub Wroniecki

1993

ZSBiP

 

288.

Michał Rawski

1993

ZSBiP

 

289.

Bartłomiej Skopinski

1996

II LO

 

290.

Paweł Pawlicki

1996

ZST

 

291.

Jakub Oczyński

1996

II LO

 

292.

Mikołaj Skrzyniecki

1996

ZST

 

293.

Jakub Gruźlewski

1996

ZSE

 

294.

Jakub Staruszekiewicz

1995

ZSE

 

295.

Emil Sobianek

1996

ZST

 

296.

Jakub Figura

1995

ZSE

 

297.

Patryk Sobianek

1996

ZST

 

298.

Patryk Adamowski

1995

ZSBiP

 

299.

Kamil Stempski

1995

ZSBiP

 

300.

Paweł Kołodziejczak

1996

ZST

 

301.

Dawid Szlichciński

1996

III LO

 

302.

Karol Żuchowski

1994

III LO

 

303.

Michał Krawczyszyn

1994

III LO

 

304.

Bartosz Konczal

1994

ZSE

 

305.

Karol Granica

 

ZSE

 

306.

Łukasz Widerkiewicz

1994

ZSE

 

307.

Bartosz Dziedzich

1994

ZSE

 

308.

Patryk Lanyueski

1994

ZSM

 

309.

Adam Ściesiński

1994

ZST

 

310.

Mateusz Osiński

1996

ZST

 

311.

Jarosław Wieczorkowski

1995

ZST

 

312.

Damian Korycki

1995

II LO

 

313.

Adrian Zalewski

1995

ZSM

 

314.

Szymon Matuszewski

1995

II LO

 

315.

Patryk Helt

1994

ZSM

 

316.

Bartosz Jedraszek

1996

ZSM

 

317

Wojciech Mańczak

1995

II LO

 

318.

Jakub Ptaszyński

1994

II LO

 

319.

Jakub Bonnu

1996

III LO

 

320.

Kamil Kaźmierczak

1996

II LO

 

321.

Mateusz Wegner

1995

ZST

 

322.

Kacper Smulski

1995

ZST

 

323.

Karol Zalewski

1995

II LO

 

324.

Mikołaj Frankowski

1995

II LO

 

325.

Jakub Murszewski

1995

ZSBiP

 

326.

Michał Markowski

1995

II LO

 

327.

Rafał Orszak

1996

ZST

 

328.

Kornelia Kucińska

1994

I LO

 

329.

Łukasz Narolski

1994

ZST

 

330.

Brajan Łukaszewski

1995

ZSE

 

331.

Marcin Bardzel

1995

ZSE

 

332.

Dawid Katarzyniak

1995

III LO

 

333.

Karol Buliński

1996

ZST

 

334.

Cezary Piotrowski

1996

I LO

 

335.

Przemysław Radtke

1994

ZST

 

336.

Jan Pestka

1994

ZST

 

337.

Tomasz Zawieracz

1995

ZST

 

338.

Mateusz Zgorzelski

1996

ZSR

 

339.

Michał Różyński

1996

ZSR

 

340.

Adrian Baumgart

1996

ZST

 

341.

Sebastian Paliński

1996

ZST

 

342.

Patryk Palczewski

1995

ZST

 

343.

Łukassz Jankiewicz

1995

ZST

 

344.

Maciej Szymański

1996

ZST

 

345.

Dawid Kowalski

1996

ZST

 

346.

Jakub Wieczorek

1996

III LO

 

347.

Michał Lastkowski

1996

III LO

 

348.

Sławomir Lewandowski

1996

III LO

 

349.

Jakub Szajda

1996

ZSM

 

350.

Karol Iterman

1996

ZST

 

351.

Mateusz Dolewski

1996

II LO

 

352.

Damian Kaczor

1996

ZST

 

353.

Damian Białobrzycki

1996

ZST

 

354.

Michał Kosiński

1996

ZST

 

355.

Mateusz Pawłowski

1996

ZST

 

356.

