Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Olimpia w lidze

Olimpia w lidze 2017/09/26 16:17 #4936

• robson
  • robson Avatar
  • Ekspert Olimpijski
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 4
michal1404 napisał:
Goropwsek grał na prawej obronie, a Olczyk na pomocy? Tak wynika z podanego składu.
Zależy jak i kto podaje składy. Olczyk grał na prawej obronie, Goropevsek i Żitko na środku, Woźniak na lewej obronie, Ciechanowski na prawej pomocy, Wełna i Adamczyk jako defensywni pomocnicy, Klichowicz na lewej pomocy, z przodu wysunięty Salmikivi, za nim Michalik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): michal1404

Olimpia w lidze 2017/10/19 02:14 #4951

• michal1404
  • michal1404 Avatar
  • Starszy Olimpijczyk
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Cieszy, że coraz więcej juniorów występuje w meczach. Jak się rozegrają to w drugiej rundzie może być tak dobrze jak w zeszłym sezonie. Żeby jeszcze w drugiej rundzie częściej grali Chruściel i Wawszczyk to i punkty w pro system junior by wpadły. A wyróżniał się jakiś junior w Siedlcach? Jak grał Handzlik i Klimczak?

Olimpia w lidze 2017/10/19 08:33 #4952

• ZwykłyKibic
  • ZwykłyKibic Avatar
  • Młodszy Olimpijczyk
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
Fajnie by było w PSJ znaleźć się z gronie zespołów, które po zakończeniu rozgrywek zostaną nagrodzone w postaci gotówki. Najważniejsze jest wywalczenie utrzymanie przez Olimpię. Wiadomo, że każdy by chciał żeby chłopacy wygrywali mecz za meczem, ale niestety personalnie jak i organizacyjnie mamy bardzo dużo do poprawy. Sprawa Chruściela może być skomplikowana, ponieważ nie wiem czy już zauważyłeś, to jesteśmy w gronie dwóch zespołów (Chojniczanka) , które straciły najmniejszą ilość bramek w obecnych rozgrywkach tj.10. Gra środkowych obrońców jak i bramkarza zasługuje na pochwałę. :silly:

Olimpia w lidze 2017/10/29 12:05 #4954

• michal1404
  • michal1404 Avatar
  • Starszy Olimpijczyk
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Jakie wrażenie zrobił Chruściel bo nie byłem na meczu?

Olimpia w lidze 2017/10/31 08:31 #4955

• robson
  • robson Avatar
  • Ekspert Olimpijski
  • Otrzymane podziękowania 19
  • Oklaski: 4
michal1404 napisał:
Jakie wrażenie zrobił Chruściel bo nie byłem na meczu?
Jak dla mnie, to niczym się nie wyróżnił, dostosował się do gry swoich kolegów. Mam nawet wrażenie, że był mało widoczny w tym meczu. Jednak nie przekreślałbym go, powinien się jeszcze przydać, choć na razie pozycja Żitko i Goropevska na środku obrony jest niepodważalna.
Za tę wiadomość podziękował(a): michal1404