Alan Ciarra

1995

ZSM

 

357.

Macin Peka

1996

ZSM

 

358.

Paweł Balewski

1996

ZST

 

359.

Jakub Kozłowski

1994

ZST

 

360.

Dariusz Jagielski

1996

ZST

 

361.

Daniel Bielawski

1996

ZSM

 

362.

Michał Piekarski

1996

ZSM

 

363.

Miłosz Miklikowski

1998

ZSM

 

364.

Filip Knopp

1996

ZSM

 

365.

Paweł Kucab

1996

ZSM

 

366.

Przemysław Chyliński

1995

ZSM

 

367.

Mateusz Guza

1996

ZSBiP

 

368.

Krzysztof Drozdowski

1996

ZSBiP

 

369.

Tomasz Pozorski

1996

ZST

 

370.

Seweryn Spryszyński

1996

ZST

 

371.

Miłosz Chmielewski

1996

ZST

 

372.

Łukasz Nowakowski

1996

ZST

 

373.

Jarosław Badźmierowski

1996

ZST

 

374.

Adrian Kolasiński

1995

IV LO

 

375.

Kamil Fortuna

1995

II LO

 

376.

Marek Maszota

1995

ZST

 

377.

Daniel Cichocki

1996

ZSR

 

378.

Artur Janowski

1996

ZSR

 

379.

Szymon Matulski

1996

ZSR

 

380.

Bartosz Paszkowski

1996

ZSM

 

381.

Dawid Bensel

1995

III LO

 

382.

Karol Figurski

1996

III LO

 

383.

Kamil Pijor

1996

III LO

 

384.

Mateusz Rusoń

1996

III LO

 

385.

Mikołaj Adamowicz

1996

II LO

 

386.

Maciej  Kozłowski

1996

II LO

 

387.

Mateusz Kiełpiński

1996

I LO

 

388.

Karol Nowicki

1994

ZSM

 

389.

Robert Strzerzewski

1994

ZSM

 

390.

Mateusz Godlewski

1994

ZST

 

391.

Adam Urbański

1994

ZST

 

392.

Adam SKrzypek

1994

ZST

 

393.

Maciej Skorzybot

1996

ZST

 

394.

Mateusz Kujawczyński

1994

ZSM

 

395.

Sebastian Drzymalski

1996

ZST

 

396.

Szymon Kamiński

1994

III LO

 

397.

Karol Chmielewski

1996

ZST

 

398.

Krzysztof Zdziech

1996

ZST

 

399.

Jakub Wierzchowski

1994

III LO

 

400.

Łukasz Wróblewski

1995

ZSGH

 

401.

Marek Niewinski

1995

ZSGH

 

402.

Maciej Kurnik

1995

III LO

 

403.

Dariusz Wesołowski

1995

III LO

 

404.

Dawid Nikel

1994

ZSM

 

405.

Łukasz Moczyński

1994

ZSM

 

406.

Dawid Robalewski

1996

ZST

 

407.

Paweł Salczyński

1996

ZST

 

408.

Bartosz Konopiuk

1996

ZSE

 

409.

Bartosz Kucab

1995

ZSM

 

410.

Kacper Barnacki

1996

ZSM

 

411.

Łukasz Kupras

1996

ZST

 

412.

Filip Betker

1996

I LO

 

413.

Miłosz Jankowski

1994

III LO

 

414.

Jakub Lisowski

1995

III LO

 

415.

Jakub Lisowski

1995

III LO

 

416.

Daniel Jaworski

1995

II LO

 

417.

Piotr Piotrowski

1996

I LO

 

418.

Maksymilian Barwicki

1996

II LO

 

419.

Maciej Przeracki

1996

III LO

 

420.

Sławomir Gruszczyński

1995

II LO

 

421.

Szymon Pasternak

1995

ZSGH

 

422.

Damian Stanio

1996

I LO

 

423.

Karol Pieczka

1996

ZSM

 

424.

Marcin Saffenrenther

1996

ZST

 

425.

Karol Han

1996

II LO

 

426.

Sajmon Woźniak

1995

ZSE

 

427.

Dorian Kachelski

1995

ZSE

 

428.

Sebastian Bostowski

1995

ZSM

 

429.

Adrian Borawski

1995

ZSM

 

430.

Krzysztof Maziorski

1995

ZSM

 

431.

Paweł Bronikowski

1995

ZSM

 

432.

Jacek Fiałkowski

1995

ZSM

 

433.

Dariusz Stuglik

1994

ZST

 

434.

Patryk Walczak

1994

ZST

 

435.

Łukasz Szwaracki

1995

II LO

 

436.

Paweł Ślusarczyk

1996

I LO

 

437.

Damian Flader

1993

ZSt

 

438.

Jacek Kempa

1993

ZST

 

439.

Karol Ćwiertnia

1994

ZST

 

440.

Miłosz Mączkowski

1995

ZST

 

441.

Szymon Szpejcher

1995

ZST

 

442.

Tomasz Librant

1994

ZSM

 

443.

Jarosław Laskowski

1994

ZSM

 

444.

Wojciech Płatek

 

ZSM

 

445.

Mateusz Fijałkowski

1994

ZSM

 

446.

Maciejj Seweryński

1995

II LO

 

447.

Mateusz Nieć

1994

ZSM

 

448.

Sebastian Pigiel

 

ZSM

 

449.

Wojciech Walter

1995

ZSM

 

450.

Mateusz Tradei

1993

ZST

 

451.

Maciej Piechota

1993

ZST

 

452.

Sławomir Wiśniewski

1993

ZST

 

453.

Krzysztof Wolski

1995

ZST

 

454.

Wiktor Wach

1995

ZSM

 

455.

Kamil Sadłowski

1995

ZSM

 

456.

Ireneusz Rytlewski

1995

ZSM

 

457.

Maciej Sitarski

1995

II LO

 

458.

Mateusz Matuszczak

1993

ZST

 

459.

Mateusz Hist

1993

ZST

 

460.

Damian Palczurski

1993

ZST

 

461.

Dawid Jaworski

1993

ZST

 

462.

Arkadiusz Sprint

1993

ZST

 

463.

Bartosz Fabor

1993

ZST

 

464.

Patryk Lewandowski

1995

ZSM

 

465.

Mariusz Furmanek

1993

ZST

 

466.

Mariusz Rumiński

1993

ZST

 

467.

Tomasz Kaczmarczyk

1994

ZSM

 

468.

Radomił Koprowski

1994

ZSM

 

469.

Sebastian Zalewski

1994

ZSM

 

470.

Michał Więtczak

1994

ZSM

 

471.

Patryk Dagow

1994

ZSM

 

472.

Tomasz Augustyniak

1993

ZST

 

473.

Patryk Becker

1994

ZST

 

474.

Wojciech Kviryng

1994

ZST

 

475.

Michał Kłopotowski

1994

ZST

 

476.

Dawid Konowalski

1994

ZSM

 

477.

Sebastian Prybylski

1994

ZSM

 

478.

Maciej Wiśniewksi

1995

ZST

 

479.

Paweł Różycki

1995

ZST

 

480.

Maciej Melerski

1995

ZST

 

481.

Adrian Chyla

1995

ZST

 

482.

Krzysztof Urbański

1995

ZST

 

483.

Patryk Wiśniewski

1993

ZSM

 

484.

Mikołaj Krawczak

1995

ZST

 

485.

Kamil Pawkowski

1995

ZST

 

486.

Kajetan Wasiucioniek

1995

ZST

 

487.

Jakub Łakomy

1995

ZST

 

488.

Jacek Zwoliński

1995

ZSE

 

489.

Fabian Trzel

1995

ZSM

 

490.

Fabian Ziółkowski

1994

ZSM

 

491.

Mateusz Henzel

1996

ZSM

 

492.

Bartosz Maldes

1995

ZSBiP

 

493.

Bartosz Gorajdowski

1995

ZSE

 

494.

Piotr Kalinowski

1995

ZSM

 

495.

Paweł Tobolewski

1996

ZSM

 

496.

Adrian Szczodrowski

1995

ZSE

 

497.

Marcin Dąbrowski

1995

II LO

 

 


 

1500 m Dziewczęta starsze 1999     

Biegi im. B. Malinowskiego 15 września 2012r.

 

Nr.

Imię i Nazwisko

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Wiktoria Górecka

1999

Gim 7

5:48

2.

Eliza Megger

1999

Gim 7

5:53

3.

Agnieszka Tomas

1999

Nadwiślanin Chełmno

6:04

4.

Aleksandra Lewandowska

1999

ZSP w Osinie

6:23

5.

Karolina Stępień

1999

Gim 7

6:25

6.

Karolina Olczyk

1999

Gim 7

6:26

7.

Karolina Kukawka

1999

Gim 6

6:29

8.

Julia Ciesielska

1999


Gim 7

6:33

9.

Sandra Kruszewska

1999

Gim 2

6:37

10.

Aleksandra Rolewicz

1999

Gim 7

6:38

11.

Aleksandra Ronowska

1999

Gim 7

6:42

12.

Paulina Antonowicz

1999

ZS 25 Bydgoszcz

6:47

13.

Marta Sobolewska

1999

Gim 7

6:50

14.

Ewelina Wiśniewska

1999

Gim 7

6:56

15.

Agnieszka Piechocka

1999

Gim 7

6:58

16.

Monika Obermiller

1999

Gim 6

7:03

17.

Oliwia Skorupa

1999

Gim 4

7:10

18.

Jagoda Maćkiewicz

1999

SP Małe Łunawy

7:10

19.

Wiktoria Barczak

1999

Gim 7

7:12

20.

Martyna Grorzka

1999

Gim 1

7:13

21.

Klaudia Stefaniak

1999

Gim 1

 

22.

Klaudia Jasińska

1999

Gim 2

 

23.

Klaudia Bolek

1999

Gim 2

 

24.

Martyna Milanowska

1999

Gim 6

 

25.

Sandra Guzowska

1999

 

 

26.

Małgorzata Zbyszewska

1999

Gim 8

 

27.

Laura Dubanowska

1999

Gim 7

 

28.

Dominika Kowalska

1999

Gim 12

 

29.

Aleksandra Nowocieńska

1999

Gim 7

 

30.

Alicja Dalasińska

1999

Gim 12

 

31.

Barbara Cichosz

1999

Gim 9

 

32.

Natalia Reichel

1999

Gim 6

 

33.

Julia Knak

1999

Gim 7

 

34.

Natalia Szczodrowska

1999

Gim 12

 

35.

Angelika Helmin

1999

Gim 6

 

36.

Natalia Winnicka

1999

Gim 6

 

37.

Michalina Dobrowolska

1999

Gim 7

 

38.

Agata Gończewska

1999

Gim 5

 

39.

Cyntia Jaroszyńska

1999

Gim 4

 

40.

Martyna Kawska

1999

Gim 2

 

41.

Marta Ampulska

1999

Gim 6

 

42.

Julia Strojna

1999

Gim 12

 

43.

Sandra Michalska

1999

Gim 4

 

44.

Alicja Szulczyńska

1999

Gim 2

 

45.

Angelika Rosińska

1999

Gim 12

 

46.

Agata Osińska

1999

Gim 6

 

47.

Weronika Stenzel

1999

Gim 7

 

48.

Oliwia Kuca

1999

Gim 12

 

49.

Oliwia Przyborowska

1999

Gim 9

 

50.

Daria Szymczak

1999

Gim 4

 

51.

Natalia Szablicka

1999

Gim 4

 

52.

Nikoletta Bąkowska

1999

Gim 9

 

53.

Adriana Chrubasik

1999

Gim 6

 

54.

Magdalena Kamińska

1999

Gim 8

 

55.

Justyna Nalińska

1999

Gim 9

 

56.

Monika Frankiewicz

1999

Gim 12

 

57.

Agata Lewandowska

1999

Gim 7

 

58.

Julia Rajnik

1999

Gim 8

 

59.

Julia Kwiatkowska

1999

Gim 7

 

60.

Aleksandra Andelbrat

1999

Gim 3

 

61.

Paulina Brzezińska

1999

Gim 2

 

62.

Aleksandra Maciejewska

1999

Gim 7

 

63.

Kinga Granica

1999

Gim 7

 

64.

Klaudia Machcińska

1999

Gim 8

 

65.

Paulina Czarnecka

1999

Gim 4

 

66.

Justyna Kaniecka

1999

Gim 5

 

67.

Alicja Ceronik

1999

Gim 1

 

68.

Milena Bruska

1999

Gim 2

 

69.

Dominika Firlit

1999

Gim 7

 

70.

Natalia Wiebojewska

1999

Gim 1

 

71.

Aneta Czcińska

1999

Gim 1

 

72.

Wiktoria Borkowska

1999

Gim 5

 

73.

Sylwia Goerke

1999

Gim 8

 

74.

Daria Nowak

1999

Gim 8

 

75.

Aleksandra Dąbrowska

1999

Gim 7

 

76.

Magdalena Gajewska

1999

Gim 2

 

77.

Natalia Neneza- Nenezowska

1999

Gim 8

 

78.

Aleksandra Drewnicz

1999

Gim 7

 

79.

Magdalena Gruszczyńska

1999

Gim 7

 

80.

Karina Skopińska

1999

Gim 7

 

81.

Sandra Suchoparska

1999

Gim 7

 

82.

Agata Górna

1999

Gim 1

 

83.

Marcelina Antosik

1999

Gim 7

 

84.

Agnieszka Goszka

1999

Gim 6

 

85.

Weronika Gryfkowska

1999

Gim 6

 

86.

Oliwia Łagód

1999

Gim 6

 

87.

Paulina Wojtczak

1999

Gim 4

 

88.

Klaudia Kojak

1999

Gim 4

 

89.

Sandra Węglerska

1999

Gim 7

 

90.

Sara Dombek

1999

Gim 8

 

91.

Marta Zielińska

1999

Gim 6

 

92.

Natalia Panter

1999

Gim 6

 

93.

Oliwia Osińska

1999

Gim 12

 

94.

Nikoletta Susmarska

1999

Gim 4

 

95.

Alicja Budzińska

1999

Gim 6

 

96.

Nikoletta Borkowska

1999

Gim 6

 

97.

Sara Urbat

1999

Gim 4

 

98.

Wiktoria Skibińska

1999

Gim 4

 

99.

Wiktoria Fabińska

1999

Gim 7

 

100.

Zuzanna Daraszewska

1999

Gim 8

 

101.

Kornelia Wienbicka

1999

Gim 2

 

102.

Joanna Fierek

1999

Gim 2

 

103.

Nikoletta Sołobodowska

1999

Gim 12

 

104.

Zuzanna Giecewicz

1999

Gim 12

 

105.

Maria Dąbrowska

1999

Gim 12

 

106.

Julia Rozmus

1999

Gim 12

 

107.

Weronika Kozłowska

1999

Gim 4

 

108.

Karolina Żurawska

1999

Gim 8

 

109.

Angelika Kaptir

1999

Gim 12

 

110.

Marta Noculak

1999

Gim 12

 

111.

Emilia Wojenkowska

1999

Gim 5

 

112.

Marta Olszewska

1999

Gim 2

 

113.

Paulina Zalewska

1999

Gim 9

 

114.

Wiktoria Pokorska

1999

Gim 4

 

115.

Kamila Sobieszczyk

1999

Gim 4

 

116.

Aleksnadra Urbaniak

1999

Gim 4

 

117.

Klaudia Szymańska

1999

Gim 3

 

118.

Natalia Paszota

1999

Gim 3

 

119.

Oliwia Paczkowska

1999

Gim 4

 

120.

Ewelina Rumocka

1999

Gim 8

 

121.

Monika Kamaj

1999

Gim 2

 

122.

Aleksandra Jabłońska

1999

Gim 4

 

123.

Weronika Bagniewska

1999

Gim 8

 

124.

Małgorzata Grubecka

1999

Gim 8

 

125.

Joanna Wiśniewska

1999

Gim 7

 

126.

Weronika Dąbrowska

1999

Gim 2

 

127.

Magdalena Napolska

1999

Gim 4

 

128.

Karolina Rączka

1999

Gim 7

 

129.

Natalia Lentz

1999

Gim 7

 

130.

Zuzanna Spychalska

1999

Gim 4

 

131.

Dagmara Martko

1999

Gim 8

 

132.

Julia Szumska

1999

Gim 3

 

133.

Patrycja Marcjanik

1999

Gim 5

 

134.

Klaudia Rekowska

1999

Gim 12

 

135.

Alicja Jankowska

1999

Gim 4

 

136.

Patrycja Konarska

1999

Gim 3

 

137.

Weronika Lange

1999

Gim 12

 

138.

Patrycja Łucka

1999

Gim 7

 

139.

Marta Klawon

1999

Gim 3

 

140.

Natalia Sontowska

1999

Gim 3

 

141.

Sandra Miler

1999

Gim 7

 

142.

Marta Lipiec

1999

Gim 3

 

143.

Iga Bączkowska

1999

Gim 3

 

144.

Aleksandra Dziedzianowicz

1999

Gim 2

 

145.

Daria Szałkowska

1999

Gim 3

 

146.

Wiktoria Kaźmierczak

1999

Gim 2

 

147.

Oliwia Goralska

1999

Gim 1

 

148.

Marta Dworacka

1999

Gim 8

 

149.

Karolina Lauda

1999

Gim 12

 

150.

Kinga Malińska

1999

Gim 6

 

151.

Aleksandra Wiśniewska

1999

Gim 12

 

152.

Karolina Skóra

1999

Gim 4

 

153.

Nikola Pankowska

1999

Gim 5

 

154.

Alicja Bukowska

1999

Gim 5

 

155.

Julia Kamińska

1999

Gim 12

 

156.

Paulina Szewczul

1999

Gim 12

 

157.

Natalia Sitkowska

1999

Gim 4

 

158.

Dominika Helak

1999

Gim 12

 

159.

Natalia Obodzińska

1999

Gim 12

 

160.

Marta Kitłowska

1999

Gim 12

 

161.

Sandra Stanisławska

1999

Gim 5

 

162.

Paulina Gall

1999

Gim 12

 

163.

Aleksandra Dalecka

1999

Gim 9

 

164.

Agnieszka Czepiel

1999

Gim 12

 

165.

Ewa Brandt

1999

Gim 5

 

166.

Ewelina Drozdowska

1999

Gim 12

 

167.

Wiktoria Krause

1999

Gim 5

 

168.

Maria Jachim- Szymańska

1999

Gim 4

 

169.

Patrycja Skonieczna

1999

Gim 4

 

170.

Agata Radzikowska

1999

Gim 12

 

171.

Wiktoria Janik

1999

Gim 12

 

172.

Joanna opoń

1999

Gim 4

 

173.

Klaudia Lenz

1999

Gim 12

 

174.

Nikola Włodarska

1999

Gim 3

 

175.

Sandra Chojnacka

1999

Gim 3

 

176.

Natalia Kubiak

1999

Gim 3

 

177.

Paulina Puka

1999

Gim 5

 

178.

Natalia Żyżyńska

1999

Gim 5

 

179.

Daria Radzioch

1999

Gim 5

 

 


 

 

 

 

 

 

             

Lekkoatletyka

Wkrótce aktualizacja.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 17 37
2 Radomiak Radom 18 34
3 Elana Toruń 17 32
4 Olimpia Grudziądz 18 31
5 GKS Bełchatów 18 30
6 Stal Stalowa Wola 18 27
7 Górnik Łęczna 18 27

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie